Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tegyek ha szeretem, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha szeretem, de pocsék vele a szex?

Figyelt kérdés
A párom egy szexmániás. Minden este szeretkezünk. Ez nem baj, de az viszont igen, hogy kb..5-8 percesek az aktusok. Ő "elmegy" én meg pamlagon maradok. Ez nem volt így mindig, de az elmúlt 5 hónap erről szól. Ő is tudja, ezt. Nem lenne ez nagy baj, de második már nem megy neki így én már így nem is akarok szexet. Jól indul mindig, de ő boldog én meg csalódott vagyok utánna. Nem tudom mit tegyek! Többször beszéltünk róla, h oldjuk meg ezt máskép, de semmi változás! Mit tehetnék még? Úgy gondolom jobb ha nem maradunk együtt mert én nekem ez borzasztó! Olyan mintha önző lenne és nem is érdekelné, hogy nekem is jó legyen! Mit gondoltok???
2012. márc. 12. 13:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ő tegyen előbb a kedvedre, aztán Te is belendülhetsz. A pasiknak, ha nekik már jó volt, semmi kedvük folytatni. Ne engedd, hogy neki legyen jó előbb. Akkor lelkes marad.
2012. márc. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Addig ne legyen behatolás mig nem juttat a csúcsra egyéb módon.
2012. márc. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Csak ismételni tudom az előttem szólókat. Ne engedd be addig, amíg neked nem volt jó.
2012. márc. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Megcáfolom azt az állítást, hogy "ha a pasiknak már jó volt, onnantól nem foglalkoznak a szexel és a párjukkal".. Jó, tudom, hogy ez egy kicsit off, de a férjem pl akkor is örömöt szeretne nekem szerezni, ha ő már kielégült. Mindig úgy érzem, hogy neki fontosabb az, hogy én élvezzem az együttléteket.. Szóval, totálisan önzetlen!


Nem tudom, nekem ez furi.. mármint, vagy nagyon önző a párod, vagy nem szeret annyira, mint amennyire hiszed. Végülis, egyik variáció se hangzik jól!


Ami nem túl biztató, hogy már beszéltél vele erről, ő mégsem akar változtatni. Szóval tudja a problémát, tudja, hogy neked nem jó a szex, és másra vágysz, mégis hidegen hagyja..nem foglalkozik veled. Nem érdekli, hogy neked nem jó.

2012. márc. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Mond meg neki h hány perces legyen a művelet. Tényleg hány perces legyen? És előjátékkal együtt annyi?
2012. márc. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

nekem is volt egy ilyen férfi az életembe, de az lehet hogy még 5 percig sem bírta

Én azt tanácsolom ha azonnal nem változtat ezen akkor legyen vége és szerezzen örömtelen perceket másnak.

2012. márc. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
85%

Az én férjem is gyorsan elmegy, éppen ezért kényeztet fél órát aktus előtt, sőt közben is leszoktunk állni és áttérünk egy kicsit az orális oldalra, utána folytatjuk.


(Valamint egy talán beteg dolog, de én el szoktam terelni a figyelmét. Volt, hogy megkérdeztem közben, hogy mi legyen az ebéd. :) Ma már ez nálunk nem furcsaság, tudja, hogy ha kérdezek, akkor nekem épp jó, de még idő kell.)

2012. márc. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

"Ez nem volt így mindig, de az elmúlt 5 hónap erről szól."


HA eleinte nem igy volt, akkor gondolj utána, hogy MIÉRT lett más. Ha már neki nem érdeke, hogy téged is kielégitsen, akkor ott a baj nem a szex, illetve az ,hogy gyorsan végez, hanem az, hogy nem törödik veled.


Mindenképen beszélj vele, hogy ha neki nem fontosak a te érzéseid, akkor nem érdemes együttmaradni. Ha NEKI fontos vagy, akkor csinálja megint úgy, mint a kapcsolat elején.

2012. márc. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Előbb utóbb már teljesen megutálod a párod és csak nyűg lesz...Szexből indul a probléma,és majd kihat már mindenre....

Szerintem lépj le időbe...

2012. márc. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Cseréljünk, én elég hamar elmegyek és én a hosszú túrákat nem szeretem, de nem merem megbántani, mert annyira igyekszik, hogy jó legyen.
2012. márc. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!