Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Hogy fog alakulni a láthatás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy fog alakulni a láthatás ebben az esetben?

Figyelt kérdés
4 éve elváltam,a volt feleségem neveli a gyereket,a bírósági végzésben az szerepel,hogy nekem kell a gyerekért mennem minden láthatáskor és nekem is kell hazavinnem. Ez eddig nem is volt gond,most viszont a volt feleségem a gyerekkel együtt 280 km-re költözik tőlem. Sajnos anyagilag nem tudom majd megoldani hogy hetente hozzam-vigyem a gyereket ilyen messzire. Mit tudok tenni?

2012. szept. 16. 00:24
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
54%
országon belül nem kell semmilyen beleegyezés, csak szólok. Külföldi költözésnél kell. Lehet menni emiatt a bíróságra, csak full felesleges.
2012. szept. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
Mindenképpen az autót kell kifizetni? Mert lehet, hogy egy vonatjegy olcsóbb például. Nem tudom, de biztos, hogy megnézném, és ha az egy barátibb összeg, akkor azt fizetném (már ha muszáj). Hol van az leírva, hogy az utazási költség alatt kizárólag autót értünk???
2012. szept. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:

Pl:

Kecskemét-Keszthely=270km Oda-vissza vonattal 11 óra és 1100 Ft. Na ha ennyire messzire kell költöznie akkor hozza az anya el láthatásra.

2012. szept. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
Általában a vonatos, buszos dolgok nagyon hosszúak,a gyereket is megviseli egy olyan hosszú utazás, másrészről, apa elmegy értük, apa hazamegy velük, apa hazaviszi őket, apa visszamegy és akkor még számold össze a 2 gyerekjegyet is. A felnőttjegyek ugyanannyiba kerülnek, mint az autó, ha annak baráti a fogyasztása.
2012. szept. 16. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
Természetesen nem 1100 hanem 11000Ft
2012. szept. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:

#11


de kell beleegyezés

nekem benne vannak a válási papírokban

és a törvényben is benne van ezt az ügyvéd és a gyámügyes is mondta nekem mikor rákérdeztem


más kérdés h ezt nem tudják sokan

2012. szept. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
0%
Nem kellett volna elhagynod őket. Ne most verd a f.szod! Gondolom nem tudtál, görcsöt kötni rá. Akkor kellett volna gondolkozni! Fúj de utálom az ilyet! Ha meg a gyerek érdekel és nem arra megy ki hogy anyuka életét nehezítsd, akkor meg nyögd ki a költségeket. Vállalj másod állást. Hidd el neki több munkája van a gyerekben, ,mint amennyit te dolgozol.
2012. szept. 21. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
57%
Jaj te meg ne sajnáltasd magad utolsó, honnan tudod, hogy a férfi volt a hibás. Ebben az esetben pont az anya nehezíti meg a gyerek életét. Ne legyél már ennyire megkeseredve, hogy mindenkire a saját bajodat vetíted ki. Az apának is vannak jogai még ha sok anya semmibe is veszi.
2012. szept. 21. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
41%

Nem azt írtam, hogy nincs joga. Tegyük fel apuka fizet 10-15 ezret. Az anya mennyit költ a gyerekre? Nem-nem ennyit. Sokkal többet. Ha annyira az apja, akkor fizesse mindennek a felét (kérjen számlát). Na majd akkor lehet beszélni a fele útiköltségről. Mert ha fele, akkor legyen mindennek a fele! Ugyan olyan részt vegyen ki ő is. Ha beteg akkor fél este dajkálja ő. Ha sétálni kell akkor legyen ott. Stb. Nem pénz kérdése! Ha anyuka azt mondaná nevelje fel, majd ő fizet 10-15 ezret, de apuka nyögje még az út felét is. Kíváncsi lennék mit szólna. Igen csak szarban lenne! Egy anyának sokkal többe van a gyerek. Pénzben és időben is. Had menyjen már oda országon belül ahova akar. Örüljön, hogy nem egy hárpia aki nem engedi be a lakásba és tele tömi a gyerek fejét hülyeségekkel. Mert itt ilyet nem olvastam.

Amúgy meg az asszonnyal tárgyalj előbb erről. Lehet kompromisszum képes és esetleg el viszi neked fél útig.

2012. szept. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:

Áruld már el nekem honnan a f*szomból tudod, hogy a kérdező nem tudott görcsöt kötni a farkára?


Honnan tudod, hogy nem az anyuka jött rá a legújabb dumára, miszerint joga van a boldogsághoz??


Szánalmas ez az előítélet.

Még ha meg is csalja a feleségét, akkor sem terhelheti őt ilyen költség. Ez a felnőttek vitája, nem a két gyereké.


Remélem törlik a válaszodat a fenébe, nincs itt szükség ilyen lázítókra, akik a saját problémájukat akarják idegen férfiakon leverni.

2012. szept. 21. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!