Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » 10éve vagyok házas,4 gyermekün...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10éve vagyok házas,4 gyermekünk van, férjem most vallota be, hogy 7 hónapja szeretője van. Örlödik köztem és közte, nem tudja mit tegyen. Bár már szakitott vele de teljesen ki vagyok bukva nem tudom mit tegyek? Szeretem. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
2010. márc. 5. 11:46
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez az utolsó nagyon durva. Az a baj, hogy ha egy nőnek 4 gyereke van, már úgysem nagyon ugrálhat. A férjek/férfiak ezt jól tudják és sajnos ki is használják :( Tudják, bármit megtehetnek, a feleség úgysem mer majd egyedül maradni 4 gyerekkel.
2010. márc. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy gondolom h a megcsalás nem feltétlenül a legrosszabb dolog, ami történhet egy kapcsolatban, persze ez együtt jár a hazugsággal is.....egy ideig hazudott, de hidd el sok férfi amikor bugyit találsz a zsebében, akkor is nyomja, h nem....ez nem az amire gondolsz.....őszinte volt, ezt tisztelem, lehet h sok volt neki a távollét, kicsit eltávolodtatok egymástól, ettől még ha tényleg komolyan gondolja, akkor szerintem próbáljátok meg, ha kell egy párterapeuta is segít.

Megbotlott, ha meg tudsz neki bocsájtani, akkor ami történt megtörtént.

Azzal vigyázz viszont, h mit mond a hölgyről, általában akit nagyon szidnak a férfiak azzal azért akadnak gondok...sajnos ez is tapasztalat....lehet h 1000szer jobb v a nőnél, de mégis vele volt.....

Ha egyébként egy családszerető, ezt leszámítva rendes ember, szereti a gyerekeit, jó vele lenni, igazi nőként kezel nem egy cselédként, akkor bocsáss meg....emberek vagyunk!!!Már tudja mit veszíthet, legközelebb majd gondolkodik...

2010. márc. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
korábbi, ha viszont látod h nem működik a dolog, nem tudsz elvonatkoztatni az esettől (azért az a 7 hónap kegyetlen tud lenni).....tedd ki a szűrét, a gyerekek miatt ne maradjatok együtt, nem éri meg h megalázzon
2010. márc. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom ki hogy van vele, de 7 hónapos viszonyt nem lehet azért botlásnak nevezni. A botlásba belefér, hogy egyszer elcsábul, aztán megbánja, és bevallja. Esetleg, ha veszekedés volt előtte, vagy tényleg olyan körülmények voltak, akkor lehet hogy meg tudnám bocsátani, de azt is csak idővel. Viszont itt 7 hónapról van szó!!!


A pasiknak azt a szövegét, hogy ilyen olyan pszichopata a másik nő, nem kell feltétlenül elhinni.


Mit tennék én ilyen helyzetben? nos attól függ, hogy meg tudnék-e élni a gyerekek után kapott tartásból és a saját fizetésemből, esetleg szüleim segítségéből. Ha igen, akkor nem kérdés, hogy csomagolnám a cuccait és kitenném az ajtó elé. Ettől még nem lennék vele haragtartó, csak a szerető férj szerepét inkább másra osztanám, vagy ha nem találok másik pasit, akkor élek boldogan és NYUGIBAN egyedül.


De lehet hogy köztünk az a különbség, hogy én ezek után biztosan nem tudnám szeretni szívből. volt hasonló helyzetem, na nem ennyire durva, de lőször tomboltam, aztán kidobtam és vissza se néztem, és nem szerettem tovább. Elmúlt azonnal az érzés... de ez én vagyok.

2010. márc. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

13:41-essel értek egyet.


Az én férjem is megcsalt. Kb. 10-11 hónapig. Éppen terhességem harmadán voltam akkor, mikor megtudtam. De van másik gyerekünk is. Ő vallotta be. Szóval hasonló a szitu. Én is megbocsátottam, legalábbis azt hittem. De ahogy teltek a hónapok, nem tudtam kiverni a fejemből, hogy megalázott azzal, hogy becsapott. Mert a megcsalás (ha nem nyitott kapcsolatról van szó) az a másik fél becsapása. Bárki bárhogy szépíti, a tény az tény.

Annyiszor eszembe jutott a másik nő, hogy kissé a rögeszmémmé vált. Folyton összehasonlítottam magam vele, vajon ő mit adott többet, mint én bármilyen téren. S a válaszom magamnak is, és a férjem által is mindig az volt, hogy semmivel sem adott többet. De nekem ezek a szavak nem mondtak semmit, legbelül szenvedtem. Lényeg: szép lassan letisztult a kép és azt vettem észre, hogy szép lassacskán kiszerettem a férjemből. Most már lenézem őt, nem tudok másképp fogalmazni sajnos. Én nem tettem volna ezt vele, s számomra ez elég ahhoz, hogy bizalmam végképp meginogjon.

Azóta nem csalt meg, s nagyon igyekszik. De én már nem vagyok a régi.

Jelenleg még együtt vagyunk, próbálkozunk. A gyerekek nálunk is összetartó kapocs, de sokszor gondolok arra, hogy előbb-utóbb szét fognak válni útjaink. :-(

Sajnálom.

2010. márc. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

1. a 4 gyerekkel is ugrálhatsz, csak annyi hogy 2 a tiéd lesz, kettő az övé.

2. Ilyenkor te is tarthatsz szeretőt magadnak, mert semmi értelme ezentúl nemi életet élni, úgyis csak ez lenne a fejedben, és nem menne már a szex.


Ha egy nőt ,megcsalnak, még ha meg is bocsátja azt csak a gyerekek és pénz (anyagi biztonság) miatt teszi.

Ha a pasi megcsalja a feleségét, az azt jelenti, hogy nem nézi semmibe a másikat, nem tiszteli és nem szereti igazán.


Amúgy meg ugrálhatsz te magradsz a 4 gyerekkel ő meg belerohad a gyerektartásba.

Vagy nyitott házasság, az még aránylag elmegy.


Az biztos, hogy én megbocsátanék, de a testi szerelmet nem nála keresném. Sőt, hozzá sem tudnék érni....

2010. márc. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ez egy ismerős sztori. Az egyik ismerősöm ugyan ebben a cipőben járt, a férj közölte, hogy ő is kell neki, és a szerető is. Szegény felesége annyira szerelmes volt, hogy bele is ment volna, de hál istennek megjött az esze és választásra kényszerítette. Akkor ő a feleségét választotta, majd kiderült, hogy tovább csalta a szeretővel, utána elváltak és a szeretővel élt tovább a férfi.
2010. márc. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt nem értem, úgy tűnik, a kérdező is sajnálja a "szegény" férjét.... hogy őrlődik. A fickó meg röhöghet a markába. 7 hónap valóban nem egy kis botlás. Kérdező, én még csak annyit mondanék, ezzel az alázatos szenvelgéseddel csak a férjed szemében válsz kisebbé, magában azt fogja gondolni, ez a nő mindent eltűr, ha a cipőm beletörlöm azt is. Legalább állj már a sarkadra, és ne toleráld hogy otthon is rá gondol szegényke. Állítsd döntés elé, és ha mégis együtt maradtok, kicsit szenvedjen meg érted. Ne értékeld le ennyire magad.
2010. márc. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!