Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Ha egy nő elköltözik a férjétő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő elköltözik a férjétől a gyerekkel, van joga pénzt követelni a férjtől a lakása fenntartására?

Figyelt kérdés

Nem váltak el, a nő lelépett és most pénzt kér, hogy tudja fizetni a számlákat.

Tehát a férj két lakást kell, hogy fenntartson, a sajátját, ahol él és a másikat, ahova elköltözött a feleség a gyerekkel.

A férj nem akarta, hogy elmenjenek, még most is azt mondja, hogy menjenek vissza.

A nő részéről nincs indok, miért költözött el. (nem volt olyasmi, hogy erőszakoskodás, alkohol, megcsalás stb)

Tehát jogilag követelhet pénzt a nő, ha házasságban vannak de külön élnek?


2012. márc. 12. 16:01
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
19:17. Nagyon is igazad van. Ebben vagyok és nem is komentálnám. Meg sem gondolnád, hogy vannak olyan nők akik nem az életre termettek és milyen kárt tudnak okozni másoknak. Az én volt feleségem , 34 évesen a nem normális anyjánál lakik. Tényleg olyan anyós volt akit az ellenségemnek semkívánok. Apósom alkoholista volt mellette, volt vagy jó pár infarktusa, és egyebek. A nem normális lánykályuk, meg most velük él. 34 éves nőnek? az anyja mondja meg mi is legyen az életben.
2012. márc. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Komolyan mondom Fehét Holló egyfolytában azt írogatja, hogy a gyerek nem az apától van. De nem csak itt, más kérdéshez is ez a válasza. :) Nyugodj már le egy kicsit.


Az a kijelentésed meg, hogy egy nő megbecsüli a vérszerinti apukát, ez szerinted minden eetben így van?? Ugyanmááár van hogy az igazi, várszerinti apát is ugyanúgy sárba döngöli az anyuka.


Tehát állításod szerint azok a nők akik így bánnak az édesapukával, azok nem is vérszerinti apukák? Te jó ég.


Akkor te még nem hallottál a bosszúról? A gyűlöletről? Vannak nők akik igenis ezek miatt szívóznak az édesapukával(vérszerintivel)


Párom, aki a vérszerinti apuka, megnyerte a gyermekelhelyezést anyuka ellen. De hosszú volt az út idáig. Szemétkedések, szívózások, elidegenítések. Tehát egy csepp tiszteletet sem érzett az édesanyuka a gyereke apja iránt. És képzeld el pedig vérszerinti volt. Ennyi.


Tehát ezt az elméletedet ne lásd már bele minden egyes kérdésbe...

2012. márc. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Bosszóról hallottam és olykor ha megérdemli jogos is. De ha a férfival nincs gond akkor nem értem miért kell bosszólkodni.Azért ha egy nő, egy férfitől akar gyermeket és azt tudja, hogy az a férfi kell a gyermeke apjának akkor ha a férfival nincs gond, ok nélkül nem hagyják el, ha nem menekül belőle az illető.

A szomszédomban a nő egykor félre lépett, lett belőle egy kettes iker, egy lány és egy fiú. Mindketten kiköpött apjuk, csak nem a férj az. A feleségenk megbocsátott a férje és fölnevelték a gyermekeket. Mindenkiből ember lett. Az egyik mesterfodrász. Itt a nő volt lelkiismerete a férje meg szerette, és megbocsátott. De van olyan nő aki nem látja amásikat ezért inkább menekül ki a kapcsolatból.

2012. márc. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Fehérholló hagyjuk. Nagyon durván általánosítasz. Igen is van olyan, hogy ok nélkül elmegy egy nő a férje mellől. Én nem általánosítok van ilyen is olyan is. De hidd el, van ilyen. És mikor anő szeretné, hogy megbocsássa a férje a kilengéseket, és az ne adj isten nem teszi meg, na ezt már nem bírja el egy női ego."Micsoda, engem nem fogadsz vissza? Nem bocsátasz meg nekem?"

Na és ilyenkor jön a bosszú...


De hagyjuk, mert elkanyarodtunk a témától. :)

2012. márc. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Akkor, hogy értelemes legyen. Nem a saját bajomon általánosítok. Itt nincs kicsapongás, el kellene olvasni a kérdést . Akkor nézzünk már gy ténnyel szembe, ha már ki hozod belőlem. A nők azért , mert a gyengébbnek vélt nem , ők is olyan hibásak egy kapcsolat megromlálsáért.

Az, hogy sok palimadár lenyeli a békát agyermek érdekében , és azzal egyes nők vissza élnek. Majd amikor a férj , látja, hogy anyuci félre lépett és nyelt., akkor nem lép semmit. Persze vannak rossz férfiak is de , vannak nagyon jók is.

Fölteszek egy egyszerű kérdést. Mi lenne ma ebben az országban ha , a gyermekes nőktől követelnék azt , hogy dns vizsgálattal állapítsa meg a gyermeke igazi apját. Nézze meg,hogy az -e az apja akivel él a nő.

2012. márc. 13. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!