Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Nem tudom mit tegyek el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit tegyek el szeretnék menni a páromtól de van egy 2,5 éves gyerekünk es ő a gyereket nem hagyná mit tegyek hagyam itt neki a gyereket?

Figyelt kérdés

25 es es vagyok es van egy 2,5 éves gyerekem.

El szeretném hagyni a barátomat de tudom hogy sajnos nem tudnánk normálisan el válni és a gyereket se hagyná hogy el vigyem.

Fiatal voltam amikor össze jöttem velle es felelőtlen.

Nem is akkartam a gyereket csak rám erőszakolták ő es az annya.

Most meg csak a gyerek miatt vagyok itt de minden napom kín szenvedés.Ha elmenék akkor is félek a következményektől mert hat a párom elégé sőtét figura,abba meg bele se merek gondolni hogy ha a gyerekkel menék mit csinálna vellem.Sehogy se jó mit csináljak?



2013. ápr. 8. 10:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálad "sötétebb figura" nem lehet. Nem is értem, miért szülnek egyesek csak azért, mert nekik azt mondták.


Nyilván a gyereket sem lenne jó elhagyni. Menj el és egyezzetek meg a láthatásban vagy gyerekelhelyezés. Mert azt elég nehéz elképzelni, hogy egy anya semennyire sem kötődik a gyerekéhez.

2013. ápr. 8. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha tudod, hogy a párod ilyen "sötét, alvilági figura", akkor képes lennél otthagyni a gyereket nála? Persze, nyilván nem tenne semmi olyat a gyerekkel, vagy remélhetőleg hagyná másra stb. de akkor is. Én a helyedben összepakolnék amikor nincs otthon, és gyerekkel együtt mennék, majd bíróságra vinném az ügyet, hogy a láthatást és a gyerektartást elintézzem. Addig míg nem zárul le az ügy, nem feltétlenül mondanám el neki, hogy hol tartózkodom. Egyébként hogyan lehet belekényszeríteni valakit a gyerekvállalásba? Talán az anyuka ott állt az ágyatok mellett minden egyes együttlétkor? Nagyon felelőtlen voltál, de szerencsére rájöttél, hogy az ilyen kapcsolat nem biztos, hogy jóra vezet. Bár én már akkor leléptem volna, amikor "kényszeríteni" akartak, hogy gyereket vállaljak...
2013. ápr. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Hát elég komoly, amit leírtál.


Normál esetben azt mondanám, hogy körömszakadtáig harcolj a gyerekért. De a te esetedben azt mondom, hogy menj. De békével menj és úgy, hogy vissza tudj térni minél gyakrabban és valamilyen módon anya tudj maradni.


Sajnos tanulatlan vagy és nincs sok esélyed egyedül megfelelő környezetet biztosítani a gyerek felneveléséhez, tekintve, hogy nemcsak a képesség, hanem az akarat is hiányzik ehhez belőled.


De az élet elég hosszú ahhoz, hogy fejlődj és jóvá tedd a hibáidat és értékes, értelmes, szeretni és felelősséget vállalni tudó emberré válj. Sok sikert és kitartást hozzá!

2013. ápr. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
"Fiatal voltam amikor össze jöttem velle es felelőtlen. " Ha 22 évesen fiatal és felelötlen voltál, akkor még 22 évig biztosan az is maradsz. Miért nem jo neked az eddigi párod?
2013. ápr. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha nem nagyon kötődsz a gyerekedhez, a barátod viszont igen, akkor lehet, hogy jobb a gyereknek, ha az apjánál hagyod. Gondold át, hogy a gyereknek nálad vagy az apjával lenne-e jobb. Az sem ártana, ha beszélnél egy ügyvéddel.
2013. ápr. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Nyugotan lehett sötétnek hívni meg hasónló nem ismertek nem tudjátok

a dolgokat csak nagy vonalakban.

Én nem sötétnek láttom magam inkább könnyen befolyásolhatónak és persze nagyon felelőtlen voltam ez tény.Pedig mindig szedtem fogamzásgátlót csak pont akkor fogyott el :( 1 alkalom :( es utana is szedtem de akkor meg mar késő volt.El vetetni nem tudtam mert mar együtt is éltünk és nem hagyta volna inkább szüljem meg és mennyek.

Persze mostmár imádom a gyerekemet és ezert is vagyok még itt különben már rég elmentem volna.De bele örülök hogy a fiatalságom meg rá.

Amugy megy igen egyedül nem is mernék de van valaki akire számíthatok de ra is csak utána ha ki lépek a házból vagy igy vagy úgy.

Azt is tudom ha esetleg el megyek utána kezdhetnek mindent előről és sokan le is fognak emiatt nézni.

2013. ápr. 8. 12:12
 7/11 A kérdező kommentje:

Nem azt irtam hogy nem kötődöm a gyerekhez hanem hogy nem terveztem.

A gyerek jobban kötődik hozzam mint az apjához.

2013. ápr. 8. 12:21
 8/11 anonim ***** válasza:
Add be a gyerekelhelyezési kérelmet a bíróságra, és kérj ideiglenes elhelyezést is (!!!), amint azt megkaptad, összecsomagolsz, és elmész, amikor nincs otthon, mivel a gyerek nálad van jogilag elhelyezve, tehetetlen.
2013. ápr. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ok. Kösz a pontosítást. Egyetértek az előzővel. Nagyon kellene egy ügyvéd.
2013. ápr. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Most nem igazán értem,mit akarsz!

A gyerekedet ott hagyni és új életet kezdeni vagy gyerekkel együtt menni?

Mondjuk egy anyánál akár mekkora sötét figura az apa,semmiért sem hagyná ott!!!Persze ilyen normális anyánál van csak!!!

Most állj a sarkadra és viselkedj úgy mint egy anya!!

Azt sem igazán értem,hogy tudtak így befolyásolni?

A te életed,te döntésed,de a gyereket ne hagyd ott!

2013. ápr. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!