Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tegyek ha szeretem, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha szeretem, de pocsék vele a szex?

Figyelt kérdés
A párom egy szexmániás. Minden este szeretkezünk. Ez nem baj, de az viszont igen, hogy kb..5-8 percesek az aktusok. Ő "elmegy" én meg pamlagon maradok. Ez nem volt így mindig, de az elmúlt 5 hónap erről szól. Ő is tudja, ezt. Nem lenne ez nagy baj, de második már nem megy neki így én már így nem is akarok szexet. Jól indul mindig, de ő boldog én meg csalódott vagyok utánna. Nem tudom mit tegyek! Többször beszéltünk róla, h oldjuk meg ezt máskép, de semmi változás! Mit tehetnék még? Úgy gondolom jobb ha nem maradunk együtt mert én nekem ez borzasztó! Olyan mintha önző lenne és nem is érdekelné, hogy nekem is jó legyen! Mit gondoltok???
2012. márc. 12. 13:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

az én volt párom is ilyen volt! 4évig voltunk együtt!

ö az idö múlásával,mintha elfeletkezett volna arról,hogy mit is szeretek a szexben!

az utolsó egy évben már csak ritkán szexeltünk,mert amikor bújt,hogy szexeljünk,mondtam neki,h semmi akadálya,de akkor elött legyen elöjáték és csináljuk úgy,ahogy nekem jó! amint kimondtam már fordult is és aludt!

abszolút nem is figyelt rám,persze ilyenkor kinek is lenne kedve szexelni,akkor meg eröltette,hogy én elégitsem csak ki öt!

hát soha többet ilyen pasit!

az évek alatt vissza fejlödött elég rendesen!


szerintem ö már rég nem veled foglalkozik és nincs tekintettel rád!

addig lépj amig tudsz!!!

2012. márc. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Én is hamar megyek el, és imádom a rövid aktusokat (32 L)
2012. márc. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Egy jó nő, bármit is ki tud hozni egy olyan férfiból is. Persze adottság kérdése is. Nem mindegy , a szex vagy szeretkezés, séta vagy maraton.
2012. márc. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Szerintem irányíts Te először, majd ha látod, hogy alakul akkor már meg lessz az magától is. Magyarul, ne csak el várj. Ha olyan , akkor olyan, mint egy regény,sok minden kisülhet belőle. Kérdés, hogy miként lapozol és figyelsz a részletekre.
2012. márc. 12. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

én ezt nem értem... nálunk alig (kb az esetek harmadában) van behatolás, mindenféle más módon is szeretkezünk... ha a vége behatolás, az is klassz, de ha minden szeretkezés ugyanúgy végződne belehalnánk az unalomba :-o


ha maga az aktus 5-8 perc nekem special ez elég, ha valaki órákig fűrészel hidd el az sokkal rosszabb...

maga a szeretkezés attól még lehet hosszú, fél órás-két órás, mert maga a behatolás, HA így koronázzuk meg az egészet - "rövid".

2012. márc. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ja kedves utolsó , ez talán nálatok amire azt mondják, hogy szeretkezés ne csak du...ás.
2012. márc. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!