Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A feleségem rendszeresen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem rendszeresen megver. Mit tehetek? Már beadtam a válópert, de a válás elhúzódik.

Figyelt kérdés
Tudom hogy furán hangzik, de ez van. Sosem bántottam, nem is akarok visszaütni, de néha bekattan, és akkor iszonyatosan agresszív lesz. A múltkor felrepedt a szám, vérzett, tele lettem kék-zöld foltokkal. Ha rendőrségre mennék vagy látleletet vetetnék, kinevetnének. Azonkívül úgyis letagadna mindent, mert én vagyok az erősebb. Már beadtam a válópert, de a válás elhúzódik, valószínűleg még sokáig kell elviselnem. Ki tudnám fizetni a részét, de nem akarja, mert élvezi, hogy bosszanthat. Úgy érzem férfiként esélyem sincs, mert ha csak egyszer is visszaütnék, örökre elásnám magam, hiszen amit egy nő megtehet, azt egy férfi nem.

2012. szept. 4. 10:43
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:

Amennyiben így áll a tulajdonviszony, tegyél róla, hogy ő költözzön el. Csinálj rendetlenséget, dobáld ki a cuccait a szekrényéből, vagy csak egyszerűen hívd át a haverjaidat éjszakára. Meg hasonlók, itt az oldalon meríthetsz ötleteket, hogy mivel mennek a férfiak a nők agyára.

Csak a késeket ilyesmiket tényleg tedd el, nehogy baj legyen. Ja, és azt csak akkor, ha a helyzet máshogy már tényleg megoldhatatlan. Elsősorban a rendőrséget ajánlom.

2012. szept. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
25%
látlelet, rendőrség, mert majd tesz valami kárt magában és még te leszel a rossz. Gondolj bele, megüti magát egy tárgyban, majd azt mondja önvédelemből ment neked, majd kihívja a rendőröket és még távoltartást is kapol. áldozatból , bünös, szard le , hogy mit mond a törvény, az abaj a nőket védi, persze az erőszal ellen. de ők ezt félreértették, azt hitték nekik mindent szabad. majd jól el gyepál, majd tényleg megüti magát és még neki hisznek, ha rajta nincs nyom a, akkor még önvédelemből sem tehet ilyet, főleg ha nincs rá oka, de az önvédelemnek nem szabad többnek lennie az elkövető tettétől. mgayarán mondva én nem haboznék a helyedben, mert még a végén meg is akartad erőszakolni.egy srác mesélte, hogy az apját az anyja lecsukatta, mert azt mondta , hogy meg akarta erőszakolni a férje, ennyire egyszerű. nem tudta bizonyítani a férj az ellenkezőjét és kész lett, a nőnek hittek ha az még a viszgálat előtt egy vadat szexelt is, főleg akkor.
2012. szept. 4. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
5%

amugy ez a baj a nőkkel, hogy atörvény védi őket, de sajnos sok nő alkalmatlan a feleség és anya szerepre.

Van egy ismerősöm két diplomás nő, annál úgy jöttek elő a szexuális elvonási tünetek, hogy 3 éve pereskedik a férjével, pedig a férfi olyan akinek más nő nagyon is örülne és örül is. elmesélte a nő, hogy a házasságuk alatt két évig nem volt semmi, majd összeadva 3 éve válik, ez öt év, teljesen be volt kattanva. szóval lehet, hogy nálatok is az agresszivitás jele ez, de ki is kívána egy olyan nőt aki előtte legépel, gondolom képtelen leülni és elmondani a baját. szóval én nagyon gyorsan lépnék a helyedben.amig nem juttat rács mögé.

2012. szept. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
0%
azt nem is mondtam ha jól tudom itt Európában van egy ország ahol a nőknek még szavazati jogot sem adnak, de még a gyermektartás is egy összegben van megállapítva a férj jövedelmétől függetlenül,ha jól tudom a németeknél már meg volt ez még a mrka idelyében, ha jól tudom 500 márka / gyermek volt.
2012. szept. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
76%

Vetkőzd le a gátlásaidat, és MENJ el vegyél látleletet! Szard le hogy kiröhögnek vagy nem... (ha kiröhögnek, fel lehet jelenteni őket!)


