Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szüleim valószínűleg válnak....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szüleim valószínűleg válnak. Tudnátok nekem pár tanácsot adni?

Figyelt kérdés
Anya, és nevelőapám nagyvalószínűséggel elvállnak. Jól éltünk eddig, megvolt mindenem, kertes ház....stb. Anyával számoltuk hogy ő 90.000 Ft ot keres, és vele szeretnék élni, de albérletet kell keresünk. Hogy tudjuk a költségeket minimálisra csökkenteni, hogy megéljük, és hogy hogy dolgozzam fel, hogy lássam ezt az egészet? Én szeretem nevelőapámat...egyik pillanatról a másikra egy idegenné fog válni. 17f
2012. nov. 30. 12:20
 1/3 anonim ***** válasza:
77%

Nézd, bizonyára oka van édesanyádnak, amiért válni akar, de 90.000 Ft-ból albérletet fizeti és még mellette meg is élni lehetetlen vállalkozás.

Gondolom Te iskolába jársz, tehát nem dolgozol, Téged is el kell még tartani.


Ha szereted a nevelőapád és ő továbbra is nyitott marad feléd, akkor csak annyi változik, hogy válás esetén más helyre költöztök. Miért válna idegenné ? Az érzelmek nem változnak egymás irányába, látogathatod, beszélgethetsz vele továbbra is.

2012. nov. 30. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Még jobb helyzetben vagy, kérdező, hogy nem kisebb korodban történt meg mindez. Így legalább fel tudod fogni a miérteket, és nem önmagadat gyötröd amiatt, hogy ők elválnak.

Amit tehetsz, amivel sokat segíthetsz: ha esetleg diákmunkában bevállalod a hétvégéből 1-1 napot, így keresve meg azt a pénzt, ami neked szükséges ruhákra, bulizásra, barátnőre, stb. Hetente egyszer egy 8 órás műszak nem is olyan borzasztó, és legalább eldöntheted, hogy mit akarsz kezdeni az élettel, láthatsz néhány dolgot az alacsony keresetűek világából is, tanulságos is lehet.

Anyukád mellett tarts ki, ahol tudod, és ahol kéri, ott segíts neki, de ne ess át a ló túlsó oldalára, mert előfordulhat, hogy akkor többet ártasz vele, mint használsz. Támogasd, tanulj rendesen, hogy legyen ideje, energiája magával foglalkozni. Neki is biztosan fel kell dolgoznia a történteket, és készülj fel, hogy többször lesz türelmetlen. De ne haragudj rá, nem ellened irányul, ezt tudd.

Nekem 12 éves koromban zajlott le a válás, tesóm akkor volt 7 éves. Mi évekig nem értettük, miért történt, ezért mondtam, hogy jó, hogy idősebb vagy már. :-)

Kitartást!

2012. nov. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Miért válna idegenné.. Van akadálya, hogy tartsátok a kapcsolatot a jövőben is, mondjuk nagy távolság?
2012. dec. 3. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!