Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miért nem hoznak létre egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem hoznak létre egy olyan törvényt amiben az áll, hogy azt a férfit aki ott hagyja a feleségét egy kisgyerekkel csak úgy, mert neki pl. nőzhetnékje van azt jól megbüntetik pénzbírsággal?

Figyelt kérdés
Megérdemelné az összes. Az a sza.r kis gyerektartás semmit nem ér, miért nem lehet valami komolyabb törvényt hozni?
2012. márc. 23. 09:37
1 2 3 4 5 6
 21/56 anonim ***** válasza:
100%
Mivel azzal mar sokkal tobbet artananak! Az iszlam orszagban egy osszeget kell fizetni amikor hazassodnak, de szinten egy osszseget szabnak ki arra az esetre, ha elvalnanak. TEhat ezt szerzodesben irjak le, ami azt jelenti, hogyha a ffi elvallik, akkor kb. 1-2 milliora is kotelezhetik, mivel annak idejen ezt a kovetelest elfogadta pl. Viszont amikor mar ket embernek az erzelmei megvaltoztak, akkor mar ott kenyszeriteni nem l ehet arr, hogy egyutt eljen azzal, akit mar nem szeret, de ha penze sincs, hogy megszabaduljon ettol a helyzettol, hiszen fizetni koteles, akkor mar szenvedtetni fogja a masikat, mivel mar nem szereti, gyuloli azt! Itt mar az egesz csaladjanak az eletet tonkre fogja tenni, mivel elviselni nem birja a volt feleseget, de mar a gyermekeket lelkileg megviselni fogja, hiszen egy "harcmezon" elnek, onhibajukon kivul, igy lelkileg serulnek. Egy allatot lehet karanban tartani, de egy embernek szabad akarata van, tehat dontesi joga van, tehat ha az erzelmei megvaltoztak, akkor kitud szallni abbol a kapcsoltbol, s ez a helyesebb megoldas.
2012. márc. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/56 A kérdező kommentje:
egy állatot sem lehet karámban tartani, annak is vannak érzései sőt szebbek és jobbak,mint a legtöbb embernek.
2012. márc. 23. 10:23
 23/56 anonim ***** válasza:
100%
Szokták mondani : Ha egy férfi megcsalja a párját, akkor egy rohadt szemét, ha egy nő, akkor megvalósítja önmagát.
2012. márc. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/56 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező: elárulod hogy miért is haragszol a világ összes férfijára, aki nem tud együtt élni a gyereke anyjával?
2012. márc. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/56 A kérdező kommentje:
Nem tapasztalatbol irtam a kérdést, csak nyomja a lelkem,hogy a pasik megcsinálják a gyereket, az anyát meg ott hagyják egyedül, mert dughatnékjuk van.
2012. márc. 23. 10:27
 26/56 anonim ***** válasza:
100%
Borzasztóan meg vagy keseredve és ebből kifolyólag borzasztóan általánosítasz. Nem minden férfi szemét, lehet, hogy neked sajnos olyan jutott, de ettől még vannak normálisak is. Bár azért azt megjegyezném, nem látunk bele az életetekbe, de az, hogy a férjed elhagyott és a gyereket is otthagyta, annak véleményem szerint előzményei lehettek, amit gondolom hosszú időn keresztül görgettetek magatok előtt. Egy házasság megromlásában mindig mindkét fél hibás, sosem csak az egyik! Én már váltam el egyszer, a második házasságom boldog, bár vitáink vannak, de mindkét oldalt ismerem és nő vagyok.
2012. márc. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/56 anonim ***** válasza:
100%
27 vagyok. Ha nem tapasztalatból írtad, akkor meg nem értem, miért és miből alkotsz ilyen véleményt? Más életébe nem látsz bele, hogy mi miért történt.....
2012. márc. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/56 A kérdező kommentje:
de beleláthatok.
2012. márc. 23. 10:31
 29/56 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt írod, nem tapasztalat, akkor nekem ebből az jön le, hogy nem láthatsz bele. De a lényeg, hogy ne általánosíts, mert az sosem igaz.
2012. márc. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/56 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem látsz bele. Ha a férfi és a nő szétmennek, és van gyerek, azt a legkönnyebb mondani, hogy Gipsz Jakab egy szemét állat, mert félrekefélt és itt hagyott a gyerekkel.


Csak hogy ez nem mindenhol így van!

2012. márc. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!