Ne verekedj, vagy ne üss vissza, ha ez nem a habitusod, de nem kötelező eltűrnöd a a verést!


Ne költözz el, de szerintem kizárhatnád...


Csinálj magadról dátumos képet amikor megvert, látszódjon ha kék, lila foltos vagy, és ideje lenne elvenni pár kirohanást diktafonra, majd az ügyvédednek, előadni... (szerintem sokat vet latba, a házasság felbontásában)


rajtad áll, tűrsz, vagy teszel magadért....?

2012. szept. 5. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsokat, ez a vízzel való leöntés jó ötlet.

Sajnos valóban az a baj, hogy már szinte az én agyamat is átmosta a feminista stílusával, hogy a nők jogi, a szegény nők így meg úgy, de most már kezd kinyílni a szemem és látom, hogy ez teljesen másról szól. Sosem csaltam meg és a viselkedése miatt már elment a kedvem a többi nőtől is, de köszönöm a hölgyek bíztató válaszát, mert reményt ad, hogy vannak normális nők is még.

2012. szept. 5. 08:32
 27/29 anonim ***** válasza:
mióta tűröd egyébként a rendszeres verést?
2012. szept. 7. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Legfontosabb: fogadj fel egy ügyvédet, és kérj tőle tanácsot.

Első eset: kimész a házból, akkor kérhetsz a feleségedtől különhasználati díjat, amit majd idővel meg is ítél a bíróság neked, azonban ő totál lelakhatja a házadat, és eluszhat a számlákkal...amiből neked lesz csak gondod!

Második eset: kérheted a közös lakáshasználat megszüntetését...aztán majd jön az értékbecslő, ti meg megkezditek az alkudozást, hogy a 80-20 % mennyit is ér.

Harmadik eset: ha van gyerek- bár nem írtad, és a feleség kapja meg, akkor hiába is van csak kisebb része a házban, a gyerek "jogán" simán tovább élhet a házban...az idők végezetéig.

Mindhárom lehetőség járható, jogilag adva van, de sok-sok idő...és ami nagyon fontos, kell egy ügyvéd, aki elmondja, hogy esetleg költözz, de pl. készíts a házról felvételeket stb.stb.

De akármit is döntesz, ha nincs a kezedben látlelet, akkor nem tudsz semmit sem bizonyítani. Akár a feleséged mondhatja azt is, hogy te vered őt rendszeresen. És nem tudod megvédeni az igazadat. Viszont a látlelet és egyben feljelentésnek köszönhetően a sebekből látszani fog, hogy te verted-e őt, vagy fordítva. Erről lesz papírod és persze az asszonyka testét is megnézik, hogy vajon neki milyen sebei lettek, hiszen ha te ütnéd, akkor neki is kell, hogy legyen.

Akár ciki, akár nem, csak látlelet és rendőrségi papírokkal fogod tudni a bíróságon bizonyítani az igazadat. Ha viszont ezt nem teszed meg, a bíróság akár dönthet úgy is, hogy válás után is egy házban maradtok.

2012. szept. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
55%

Először csak nevettem a kérdésen, annyira meglepő.

Aztán belegondolva, hiszen még női súlyemelő is van, vagy a karatés csajok...


Általában a nők szokták kitanítani egymást, sőt a menetrendet is megbeszélik. Felbosszantod a férjed, ha behúz egyet és monoklid lesz, az király.

A rendőrség családi ügyekbe nem szívesen avatkozik be.

A tanácsom, a látlelet, de hogy mihez kezdj vele, azt beszéld meg ügyvéddel és a nőismerőseiddel.

Férfi esetén nem ugyanazok a szabályok, mint a nőknél.

2012. szept. 26. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!