Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tegyek ha megtudom hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha megtudom hogy az apukámnak szeretője van?

Figyelt kérdés

Nemrég megtudtam hogy apának van egy szeretője vagyis úgy jöttem rá hogy egy nőnek olyanokat irogat hogy te vagy életem szerelme amikor anyával már 10 éve házasok. Leblokkoltam mit tegyek anyának nem mondhatom el, teljesen kiborulna. Apával nem beszélhetem meg mert ha csak rá kell néznem nem a régi apukámat látom hanem egy gonosz férfit aki megcsalja a feleségét. Én itt bömbölök a szobámba amikor cselekednem kéne. Mit tegyek? Nagyon szépen kérlek titeket segítsetek!!!

13/L



2012. febr. 28. 22:48
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
26%
Sz*rd le.
2012. febr. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Koszonom a segitseget!!!
2012. febr. 28. 23:18
 3/13 anonim ***** válasza:
94%
Te semmit sem tehetsz. Legfeljebb apukáddal beszélj, de anyukáddal semmiképp sem. Ez nem a te dolgod. Te ehhez nagyon "kicsi" vagy.
2012. febr. 28. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Beszéld meg apukáddal (egyáltalán hogy láttad te, hogy miket írkál)?

Nem biztos, hogy mindent megosztanak veled a házasságukkal kapcsolatban... Még az is lehet, hogy anyukád már rég tud róla.

Egy házasság megromlása mindig két emberen múlik, ez nem gonoszság, egyszerűen csak az élet. Sokakkal megesik, sajnos. Engem is csaltak meg, de beláttam, hogy nagyon sokat tehettem én is a házasságom megromlásáról!

Az ilyen dolgokat muszáj megbeszélni, először mindenképpen apukáddal. Aztán remélhetőleg megbeszélik ők is egymással.

2012. febr. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
De én nem akarom h elvaljanak,nem tudnám feldolgozni. Mit mondják apának????
2012. febr. 28. 23:31
 6/13 anonim ***** válasza:

Mondd el, hogy ezt láttad.

Az, hogy nem akarod, hogy elváljanak, egy dolog: én sem akarok elválni, de van, hogy ez a legjobb mindenkinek! MINDENKINEK! Beleértve a gyereket is... Nem tudom, milyen a szüleid házassága, de valami gond biztos lehet.

Kérd meg apukádat, hogy magyarázza el, mi a helyzet, mit tervez.

Könnyen lehet, hogy ez elég is lesz ahhoz, hogy befejezze... egy apára a lánya tud a legjobban hatni, ezt tudd!

2012. febr. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 man79 ***** válasza:

Minden képen kérdez rá mi ez?

Sok minden lehet amire nem is gondolnánk, mi van ha egy kollégája írogat az ő netéről, telefonjáról?

Mi van ha anyudnak valami munka helyi dolgára írogat, pl: Belső mobil, vagy e-mailra, amiről te nem tudsz!

Annyi minden lehet, és ha anyudat meg csalja? Nem gonosz még ettől, mert a te apukád, és nem téged csal meg, nem másik gyereknek írja te vagy az egyetlen lányom! igaz?

Téged biztosan szeret! Ne rakd össze a dolgokat, a te meg ő kapcsolata, nem azonosul ő meg anyukád kapcsolatával!

Én el váltam, de ettől még rajongok a gyerekeimért, nálunk nem volt megcsalás!

A dolgon nem változtat, imádom a gyerekeimet, és ők is engem, az anyukkal meg fasírtban vagyunk!

Befolyásolja a mi kapcsolatunkat a gyerekekkel? Nem!

Apád az a te egyetlen apukád, és bárhogy is alakul te ne fordulj el tőle!

Sose tudhatod, mi áll a hátérben, lehet csak miattad, és előtted teszik anyuddal a összetartó családot, és lehet már rég kihűlt az ő kapcsolatuk!

Apuddal beszélj, ő még mindig az apukád, és egész életedben az apukád marad! :)

2012. febr. 29. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Kedves gyermek!

Ha rákérdezel az apukádnál, le fogja tagadni és eljátsza,h. mérges rád.Igen,nem tehetsz semmit, főleg ha azt szeretnéd,h. együtt maradjanak.Ez a felnőttek dolga, s ne te legyél,aki ezt kirobbantja.Az is lehet,hogy minden magától megoldódik.Rájon,h. ez csak kaland volt neki.Ír amit ír, de veletek van.S ez a fontos.

