Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miért nem hoznak létre egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem hoznak létre egy olyan törvényt amiben az áll, hogy azt a férfit aki ott hagyja a feleségét egy kisgyerekkel csak úgy, mert neki pl. nőzhetnékje van azt jól megbüntetik pénzbírsággal?

Figyelt kérdés
Megérdemelné az összes. Az a sza.r kis gyerektartás semmit nem ér, miért nem lehet valami komolyabb törvényt hozni?
2012. márc. 23. 09:37
1 2 3 4 5 6
 31/56 anonim ***** válasza:
71%

Biztosan hallottál már te is olyanról, hogy a kedves anyuka kipotyogtatja a kölyköt, majd otthagyja az apának mert ő nem élte ki magát és önmegvalósítani akar. A másik eset meg mikor anyuci kihordja, megszüli de inkább nőjön fel a gyerek nevelőintézetben..

Ezekkel a nőkkel mit csináljunk?? Sterilizáljuk..

20N

2012. márc. 23. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/56 A kérdező kommentje:

testvéremmel történt és anyámmal szóval szerintem belelátok.

amúgy pedig, a nőket is ugyanúgy megbüntetném.

2012. márc. 23. 10:56
 33/56 anonim ***** válasza:
86%
És szerinted anyukád és a nővéred nem hibás hogy elhagyták őket a férjük? Mindketten mintafeleségek és mintaanyák?
2012. márc. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/56 anonim ***** válasza:
100%
Vicces is lenne, ha ilyen mértékben korlátoznánk az emberi szabadságot. Mi is volt az állatokkal, akiket nem lehet karámban tartani? Ezek szerint az embereket lehet. Mert ez végülis az. Ha már gyereke van, senyvedjen örökké a felesége mellett akkor is, ha boldogtalan? Hát ez frenetikusan hangzik. Tényleg. Sok-sok boldog ember szaladgálna a földön. Így is van aki feláldozza az életét egy sz*r kapcsolatért, mert gyereke van.
2012. márc. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/56 anonim ***** válasza:
100%

Akkor lehet belelátni, ha mindkét felet meghallgatja az ember.

Nem egy olyan kapcsolatról/házasságról tudok, ahol a férfi lelépett egy másik nőért és ő volt a szemét, csak épp a nő azt felejtette el hozzátenni, hogy ő 2 éve nem engedett semmilyen testi közeledést a férjének.

Ezzel persze nem védeni akarom a pasikat, csak mindennek két oldala van és sokszor mi csak az egyiket látjuk.

2012. márc. 23. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/56 anonim ***** válasza:
100%

Mert nincs aki el tudná dönteni, hogy mikor van "csak úgy".


Minden nő azt mondaná, hogy "csak úgy", még akkor is ha okkal hagyták el. Tök szubjektív. Értelmetlen. A hibáit senki sem ismerné el, a bíró viszont nem élte velük, hogy el tudja dönteni. Ráadásul az sem lenne objektív.


Ezért van egyébként a gyerektartás.

2012. márc. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/56 anonim ***** válasza:
52%
Mert minden esetre nem lehet külön törvényt írni, és nagyon nehéz azt is bizonyítani, ki a hibás. Én is tudom, hogy a több gyerekkel történő válás leggyakoribb oka, hogy apuka lelép, mert talál mást, egyedülállót, akivel megint lehet szabadon élni, bulizni. Ekkor nem mindig hibás a másik fél. Itt az én esetem: láttam, hogy egyre kevesebbet van itthon, egyre inkább hanyagolja a gyerekeket is. Kérdeztem, mi a baj? Beszéljük meg. De csak mondogatta, hogy ááá, semmi, semmi. Hát hagytam, majd mondja, vagy elmúlik.Aztán kiderült, szeretője van. Miért? Mert újra vágyott. Neki hódítani kell, érezni, hogy másnak is kell, az ágyban pedig mindegy, csak új legyen, én már nem izgatom fel (nem, 1 kg-ot sem szedtem fel, és csinosvagyok) Mondtam, menjünk párterápiára, családterápiára, mindenhova, megoldjuk valahogy,pedig megcsalt. De ő nem. Neki újm élet kell. Lelépett, itthagyott a gyerekekkel egy faluban, ahol senkim nincs, csak jó messze. Tizenéve itthon vagyok, mert nem találtam munkát, és ő is ezt támogatta, ne erőlködjek annyit, csak jó munkát vállaljak, ő fog nekem biztosítani, ha a kicsi is óvodába kerül. Aztán fogta magát, és itthagyott a sz.rban. Láthatáskor is mindenféle kifogással bújik ki a gyerekekkel törődés alól. Bizony, én örülnék, ha megbüntetnék, vagy legalább köteleznék, hogy akkor most biztosítsa azt a beígért munkát, vagy fizessen asszonytartást! Szóba sem állnak velem ennyi gyerekkel,nemhogy férfiak (amire igazából már inkább nem is vágyom), de munkaadók sem. Mi lesz így velünk? Őt nem érdekli, oldjam meg, neki új élete van...És nem vagyok ezzel egyedül, úgy látom, tényleg valahol jó lenne gátat szabni ennek, tönkremennek a gyerekek is ebben, nem csak az anya. Nem törvénnyel lehetnebüntetni, hanem mint régen működött is,a közvéleménnyel. Na meg a nők is lehetnének okosabbak,és büntethetnék az ilyen embert azzal, hogy nem állnak le vele.
2012. márc. 23. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/56 anonim ***** válasza:
73%
63%-os. talán nem ártana elgondolkodni azon, hogy miért keresett a volt férjed szeretőt.. Az lehet, hogy egy dekát sem szedtél fel de lazán el tudom képzelni, hogy le se sz*rtad. Sajna a nők jelentős része elfelejti, hogy férje is van nem csak gyereke. Ha ki akarjuk sarkítani, addig fontos amíg nem csinál gyereket..
2012. márc. 23. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/56 A kérdező kommentje:
arról beszéltem végig,hogy megszületik a kisbaba és a férj lelép, mert nem jön be neki az apa szerep.
2012. márc. 23. 13:39
 40/56 anonim ***** válasza:
Mint írtam nem sz.rtam le. Én kérdeztem, mi a baja, de ő nem mondta meg.Bármire hajlandó voltam, hogy együtt maradjunk. Kértem, menjünk, kérjünk segítséget, de neki nem kell. Mert azon nem lehet ugye segíteni, hogy neki más kell, új, izgi, szabad élet. Meg nem jött be neki, amit elképzelt, falu, nagycsalád. Túl nagy feladatnak bizonyult, most aztán csináljam én, egyedül.
2012. márc. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!