Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Kinek van szeretője miota tart?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baranyi kálmanné kérdése:

Kinek van szeretője miota tart?

Figyelt kérdés
Hogy nem buksz le ? Nők és férfiak válaszát is várom.
2009. szept. 1. 12:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%
De lebukott.A (már volt) élettársam.Én fél évről tudok,de lehet hogy régebbóta tart az ügyük.Annyira gerinctelen,hogy a mai napig tagadják,(a nővel együtt)annak ellenére hogy már mindenki tudja,és (hülye kifelyezés),de úgymond belett bizonyítva.
2009. szept. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%
A férjemnek például. Nyolc hónapja tart, és rögtön az elején bebukott.
2009. szept. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
54%

Mi fél év után buktunk le.Jóformán csak a volt felesége naívságán múlt minden...még a több száz sms felett is simán szemet hunyt a nő,azt mondta,biztosan rossz számlát küldtek ki nekik,és hitt is benne,amíg az anyósa fel nem nyitotta a szemét.

Hogy addig hogyan sikerült nem lebukni,azt el sem tudom képzelni,rengetegen tudtak rólunk,talán a mostmár ex nem akarta elhinni,vagy nem is érdekelte igazán...nem tudom.

2009. szept. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
75%
Nekem fél éve van, és elég sok ok miatt nem bukunk le. Például mert nem egy városban lakunk, nem hívogatjuk egymást, csak ha tudjuk, hogy egyedül van a másik, nem küldünk sms-t, nincsenek tárgyi ajándékok, mindig tökéletes alibink van a találkozásra.
2009. szept. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
68%
Mi sose buktunk le. 2 évig csináltuk. A "páromnak" volt egy másik telefonja amire csak én írtam neki, így a feleségének nem tünt fel a rengeteg sms. Mi sokat utaztunk együtt így ott se tudtunk lebukni és a feleségének nagyon szoros időbeosztása volt a munkahelyén. Mindig tudtuk hol van stb.. 2 év után már túl sokat akartunk együtt lenni és nem bírta tovább elvált. Azóta együtt vagyunk nagyon szeretjük egymást , és a felesége is talált új párt magának. 24/L 44/F
2009. szept. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
73%

Nem értem a lepontozásokat...

Mi is már több mint 2 éve vagyunk együtt,első babánkat várjuk :)


12:40-es voltam

2009. szept. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
74%
Nekem nem volt sosem és nem is szeretnék. Az apámnak volt jópár. Mindig lebukott. A szeretők szeretnek maguk után nyomokat hagyni. Nem kell túl rafkósnak lenni. Ha nem egy légyott hanem több alkalom már rájössz.
2009. szept. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
50%

Basszus én más poharából nem iszom, nemhogy más mő kielégülését is szolgáló f...ra igényt tartanék.

A 12.40-esnek :Gondolom a párod exe azért nem hitt a mende mondáknak, mert 100%-ig megbízott a férjében.Ilyen alapon nem félsz, hogy nemsokára téged is egy újabbra jobbra, szebbre cserélnek?Vagy ha csak egyszerűen majd az újdonság ereje fog hatni????Te kinek és mit fogsz elhinni?Mert gondolom most te is 100%-ig bízol a párodban, elvégre babát vársz tőle.Ugye?

2009. szept. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
71%
18.04-es én teljesen egyetértek veled. Nekem is mindig ezen járna az eszem. Bár én a másik oldalon állok, azaz feleség vagyok, és eszem ágában sincs szeretővé válni.
2009. szept. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
87%

Nem kell okot adni a megcsalásra,akkor nem is igen fog megtörténni.

Van aki szerint elég az ha 100%-ig megbízol a párodban?szerintem nem sűrűn...Ha hiányzik pl a megértés,megbecsülés,de főként a házasélet,akkor teljesen mindegy,hogy milyen mértékű a bizalom...

Én mindent megadok a páromnak,nincs és nem is lesz miért másfelé tekintgetnie.


Ugye!

2009. szept. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!