Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miért nem hoznak létre egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem hoznak létre egy olyan törvényt amiben az áll, hogy azt a férfit aki ott hagyja a feleségét egy kisgyerekkel csak úgy, mert neki pl. nőzhetnékje van azt jól megbüntetik pénzbírsággal?

Figyelt kérdés
Megérdemelné az összes. Az a sza.r kis gyerektartás semmit nem ér, miért nem lehet valami komolyabb törvényt hozni?
2012. márc. 23. 09:37
1 2 3 4 5 6
 51/56 anonim ***** válasza:
66%
Valami rosszat írtam ki, utolsóként. Nem rizsázok, ha nem tényszerűsítek.
2012. márc. 23. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/56 anonim ***** válasza:
89%

kedves kérdező..Akkor én mit mondjak? Kit büntessenek meg?Anyám megszült 3 gyereket.Csak azért jöttünk a világra,mert vidéki lányként ki kellett fognia egy pesti férfit,aki ráadásul nem rohant el,amikor bejelentette hogy terhes a nővéremmel.Elvette,befogadta.Másfél év után apám ki akarta dobni,mert anyám ivott.De gyorsan teherbe ejtette magát és születtem én.Persze nagy ígéretek jöttek,hogy soha többé nem iszik.5 év után született a húgom.De utána már anyám is rájött,hogy az alkoholt jobban szereti a lányainál,a férjénél,és a kórházból úgy lelépett,hogy a húgomat meg sem nézte.

Apám nevelt fel minket.Na akkor most szerinted minden férfi rossz? Vannak nők is akik sokkal rosszabbak mint a férfiak.

A legtöbb férfi aki lelép,azért visszamegy a gyerekéhez,elviszi hétvégente,foglalkozik vele (tudom vannak olyanok akik nem)

De milyen anya az aki örökre elhagy egy 6 -5 és egy újszülöttet??

2012. márc. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/56 anonim ***** válasza:
100%
Azert ne fogjuk ra minden ferfira, hogy rossz, mert vannak rossz nok is.
2012. márc. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/56 anonim ***** válasza:
azért aki egy ilyet leír, hogy egy nő "teherbe ejtette magát", annál a hatodikos biológia tananyagból nagyon kimaradt valami...
2012. márc. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/56 anonim ***** válasza:
70%

ma 21:17

Elmagyarázom neked,mert én írtam.Tudom,hogy a gyermeknemzéshez 2 ember kell-Férfi és egy nő.

Azt hogy azt írtam "teherbe ejtette magát" ezt képletesen kellett volna felfogni.Talán a történet folytatásából rájöhettél volna,hogy ezt úgy értettem,hogy tudatosan arra ment rá,hogy a szex alkalmával terhes legyen vagyis szándékosan nem védekezett,hogy terhes maradjon.Így már érthető?? Vagy ebben is van valami belekötni valód????

Talán neked sem ártott volna egy kis biológia óra,hogy tud,ha valaki nem védekezik az terhes lesz..

2012. márc. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/56 Leni Riefenstahl ***** válasza:

Régen volt hasonló törvény, amikor a válásnál még az járt rosszabbul, akinek a hibájából az bekövetkezett. Szóval ha a nő megcsalta a férjét adott esetben, akkor volt, hogy nem kapott semmit se. De ez még a háború előtt volt...

Szerintem amúgy igazságosabb is volt!

2012. jún. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!