2012. febr. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

Picilány,


25 éves vagyok, kb. 2 éve jártam ugyanebben a cipőben. Édesapám talált magának egy nőt. Nem tudtam, kinek mondjam el, nem tudtam, mit csináljak... felhívtam pár nagyon kedves barátomat, ők megnyugtattak és elhatároztam, várok, lesz, ami lesz... Lett... Kiderült persze és most megy a válási cécó.

Én azt mondom, várj te is, ha belegabalyodsz, csak magaddal tolsz ki. Az egyik előttem hozzászóló írta, lehet, édesanyád tud róla, és attól még, hogy kihűlt a kapcsolatuk, ugyanúgy szeretik egymást, csak már nem úgy.

Ezt egy picit nehéz megérteni, pláne ilyen idős korban, de hidd el, ez nem a világvége, minden rendben lesz.

Ha meg netalán nem is tudja, az ilyen dolgok úgyis kiderülnek idővel, lehet, megbeszélik, mi volt rossz, mi volt a hiba, és jobb is lesz a kapcsolatuk.

Szóval ne keseredj el, majd lesz valahogy, csak ne szólj bele, inkább hagyd, hogy maguktól alakuljanak ki a dolgok.

2012. febr. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 man79 ***** válasza:

Sugók még valamit!

Lehet az is hogy apudnak is, kell egy kis lazítás, és jobb ha kicsapong, mint titeket terrorizálna!

Minden ember másként oldja meg a gondjait, lehet ő nem is gondolja komolyan azt a megcsalást, mint a másik fél!

Lehet nem is volt semmi csak hülyíti apád azt a nőt!

Ismered a mondást?

Nem minden kutya harap amelyik ugat is! :) Lehet apukád nem is tett semmi "rosszat"!

Ezért írtam már egyszer 1000 variációja lehet a dolognak!

Apudat különben milyen embernek ismered?

Becsületes, hazudozó?

Őszinte a kapcsolatotok?

Komolyan kérdezem, mert ha őszinte a kapcsolatod vele, és tudsz hinni a szavának, akkor ne lovald bele magadat hülyeségekbe!

Mond neki beszélni szeretnél négyszemközt, és találni fog apád rá időt, hogy hol mikor!

Ha faggat miért, mond majd nyugodt helyen szeretnéd ezt, és tényleg olyan helyen ahol ketten vagytok, ne mondj semmit neki hogy miről akarsz vele beszélni!

És mikor beszélsz vele, akkor is mondogasd magadba nyugodtan kell megbeszélnem vele, mert lehet csak félre értelmeztél valamit!

Én tippem te valamit félre értelmeztél, és többet képzelsz a dolgok mögé mint valójában van, és ezért kéne le tisztáznod vele a dolgokat!

Felnőttek szoktak hülyéskedni ilyen dolgokkal is, mondok egy durva példát:

Van hogy kettő jó barát hülyéskedik mi van veled szerelmem? Pedig nincs alapja csak viccelnek!

Persze nem kizárt az sem amire te gondolsz, de én meg vagyok győződve más van mint te hiszed!

Minden esetre úgy faggasd ki apukád, hogy anyukád véletlen se hallja, mert ha félre értettél valamit akkor nagyon nagy galibát csinálsz, ami csak roszabittja apukád helyzetét!

Van egy hülye törvény itthon is (Szerintem ez az életre is igaz)

Valahogy így szól:

Mind addig míg nem bizonyított tény a bűnössége ,addig fent kell hagyni az ártatlanság védelmét, vagy jogát!

Gondold el te beszélsz a suliban arról mondjuk, de jó halottad kis Pista meg nyerte a lottót, és beszéltek a barátnőddel, de jó volna kirabolni! (valóságban sosem fogod kirabolni)

Akkor gondold már el valaki, azt feltételezi rólad te milyen egy aljas tolvaj vagy! Pedig nem!

Ezeknek a dolgok tudatában cselekedj!

Helyedben én meg kérdezném apámat ez mi volt?

Mondjuk én tudtam mindig apámról egyenes ember és elmondaná bármi is volt!

2012. márc. 1. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!