Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem kívánom a szexet, se...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kívánom a szexet, se semmit, pedig a barátom nagyon szeretem! Mi tévő legyek? Így romba dől a kapcsolatom.

Figyelt kérdés

Nem tudom volt-e már valaki a helyemben, de szeretnék segítséget kérni, vagy ötleteket.

Az a helyzet hogy a párom és köztem egyre ritkább a szex. Ez többnyire az én hibám mert az esetek nagy százalékában nekem nincs hozzá kedvem, vagy fáradt vagyok.

Fogamzásgátló tablettát szedek 3.5 éve, már többfélét szedtem, de az lett a vége mindegyiknek hogy szépen lassan megölte a libidóm. Egyre kevesebb és kevesebb lett, mára már szinte kéthetente 1x ha van kedvem hozzá. Lecserélni gumira nem merem, mert félek hogy összejönne a gyerek :S


A másik meg h 1 évvel ezelőtt kórházba voltam egy súlyos dologgal, aminek a szövődményei többek között a kóros fáradékonyság. Azóta jobban vagyok, és nagyon sokat javult az állapotom, de azóta hamarabb és könnyebben elfáradok, az egész napokat végig tudnám dögleni...


Mit csináljak szerintetek? A páromon látom hogy nagyon szarul esik neki a dolog :( Nagyon imádom, ő a mindenem! De ha egyszer nem kívánom a szexet, akkor nem kívánom :S Nem őt nem kívánom, hanem a szexet. Masztizni se masztizok, semmit nem csinálok, mert nem kívánom! De van hogy rámjön havi előtt egy pár nappal, vagy azután pár napig, addig jó világ van. De egész hónapba semmi :S Szerintem azt hiszi emiatt barátom hogy nem szeretem, pedig nagyon szeretem! Másra rá se tudok nézni, nekem ő kell :( 2 éve együtt vagyunk és nem akarom elveszíteni :(


22/L (párom 26)


2012. febr. 5. 13:02
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
akkor cseréld le gumira. ennyi. a gumi biztonságosabb, mint a tabletta, ha jól használod. vagy térj át nuvaringre, ami szintén lehet libidógyilkos, de egy próbát megér. vagy van még a pesszárium is.
2012. febr. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, beszélj vele, mondd el neki, mit érzel és mi a baj. Fordulj utána nőgyógyászhoz. Tud javasolni más hatásos fogamzásgátlót is(pl: gyűrű). De tényleg, a legfontosabb, hogy a pároddal beszéld meg. Mondd el neki, hogy a tabletta miatt is lehet baj, és nem az érzéseid befolyásolnak. Meg fogja érteni és segít. :)
2012. febr. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
ezt már sokszor átbeszéltük... már fél éve is ez volt a baj, de én reménykedem hogy a doki által felírt új gyógyszer majd javít a helyzeten. hát nem javított. de hiába mondom neki is, elhiszem hogy nagyon fájlalja :( nekem is biztos rosszul esne :(
2012. febr. 5. 13:23
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen probléma a gyogyszerek miatt, ezért nem használom.Mi ovszerrel védekezünk, lassan 3 éve, és nem lett baba.Mág egyszer sem szakadt ki.
2012. febr. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
57%

Ne szedj tablettát.Én 6 évig szedtem és a 3.héten jöttem rá,hogy van olyan, hogy libidó:D előtte sose volt.


Hha annyira félsz a terhességtől akkor ez a megoldás:

1.párod felhúzza a gumit és úgy szexeltek

2.az aktus végén,mikor a párod elélvezne,kihúzza belőled a hímesszőjét és leveszi az óvszert és nem a hüvelyedbe,hanem máshova élvez.(has,mell,száj,bármi).

2012. febr. 5. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
kedves 4. és 5. válaszoló! miután letettétek a gyógyszert, visszajött a libidótok? és ha igen, kb mennyi idő alatt?
2012. febr. 6. 10:45
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A fogamzásgátló csak arra jó, hogy károsítsd a szervezeted és szó szerint távol tartson a szextől.
2012. márc. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 omba ***** válasza:

Nekem kicsit (???) újdonság, hogy a tablettának ilyen erős libidócsökkentő hatása van.

Nálunk a spirál teljesen biztosan bevált.

Az ugye világos, hogy ez a helyzet nem fog a végtelenségig tartani, talán vegyél erőt a tartózkodásodon, ha egyszer már fontos az embered!

2012. márc. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szia! Én is így vagyok. Eddig napi 3 sem jelentett gondot és most 2 hete nem kívánom és ha netalántán összejönne sem jó. Olvastam és egy csomó vágyfokozó gyógynövény létezik. Van ami a vágyfokozás mellett a fertőzésekre is jó. Még nem próbáltam, de holnap mindenképp elmegyek a patikába. Nekem a vénusz csepp az ami "megtetszett". Remélem segítettem :) 18L
2013. jún. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!