Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miért nem hoznak létre egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem hoznak létre egy olyan törvényt amiben az áll, hogy azt a férfit aki ott hagyja a feleségét egy kisgyerekkel csak úgy, mert neki pl. nőzhetnékje van azt jól megbüntetik pénzbírsággal?

Figyelt kérdés
Megérdemelné az összes. Az a sza.r kis gyerektartás semmit nem ér, miért nem lehet valami komolyabb törvényt hozni?
2012. márc. 23. 09:37
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyenek is igen. Nagy mocsok, az biztos. De ahogy a kérdező megfogalmazta, az elég sokaknak "bicskanyitogató" volt, mert általánosított. És az már nem igaz.
2012. márc. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 anonim ***** válasza:
Ellenkezőleg: onnan, hogy gyereket csinált, már mindennél fontosabb! Ma egyedül felnevelni gyerekeket, szinte lehetetlen: nem kapsz munkát, állandó stressz, mi lesz, ha munkanélkülivé válsz, idegroncs leszel pár hónap alatt. Sajnos a gyerekek is, ha nincs aki segítsen.
2012. márc. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 anonim ***** válasza:
84%

Értjük, hogy arról beszélsz, de ezt nem tudja senki megítélni, hogy azért lépett le. A nő szerint azért, a férfi szerint meg azért, mert a nő már elviselhetetlen volt pl. Ez a kezdeményezés csak indulatból jön és elkeseredettségből. A bosszú nem megoldás.


Olyan szerintem meg nincs, hogy valaki csak úgy lép le, vagy igen ritka. És általában nem a férfiak erőltetik magukra ezt a gyerek témát. A nők meg csodálkoznak, ha nem jön be nekik. Meg azt remélik, hogy majd a kapcsolat a gyerektől jön rendbe. Nem egy ilyet hallottam, láttam már. Mondom ezt úgy, hogy én is nő vagyok. Szóval ne kiáltsuk már ki egyik nemet se bűnbaknak.

2012. márc. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 anonim ***** válasza:
100%
Arról nem is beszélve, hogy az esetek 90 %-ban rengeteg nő tudja, hogy alkalmatlan a párja a gyereknevelésre, de azt gondolja, majd a gyerektől megkomolyodik, megváltozik. De nem mindig jön be.
2012. márc. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/56 anonim ***** válasza:
100%

40-es!


Sajnáljuk ami veled történt. Hidd el nem örülünk neki, de azt megkérdezhetem ki akart gyereket? Csak kíváncsi vagyok.

2012. márc. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 anonim ***** válasza:
100%

63%-os.

Addig oké,hogy megpróbáltad helyrehozni de az elhidegülés ezen szakaszában már hiába próbálkozol. Megelőzni kell nem utólag kapkodni.

2012. márc. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 anonim ***** válasza:
63 % -os vagyok: ő maga is bevallotta, hogy nem velem volt a gond, vagyis hogy ő választott rosszul, mert neki mégis más kell. Amúgy azért jó volt velem... Nálunk ő akart sok gyereket, nagycsaládot, de engem sem kellett erőltetni, nekem is 2 volt a tervben, hát kicsit kiterjesztettem.
2012. márc. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 anonim ***** válasza:
Ha valaki nem hajlandó elmondani, mi a problémája, elzárkózik minden megoldástól, nem lehet megelőzni a bajt! Szerintem egy 3-4 gyerekes anya sincs, aki nem tesz meg mindent a család egybentartásáért, hiszen nincs is más lehetősége, és nem hiába szült valakinek ennyi gyereket. És van ilyen, nem mindig felelős mind2 fél,hiába próbálkozik valaki, ha a másik nem akarja, veszett ügy. Ha hiába vagy kedves, nem viszonozzák, hiába kérdezed, mi a baj, nem válaszolnak, aztán hiába kéred, menjetek pszihológushoz, párterápiára, elzárkózik, vége. Ha valaki meg akar szabadulni a családjától, meg fog, ha fejen állsz is. (és 10 évig mindene volt a család, aztán egyszer csak kifordult magából, nem volt a homlkokára írva)Tudom, nem lehet erre törvényt hozni, azért írom, hogy lássa mindenki, van ilyen is, amikor nem házisárkány a feleség, nem tojik észrevenni a problémákat, nem csk a gyerek létezik neki,hanem mégsem tetszik egyik félnek az az élet, amit kialakított, és a legkönnyebb utat választja.
2012. márc. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 anonim ***** válasza:
100%
De tegyük fel működne (amit ugye nem hiszek), ha a büntetés hatására az amúgy "csak úgy" lelépők egy része inkább a seg.gén maradna, akkor sem járna jól az anyuka. Egy frusztrál, gyűlölködő férfi sem nagy öröm a háznál. Pénz ide vagy oda. Addig csesztetné az asszonyt, amíg az magától lépne le a gyerekkel együtt. A fagyi visszanyal ám.
2012. márc. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 anonim ***** válasza:
63%
Vagy , olyan törvényt is ,hogy amikor egy gyermek születik a vér szerinti apa nevére kellene írni a családnevét. Magyarán mondva egy dns.Majd vér szerinti apa. Vagy olyan törvényt is ahol anyuci kicsinálja a voltot. Például én büntetném a gyermekkel való zsarolást is. De , a gyermek telepumpálását a hülyeséggel a váláskor. Soroljam.
2012. márc. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!