Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Nem akarja, hogy megismerjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarja, hogy megismerjem a gyerekét. Normális ez?

Figyelt kérdés
Már több mint egy éve együtt vagyunk, én is elváltam, ő is. Én elköltöztem előző páromtól, ő is elvált ugyan, de még mindig együtt él az ex-el a gyerek miatt, aki 13 éves. Az én kisfiam ismeri, jár hozzánk, vannak közös programok. És még mindig várni akar azzal, hogy találkozzunk. Normális ez, hgoy nem meri elmondani a gyereknek? Én már nem tudom mire gondoljak.
2013. ápr. 18. 10:40
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
egy év után már minden rosszra gondolhatsz. nekem a párom azt mondta anno, hogy nem mutat be mindenkit az első alkalommal, érthető okokból. viszont pár hónap múlva, mikor már látszott, hogy komoly a kapcsolatunk, akkor mutatott csak be nekik. hasonló korúak voltak, és bár őket akkor láttam először, a páromat már évekkel a kapcsolatunk előttről ismertem.
2013. ápr. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Hány ilyet láttam már...


"együtt él az exxel a gyerek miatt"...közben az ex nem is ex,élnek boldogan,csak apuci félrejár.

2013. ápr. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Mivel még együtt élnek, egyszerűen szerintem szegény gyerek nem is tudja hogy elváltak a szülei. Vagy nem is váltak el, csak téged szédít...

Mindenesetre valami sántít ebben az ügyben :-(

2013. ápr. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Itt nem a gyerek megismerésén van a hangsúly, hanem azon, hogy otthon élnek boldogan, mint egy család, Te meg nem igazán illesz a képbe.
2013. ápr. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
22%
Dobd a nőt és keress egy értelmesebbet.
2013. ápr. 18. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Nő vagyok:-)
2013. ápr. 18. 11:00
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az előzőkkel, ez így elég fura. Tényleg elváltak? 100%?

A volt feleség tud rólad? Ha nem, akkor valószínűleg a tudtodon kívül csak egy titkos szerető vagy.


Ha tud rólad és tényleg elváltak, akkor lehet, hogy a gyerek előtt játsszák meg magukat...

2013. ápr. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon-nagyon gyanús, én is félrekettyintésre gyanakszom...Ekkora hülye dumát, hogy együtt élnek a gyerek miatt. Te nem érzed, hogy ez a kifogás több sebből vérzik?

Ja és amúgy akkor ti soha nem fogtok összeköltözni, hanem a drágalátos párod anyucival fog élni (meg dugni vélhetően), te meg élvezd a magányt, miközben kapcsolatban vagy?!

2013. ápr. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Elváltak, tud rólam a volt feleség. A gyereknek hazudnak.
2013. ápr. 18. 11:11
 10/26 anonim ***** válasza:
90%
Valószinűleg nem olyan ember vagy, aki neki 100% megfelelne. Nem véletlenül nem enged a gyereke közelébe.Sajnálom, de az ilyen esetekben mint a tiéd mindig ez van a háttérben.
2013. ápr. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!