Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A feleségem rendszeresen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem rendszeresen megver. Mit tehetek? Már beadtam a válópert, de a válás elhúzódik.

Figyelt kérdés
Tudom hogy furán hangzik, de ez van. Sosem bántottam, nem is akarok visszaütni, de néha bekattan, és akkor iszonyatosan agresszív lesz. A múltkor felrepedt a szám, vérzett, tele lettem kék-zöld foltokkal. Ha rendőrségre mennék vagy látleletet vetetnék, kinevetnének. Azonkívül úgyis letagadna mindent, mert én vagyok az erősebb. Már beadtam a válópert, de a válás elhúzódik, valószínűleg még sokáig kell elviselnem. Ki tudnám fizetni a részét, de nem akarja, mert élvezi, hogy bosszanthat. Úgy érzem férfiként esélyem sincs, mert ha csak egyszer is visszaütnék, örökre elásnám magam, hiszen amit egy nő megtehet, azt egy férfi nem.

2012. szept. 4. 10:43
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
70%

Semmit, nem szabad tenned. A nők felsőbbrendűbbek, és nekik több mindenhez van joguk.


Idéznék a 2012. január 1-el életbe lépő Alkotmányból:

A "Szabadság és felelősség" c. fejezetének XV./3. pontja kimondja: "A nők és a férfiak egyenjogúak".

Ennek a hatálya egészen két sorral lentebbig tart, ugyanis a XV./5. pont így szól: "Magyarország külön intézkedésekkel védi a gyermekeket, a nőket, az időseket és a fogyatékkal élőket."

Vagyis mindenki egyenlő, de vannak még egyenlőbbek.

2012. szept. 4. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
97%
Akkor is menj el a rendőrségre. Ha kinevetnének is - amit nem fognak - akkor az már csak egy egyszer elviselhető megaláztatás lenne, semmi ahhoz képest, amit a hárpia tett.
2012. szept. 4. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
67%
Családon belüli erőszak csak úgy valósulhat meg, ha egy nőt bántalmaz egy férfi. Ezt a NANE, a Patent, meg más hasonló feminista alapítványok is deklarálják. De légy óvatos, mert holnap még azt fogja kitalálni, hogy te bántottad őt. Tipikus gyakorlat a váláskor.
2012. szept. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
86%

Nem, a nők sem tehetnek meg mindent:( Nő vagyok, de soha nem ütném meg a barátomat (akkor sem, ha megérdemli, amíg ő nem üt meg).

Tényleg menj el a rendőrségre. Ez komoly dolog. Nem nevethetnek ki, hiszen ha ütsz vissza, mást nem tehetsz.

Vagy költözz el egy időre. Gyerekek vannak?

2012. szept. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
96%
Ha anyagilag nincs gond nálad ,akkor miért nem költözöl el?? Én inkább mennék albérletbe mint hogy tovább tűrjek.
2012. szept. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
93%
Nem kell visszaütni, elég, ha bevágod a hideg zuhany alá, azzal nem okozol sérülést.
2012. szept. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
97%

Tűrd... De kérdem én, miért nem csomagolod össze és kész? Én hiába próbálnám megütni a páromat, max egy fél találatot vinnék be, mert képes úgy ledönteni, hogy megmoccanni nem tudok. Avagy ilyenkor fogsz egy vödör hideg vizet és a nyakába öntöd, hátha lehűti kicsit!

Amúgy megjegyezném azt is, hogy attól, hogy nincs hivatalos válás még nyugodtan elköltözhetsz, nem muszáj együtt élnetek. Ha nem akarja elfogadni, hogy kifizeted és menjen el, akkor menj el te és majd a válás után megkapod a részed, ha előbb nem kap észbe!

2012. szept. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 okoska31 ***** válasza:
77%

Ahogy Hofi mondta anno: "Házasságon belül is van erőszak. Én csak azt nem értem, hogyha egyszer egy nő azt mondja az oltárnál, hogy "igen", akkor utána miért nem mondja, hogy "na nem-nem". akkor menj haza anyádhoz. Meg, hogy nő is elkövethet erőszakot a férfi kárára. Istenem, egyszer úgy lennék sértett..."


Bocs, de ezt kellett idézzem.


Ami Téged illet: ha erősebb vagy nála, akkor azért, mert lefogod - nyilván látható nyomok nélkül - nem jelenthet fel. Egyébként meg pont azért csinálta, hogy Te add be a válópert - mert így ugye ő lehet a szegény szerencsétlen, akitől el akarnak válni ok nélkül. Úgyhogy, visszavonom: mégiscsak hagyd, hogy megverjen, hívd ki a rendőrséget (előtte bemehetsz tájékozódni), hogy a helyszínen ők tanúsítsák, hogy valóban az asszony vert meg. Ha ez nem, akkor még azt tudod csinálni, hogy ügyesen elrejtesz egy kamerát, és felveszed. A bíróságon aztán már csak le kell játszani.

És persze Te sosem ütsz vissza, csak tűrsz, mint egy "rendes" megvert feleség.


Egyébként provokál. Nem bekattan, ahogy fogalmazol.

Nagyon vigyázz, hogy semmi nyoma ne legyen rajta, ha mégis megpróbálod megakadályozni a "nemes" erőszakkal, hogy verjen, mert ő egyből megy majd a rendőrségre.


Ja, késeket, ilyesmit jó lenne elzárni, mielőtt odáig fajulnak a dolgok...

2012. szept. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
81%

Először én is arra gondoltam, hogy miért nem fogja le a karját, hiszen erősebb, de az a gond, hogy a nő szerintem pont erre vár, hogy legyen két zöld folt a csuklóján és mehessen látleletet vetetni egy válás közepén. Tehát a legjobb, ha a kérdező elköltözök.

Bár lehet, hogy a hölgy egy alapos BDSM-et szeretnek kiprovokálni, azért viselkedik így.

2012. szept. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
95%
Elso hozzaszolo, itt most nem a jogrol van szo, hanem fizikai bantalmazasrol, ami nem elfogadhato egy kapcsolaton belul pl., ez mar buncselekmenynek szamit, mivel veszelyes, mint a kerdezo soraibol is kiderul.
2012. szept. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!