Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Nem akarja, hogy megismerjem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem akarja, hogy megismerjem a gyerekét. Normális ez?

Figyelt kérdés
Már több mint egy éve együtt vagyunk, én is elváltam, ő is. Én elköltöztem előző páromtól, ő is elvált ugyan, de még mindig együtt él az ex-el a gyerek miatt, aki 13 éves. Az én kisfiam ismeri, jár hozzánk, vannak közös programok. És még mindig várni akar azzal, hogy találkozzunk. Normális ez, hgoy nem meri elmondani a gyereknek? Én már nem tudom mire gondoljak.
2013. ápr. 18. 10:40
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Amikor a te gyereked is ott van,mit mond a saját gyerekének róla,ki ő??????
2013. ápr. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

Szép kis szülők, mondhatom... Miért kell a gyereket átverni? Előbb-utóbb megtudja, és így kamaszkorba lépve nem az lesz a legjobb verzió, ha egy idegentől tudja meg, hogy apukának van új nője.

Szerintem, elég jellemtelen emberek mindketten, a "párodat" beleértve.

2013. ápr. 18. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, melyik verzió a rosszabb. Mindenesetre nekem egyik esetben sem kellene ilyen férfi, milyen értékrenddel, mennyi intelligenciával rendelkeznek ezek az emberek?!

13 éves gyerek már nem annyira kicsi (de nincs az az életkor, ami a hazugságot indokolná), ezzel nagyon is ártanak neki, plusz totálisan hülyének nézik a saját vérüket, nagyon szép hozzáállás...

2013. ápr. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:

"Amikor a te gyereked is ott van,mit mond a saját gyerekének róla,ki ő??????


Ezt nem értem. Az ő gyereke nem tud semmit rólam és így a gyermekemről sem.

2013. ápr. 18. 11:24
 15/26 anonim ***** válasza:

#15

Te tényleg ilyen hülye vagy vagy csak megjátszod?

2013. ápr. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Azt megkérdezted tőle, hogy mikor óhajtják bejelenteni hogy elváltak és miért gondolják azt, hogy a gyereknek (és nekik) ez így jó?
2013. ápr. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 Kondor Judit ***** válasza:
Egy 13 éves gyereket nem lehet megvezetni/nem hülye/.A gyerekek mindent tudnak még akkor is a nem beszélnek róla.Amúgy elég fura helyzet.
2013. ápr. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

Ezt én is így gondolom, nem szabad hazudni a gyereknek, én sem tettem, az enyém még kisebb, nem érti igazából az eseményeket, de úgy látom elfogadta a helyzetet. Nem egyszerű senkinek.

Az ő nagy gyereke mit fog majd gondolni ha megtudja, hogy igazából a szülei elváltak, és apunak van barátnője?....az anyunak is lehet van. Kell ennyire félteni egy gyereket?

2013. ápr. 18. 11:35
 19/26 anonim ***** válasza:
18 Nem hiszem, hogy te valaha ezzel a férfivel együtt leszel hivatalosan családként és felvállalva. Ezt kalkuláld be.
2013. ápr. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:

18: Jogosak a kérdések, de nem nekünk kell feltenni, hanem annak az embernek, aki ebben él és veled lefekszik, hozzád jár... Ő mit mond erre?

Mikor akarják elmondani? Nem félnek attól, hogy esetleg 2 év múlva, egy érzékeny tinikorban lévő gyerek valakitől megtudja, hogy apádat nővel láttam, aztán elmondják neki hogy bocsi, X éve elváltunk csak neked hazudtunk????

Egy év alatt nem kérdezted ezt meg tőle???

2013. ápr. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!