Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van ez? Van egy 3 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ez? Van egy 3 éves kapcsolatom. Szeretem, szeretek vele lenni és megvesznék nélküle! De sokszor úgy érzem hogy jobban szeretnék élni és sokszor vnzódom egy adott nőhöz. De nélküle viszont nemtudom mit csinálnék! Mitől lehet?

Figyelt kérdés
2011. márc. 9. 10:56
 1/4 anonim ***** válasza:
És te fiú vagy?
2011. márc. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Kezd kiégni a dolog.

Ha mással akarsz lenni, legyél.

Ha most nem lépsz, előbb utóbb úgyis kinövi magát a dolog, és szakítani fogtok.

2011. márc. 9. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Ha tini vagy akkor természetes dolog élni akarsz kiélni magad énis 3 éve vagyok a párommal 13 évesen jöttem össze vele most vagyok 16 ilyenkor akar az ember igazán élni!!!de ha igazán szereted akkor kitartassz mellette,ha nem akkor meg ugysincs értelme!!!de ne csald meg ha más kell menny hozzá de ne a lány háta mögött tedd mert az a legundoritobb dolog a földön!!! gondolkodj el a dolgokon és rájössz mit akarsz!!
2011. márc. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
igen fiú vagyok... 18 éves!!Foggalmam sincs mit csináljak... átgondolok majd mindent!!Köszönöm a segítségeket
2011. márc. 9. 14:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!