Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Véget ért egy hoszú kapcsolato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véget ért egy hoszú kapcsolatom és nem tudom el felejteni még mindig szeretem? Vagy mijert nem tudom ki verni a fejembol?

Figyelt kérdés

szóval 1 és fél év után ért véget a barátnőmel a kapcsolatom az elejen még csak ugy voltunk hogy barátok leszunk de késob bele szeretem amikor 1 hónapja jártunk külön szilvesztereztünk és fel hivot h nagyon be rugot és csókolózot egy fiuval de be valota meg bocsájtotam neki aztán rá pár hónapra el mentünk logni a haverokal és nagyon csunyán be rúgtam egy lány is velünk volt aki nagyon rám votl tapadva már régen még ő kérte nekem meg a havernak a köröket áztán amikor nagyon be rugtam el kezdtem vel csókolózni csak az a kivert kis ku... le fényképeztete magát a barátnőjével h velem csókolózik :( eből jo nagy vita volt de meg bocsájtot nekem rendben is ment egy pár honapig minden aztán jöt egy ujab ijen időszak hogy ő nem tudja hogy mit érez mert hogy ő még fiatal egy komoj kapcsolathoz aztán mondtam h jó legyen vége . de aztán vahogy megint ösze jötem vele megint el voltunk jó volt minden aztan egy kreten osztájtársam be kavart a képbe és el csábitota tölem de nem volt köztük ugy semmi csak egy csók aztán megint voltunk egymás melet és lasan megint ösze jötünk :( megint volt egy szép időszak és ezélőt 3 hétel megint szakitot mondtam h jó ak végleg vége mert már nekem is tele volt a tököm az álandó vitákal ! aztan el ment 2 hét volt nálunk EDDA koncert én a haverokal mentem ö külön ! ugyanazal az osztajtarsamekal volt aki el akarta szedni tölem a volt barátnőm meg igérte h nem iszik és nem csinál hülyeséget az a ficko akinek meg bocsájtotam meg h vigyáz rá ! jól el is voltam iszogatunk a haverokal csajoztunk meg minden ! egyszet a volt barátnom egyik osztájtársa oda jöt hogy keresem meg őt mert hogy nagyon részeg el is indultam meg keresni meg is találtam h azal az osztajtarsamal csókolózik oda mentem a csávót jól pofán vágtam csak a rendőrök szét szedtek minket aztán a votl barátnőm ordibált velem és az a ficko el ment a haverjaihoz hogy hátha meg védik ! hazafelé ők is sokan voltak mi is nem csinaltunk tömegverekedést ! masnap fel megyek skype ra fel vetek 3 an abol a faluból ahonan a ficko valo és egy csávo értelmes volt neki válaszoltam és az derült ki hogy ha ő el jön az eddára ak ösze jöt volna a volt barátnőmel mert h sokat irkáltak meg minden mondom jó ! aztán voltak még kiseb verekedések meg hasonlók !

mindenki azt mondja nekem hogy felejtsem el és hozá se szóljak töbet és tudom h ez lene a jó megoldás de nem megy :( a kapcsolatunk elején is ugy egyeztünk meg h ha nem fog meni ak barátok maradunk :S



lehet az lehet az oka h amikor meg ismerkedtem vele nem voltak barataji meg senkije nagyából ! szegénykémnek az anya németországban dolgozik és nem jár haza az apja az elfekvőben van mert el ita a máját őt a keresztanya és a tesója neveli azaz probalja . és enek tetejébe még ők gondozák a nagymuterjajékat akik már nagyon nem tudnak magukról gondoskodni :(


szal szerintetek még mindig szeretem vagy csak sajnálom szegényt és ezert nem tudom el engedni de ha más fiúval látom ha osztájtársa ha haverja rögtön ideges leszek és nem tudom hogy mit csináljak :(


most nekem is van egy lány aki járni akar velem de nem tudok semmit kezdeni a hejzetel mert ha ara kerülne a sor h meg csokoljam ak rögtön a volt barátnőm jut az eszembe a telfonomban még mindig ő a hátérkép és a számitogépemen is az ő neve a kódom mindenhová :( mit tegyek most :(


hogy felejtsem el őt :( vagy mit csinaljak ???


2010. jún. 23. 21:14
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem képzeled hogy ezt bárki is elolvassa:D


amúgy továbblépés: NE csesztesd az exedet, annál nagyobb gáz nincs mint egy teperő nyomoronc aki nem fogja fel hogy vége van.

Ami segít rajtad: továbblépés. Keress mást.

2010. jún. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Aranyom, egy hosszabb kapcsolatot nem lehet csak úgy elfelejteni. Ehhez idő kell. 1 év kapcsolat minimum fél év mire kimegy teljesen a fejedből.
2010. jún. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Utálom amikor valaki ilyen sokat ír.Valaki írja le a lényeget.
2010. jún. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
az első valaszolónak de ő is keres engem delutánonként fel hiv h nem e kiserem el zenesuliba vagy nem e ülünk be egy fagyira és meg őrit hogy nem tudom h akar e valamit vagy csak haver akar leni
2010. jún. 23. 21:28
 5/9 anonim ***** válasza:

hát te is látod, meg tudod, h elég sz*rul kezdtétek is a dolgokat. ez a sok megcsalás.... nem vtok egymáshoz valók. ebből az a tanulság..

nemhiszem h ti valaha is szerettétek és tiszteltétek volna egymást úgy igazán..ha csak így elcsábítgathattak titeket jobbra-balra...tudod h mindenhez 2ember kell..!!!


szóval hagyd most már. ami elmúlt, elmúlt..

nyilván nem lesz könnyű őt elfelejteni.

és nem szereted már őt, csak hiányzik.. egyszerűen csak fáj, h hirtelen megváltozott minden, h nincs ott mindig veled.. kötődsz még hozzá..


menj el bulizni, szedj fel pár csajt és kész! könnyen megy majd a felejtés ha lekötös s figyelmed vmi hobbival v akármivel

2010. jún. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszi meg probalom csak nehéz mert ha én nem keresem akor ő hiv meg ir es igy nem lehet :S mert külön nem birjuk egymas nelkul :S
2010. jún. 23. 21:34
 7/9 anonim ***** válasza:

ezt képtelenség végig olvasni

a helyesírási hibák szörnyűek

2010. jún. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
azt sajnálom de szlovakiában lakom és it nincs magyar suli :S a szülejim magyarok meg minden de szlovak suliba kel jarnom :S
2010. jún. 23. 21:40
 9/9 anonim válasza:

Szia!

Szerintem előszőr el kéne döntened, hogy most akkor továbblépsz vagy sem. Ha úgy döntesz, hogy itt az ideje elfelejteni őt, és belevetni magadat valamibe, ami leköti a figyelmedet, akkor beszéld meg vele, hogy te ezt szeretnéd, de ez nem megy ha folyton hívogat téged. Mondd meg neki, hogy döntse el, akar-e még valamit tőled, mert ha nem akkor ne hívogasson, hagyja, hogy továbblépj.

Beszéljétek meg szerintem...

2010. jún. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!