Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Mit tegyek ha megtudom hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha megtudom hogy az apukámnak szeretője van?

Figyelt kérdés

Nemrég megtudtam hogy apának van egy szeretője vagyis úgy jöttem rá hogy egy nőnek olyanokat irogat hogy te vagy életem szerelme amikor anyával már 10 éve házasok. Leblokkoltam mit tegyek anyának nem mondhatom el, teljesen kiborulna. Apával nem beszélhetem meg mert ha csak rá kell néznem nem a régi apukámat látom hanem egy gonosz férfit aki megcsalja a feleségét. Én itt bömbölök a szobámba amikor cselekednem kéne. Mit tegyek? Nagyon szépen kérlek titeket segítsetek!!!

13/L



2012. febr. 28. 22:48
1 2
 11/13 anonim válasza:

Azt írod: "úgy jöttem rá hogy egy nőnek olyanokat irogat hogy te vagy életem szerelme amikor anyával már 10 éve házasok."


Én több olyan házaspárt is ismerek, akik nem 10 év, hanem még sokkal több év házasság után is irogatnak egymásnak ilyeneket. De akik nem irogatnak ilyent rendszeresen, még azok között is előfordul, hogy egy összezörrenés után mégis írnak ilyent egyszer. Szóval szerintem semmilyen döntő bizonyíték nincs arra, hogy az apának szeretője lenne. Nem mondom, hogy ilyent nem írhat az ember a szeretőjének, de szerintem jellemzően inkább olyanokat írnak, ami a szerető hiányára utal (pl. hiányzol), vagy arra, hogy találkoztak, vagy találkozzanak (pl. jó volt veled tegnap, vagy holnap a szokott helyen várlak) stb. Szóval szerintem ne vond le a megtudott inromációból, hogy apukádnak szeretője van, mert nem következik belőle.

2012. márc. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
te vagy életem szerelme...mi ez,ha nem szerelmi vallomás?
2012. márc. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 ismeretlenXDD válasza:
Mondogasd Apukádnak, h milyen nagyon szereted a családod ÚGY, AHOGY VAN. és pár testvéren(lehet)kívűl semmit sem változtatnál rajta. szervezz sok családi programot, de ne hagyd anyukádat+apukádat egyedül, nehogy megbeszéljék. Az lenne a legjobb, ha anyukád nem tudna meg róla semmit, és apudat rádöbbentenéd arra, hogy úgy jó a családotok, ahogy van, és akkor lehet, h szakít a szeretőjével, viszont, ha mielőtt szakítanának azelőtt anyukád megtudná, akkor baj lenne. így még megóvható, csak arra vigyázz, h ne legyenek sokat kettesben(anud+apud), és ne telón beszéljék meg., a telósat úgy lehet elkerülni, ha néhány megjegyzést teszel, pl.: a telefonon beszélni olyan személytelen, vagy: olyan hülyék, akik gyávaságból telefonon beszélik meg a dolgaikat. ezekhez persze találj ki története, mer akkor nem feltűnő, és akkor Apud bizti , h nem fog anyuddal erről beszélni a telón
2012. máj. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!