Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » A feleségem rendszeresen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem rendszeresen megver. Mit tehetek? Már beadtam a válópert, de a válás elhúzódik.

Figyelt kérdés
Tudom hogy furán hangzik, de ez van. Sosem bántottam, nem is akarok visszaütni, de néha bekattan, és akkor iszonyatosan agresszív lesz. A múltkor felrepedt a szám, vérzett, tele lettem kék-zöld foltokkal. Ha rendőrségre mennék vagy látleletet vetetnék, kinevetnének. Azonkívül úgyis letagadna mindent, mert én vagyok az erősebb. Már beadtam a válópert, de a válás elhúzódik, valószínűleg még sokáig kell elviselnem. Ki tudnám fizetni a részét, de nem akarja, mert élvezi, hogy bosszanthat. Úgy érzem férfiként esélyem sincs, mert ha csak egyszer is visszaütnék, örökre elásnám magam, hiszen amit egy nő megtehet, azt egy férfi nem.

2012. szept. 4. 10:43
1 2 3
 11/29 okoska31 ***** válasza:

Látszik, hogy nekem még nem volt ilyen csajom - a hidegzuhany nagyon jó ötlet, és azután még felmosni sem kell.


Csak odavitel közben vigyázz, hogy ne szorítsd meg a kezét - mert nyoma marad. (úgy kapd fel, ahogy van, és mehetsz...:))


egyébként tényleg jó kérdés, hogy miért nem költözöl el - bár lehet, (nem vagyok jogász), hogy ráutaló magatartásként értékelné a bíróság, illetve egyértelmű lenne, hogy meg tudod oldani a máshol élést - így nehéz lenne a helyzeted az anyagi egyezkedés során. (ami alapból nehéz).


remélem gyerek nincs..

2012. szept. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 okoska31 ***** válasza:

a lefogást én is úgy értettem, hogy pl. hátulról átkarolod teljesen úgy, hogy a karjait a testéhez szorítod.

Persze ügyesen állj, hogy ne tudjon "oda" könyökölni...

2012. szept. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
Pont, hogy menj be a rendőrségre! De ne feljelenteni, hanem érdeklődni, hogy mit tegyél. Mondd, hogy nem akarsz visszaütni -így nem is röhögnek ki- de tanácsoljanak már valamit. Így feljelentés nem lesz, de jegyzőkönyv igen, azt is felhasználhatod a tárgyaláson.
2012. szept. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Ne haragudjatok, de komolyan azt tanácsoljátok, hogy költözzek el a saját lakásomból? 20% tulajdonrésze van, nekem 80%, mert a nagyszüleim házát eladtuk és abból lett nagyrészt. Nem fogom csak úgy neki ajándékozni.
2012. szept. 4. 11:04
 15/29 anonim ***** válasza:
48%

A férjemmel is ezt csinálta a volt neje. Kb 30 kg a különbség (volt nej kb akkora, mint én) és ugye a férfi-női izomzat.

Viccből már birkóztunk a férjemmel, könnyedén le tudott úgy fogni, hgoy mozdulni se tudtam.

Tehát a fizikai ereje is meglenne, de nőt nem üt meg, ezért kínjában plüssel meg kezébe akadó gyümölcsökkel dobálta az exet a válási időszakban.


Mondjuk ott a nő képes volt azért bemenni a rendőrségre, mert a férjem hozzávágott egy fürt szőlőt (épp az akadt a kezébe). A rendőrség elhajtotta, hogy az nem bűncselekmény, hogy összeszőlőzte a pólóját meg a haját. (Izomból hozzávágta és szétfröccsent rajta)

2012. szept. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
87%

23 éves nő vagyok, és rettenetesen erőszak ellenes, illetve gyűlölöm, hogyha valaki nőket üt meg... Viszont a Te feleségedre ráférne egy kib* nagy verés, már elnézést. Undorító, hogy azzal takarózik, hogy Te úgysem védheted meg magadat.


Rettenetesen szomorú, hogy két ember, akik valamikor szerették és tisztelték egymást, idáig jutottak, de most valamit muszáj tenned. Én álmomban nem gondoltam volna, hogy valaha valakinek ilyen tanácsot fogok adni, de meg tudod védeni magadat úgy, hogy annak ne maradjon semmiféle nyoma.


Ha a derekánál fogod át, akkor nem hagysz nyomokat, és hideg zuhany alá tudod rakni. Illetőleg ha agresszív pillanataiban belemarkolsz a hajába erősen, és addig szorítod amíg le nem higgad, az sem fog semmilyen nyomot hagyni.


Sajnálom, hogy ezt kell mondanom, de a feleséged egy utolsó rohadt tetűláda, nem kell sajnálni, ha ő csak ezen a nyelven ért...

2012. szept. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
54%

Én egyszer csaptam pofon a párom. Ő visszakézből egy nagyot odavágott.

Utána iszonyat jót du.tunk.


Lehet, hogy megint adnom kéne neki egyet? hmmmm

2012. szept. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

Én egyszer úgy istenesen összeverném és elválnék tőle. Csodálom a türelmedet! Én nőként nem hagynám ezt, ha férfi volnék, olyat kapna, hogy köpni-nyelni nem tudna.

Válj el ettől az idegbeteg k*rvától!

23N

2012. szept. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Doki, látlelet, rendőrség. Még jobb felvenni, mert ha látszik a videón, hogy ő támadott, te már úgy véded magad, ahogy akarod...
2012. szept. 4. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:

jó lenne ha rögzteni tudnád valahogy pl a telefonnal felvenni ahogy őrjöng vagy legalább a hanganyagot, leteszed a pultra azt várod, hogy üssön :D


mondjuk én a helyedben elkapnám, ha nem is ütném meg, de nem engedném, hogy megüssön.. megfélemlíteném.

2012. szept. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!