Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » 10éve vagyok házas,4 gyermekün...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10éve vagyok házas,4 gyermekünk van, férjem most vallota be, hogy 7 hónapja szeretője van. Örlödik köztem és közte, nem tudja mit tegyen. Bár már szakitott vele de teljesen ki vagyok bukva nem tudom mit tegyek? Szeretem. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
2010. márc. 5. 11:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
51%
Ha szakított vele,akkor nem válnék a gyerekek miatt.De megbeszélném,hogy mi is a házasságotokkal a probléma! Nem véletlenül lépett félre.
2010. márc. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
54%
Szegény férjed, őrlődik, de sajnálom. Téged pedig maximálisan! Elvette az eszét a másik, nem gondolt a négy gyermekére, meg persze rád sem. A te szemedben oda a bizalom bármit is ígér. Tudod a férjed is hibás, de az a másik nő is. Én soha nem kezdtem nős emberrel, de azt is elzavartam, akiről tudtam hogy az és próbálkozott. Az ilyennek mindig azt mondtam ott a feleséged és a gyerekeid!Aki nős emberrel foglalkozik legyen nála mindig zsebkendő, mert nem tudja mikor lesz kidobva!Másfelől, lehet csak egyszer botlott, mert ha nehéz a választás, akkor még mindig szeret, de jött egy alkalom és ő rábukott a lehetőségre. A bizonytalanság a legrosszabb! Ha lehet beszélgetni vele errő a súlyos helyzetről, akkor mérlegeljetek, hogyan lehetne helyrehozni a házasságotokat. Mi hiányzott neki, amit tőled nem kapott meg, a másik pedig tudta nyújtani.
2010. márc. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
68%
csak azt tudom,én mit tennék: duzzognék,és állati balhét csapnék,de mivel szeretem és mert van egy rakás gyerkőcünk és rengeteg közösen átélt emlékünk és mert szakított a nővel,rövid időn belül nagylelkűen megbocsájtanék,ugyanis ha sokáig szapulom vagy esetleg elküldöm,talán többé nem talál vissza hozzánk.légy erős,kitartás.
2010. márc. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
jaj istenem...az ész azt mondja meg kell bocsájtani..de a szív...amikor hozzáérsz arra gondolsz,nemrég mást csókolt,simogatott..és ez egy tetves érzés tud lenni..ezen a legnehezebb túllépni.Valószínűleg ha megbocsájtassz,fel kell dobnotok az életeteket,hogy újra csak a tiéd legyen.
2010. márc. 5. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
92%
A szeretés az, amikor el tudod engedni. Meg kell beszélni őszintén, miért őrlődik: kötelességtudat, avagy nem. Nem sokan gondolják végig, hogy az újdonság varázsa többek közt abból áll, hogy a szeretővel csak a gondtalan percek járnak, esetleg neki sincs más dolga a munkáján kívül, mint tetszeni. Mindegy, ezen nem segít, ha melletted marad és bánja a dolgot, ill. a nő hiányát. Betegen hangzik, de akár hárman is beszélhetnétek, mert ekkor végképp ki kell mondja ami benne van, nem lehet, hogy egyiknek ezt mondom, a másiknak meg azt, mert nem tudok/merek/stb. igent/nem-et kijelenteni. Amúgy meg el kellene küldeni, hogy menjen, élje ki magát. Valaminek a hiányát, vagy előnyét csak akkor lehet érzékelni, ha már nincs ott: a gondok csak a tényleges együttéléssel jelenhetnek meg kettőjük között.
2010. márc. 5. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

a szeretővel csak a gondtalan percek járnak, esetleg neki sincs más dolga a munkáján kívül, mint tetszeni.

ez egy jó gondolat az előzőtől..

2010. márc. 5. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Tudja hogy nem kell neki az a másik,mert nincs benne semmi jó ,pszihopata,csupa rosszakat mondott róla.Nagyon őszintén beszélgettünk róla, mindent megadtam neki szerelmet biztonságot,csak nagyon sokat voltunk távol egymástól.Ő pesten dolgozott én pedig terelgettem a gyerekeket itthol.Remegve vártam minden este hogy hazajöjjön,de soha nem hittem volna hogy képes a szemembe hazudni!!!Igazából megbocsátottam neki,csak azt nem tudom hogy ő mit akar és ez a legrosszabb.Azt mondtam neki itt már nem az a kérdés hogy én megbocsátok-e hanem az hogy ő akarja hogy megbocsássak.Félek minden naptól hogy mikor mondja hogy ez nem müködik,és kezdjünk külön uj életet.
2010. márc. 5. 12:09
 8/18 A kérdező kommentje:
Mondtam neki hogy menjen el hozzá,de ő nem akar odaköltözni hozzá,mert tudja hogy ha elmegy akkor kikészitik egymást,mert hiányoznánk neki.De viszont itthol ő jár a fejében.Hiába szakitott vele most a munkába menekül!!!
2010. márc. 5. 12:13
 9/18 anonim ***** válasza:
84%

˝" Nem véletlenül lépett félre"


Ekkora butaságot hogy lehet mondani? Ez a tróger 4 gyereket csinált és a felelőssége meg nulla! Minek alapított ez a barom családot? És ha egyszer megcsinált ilyet mi a biztosíték rá hogy nem csinálja bármikor? A 4 gyerek mi közt őrlődik?Amúgy férfi vagyok!

2010. márc. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
88%

Barátnömet férje megcsalta.Bevallotta és mellesleg nyavajgott neki hogy :hiányzik neki a csaj.

Èn biztos a palacsinta sütövel vágtam volna fejbe.

Barátnöm meg szegény teljesen kikészülve még öt vigasztalta.Nem értettem a dolgot.

Azért tett igy mert egy hisztis feleség csak vissza kergetné a nö karjaiba.

4 fiuk van,együtt maradtak.

2010. márc. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!