Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Miután szakított velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miután szakított velem a barátnőm,2 év után, illik a családtagjaitól elköszönnöm?

Figyelt kérdés
Pl. Minden jót kívánok, viszont látásra, kézfogás stb.
2011. jún. 8. 00:23
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Hát szerintem ez egyáltalán nem fontos tényező.Szakított veled,a családtagok ezt tudják,gondolom az okot is.Semmi szükség erre véleményem szerint.
2011. jún. 8. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
Nem kell.
2011. jún. 8. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%

elég morbid

velem a barátom szakított most 2 év után

anya mondta is hogy igazán elköszönhetett volna és megköszönhette volna hogy 2 évig itt volt sokszor stb

én elköszöntem a szüleitől

21L

2011. jún. 8. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 napietus ***** válasza:
100%
én nem köszöntem el, mert a kapcsolat nem szakadt meg velük attól, hogy a pasival szakítottunk. akivel addig jóban voltam, azután is tartottam a kapcsolatot.
2011. jún. 8. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
Nem, szerintem ez megalázkodás lenne részedről.
2011. jún. 8. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem nem. Ha udvariassági pofavizit szinten voltál velük, akkor felesleges elköszönnöd, nem fognak különösebben hiányolni.

Ha baráti, közvetlenebb kapcsolatod volt velük, akkor pedig bántó lenne, ha a barátnőd miatt velük is "szakítanál". Nyilván nem fogod napi szinten keresni a társaságukat, meg odajárkálni hozzájuk, de felesleges egy szertartásos búcsúval azt jelezned, hogy az ő életükből is végleg kilépsz.

2011. jún. 8. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem helyzetfüggő. Nem mindegy, hogy milyen messzi laknak, milyen viszonyban vagytok stb.
2011. jún. 8. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
78%

Én első barátom szüleivel úgy voltam, hogy ők voltak a második családom, azt mondták, mintha a lányuk lennék. Tőlük elköszöntem a szakításnál, megköszöntem, mindazt, amit a két és fél év alatt kaptam. Ma is tartjuk a kapcsolatot.


Viszont exem szüleivel olyan szinten voltam, hogy megtűrtük egymást...Az apja normális, az anyja folyton basztatott, úgyhogy mikor exem a születésnapomon költözött, akkor képes volt felhívni és boldog születésnapot kívánni....Ezek után annyit mondtam, hogy neki is hasonlóan jót, mint az enyém...:D

2011. jún. 8. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Fú ez jó kérdés...én azt hiszem nem köszönnék el, pedig rengeteg dolgot kaptam a párom családjától. Nagyon rosszul érintene a dolog, úgyhogy inkább "elnyomnám" magamban. Természetesen ha találkoznék velük az utcán vagy valahol köszönnék nekik, nem tennék úgy mintha nem ismerném őket...

Bennem egy világ omlana össze és még "pont az hiányozna", hogy elbúcsúzzak...:-S

2011. jún. 8. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!