Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Írjak apukámnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írjak apukámnak?

Figyelt kérdés
Elváltak a szüleim és anyukámnál vagyok most.Apukám 15-én megy táboroztatni és látni akar egy puszira ma(14-én)tábor előtt,és írjak neki vagy várjam meg míg ő ír???
2010. aug. 14. 18:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Ìrj neki de ne igy!
2010. aug. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:
Írj neki te!
2010. aug. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez jó zavarosra sikerült,nem sokmindent lehet belöle érteni.Ha apukád látni akar ugyis megkeres,nem,miért kellene írnod neki?
2010. aug. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

mi ebben a zavaros?

szerintem írj, ő megtette az első lépést.

2010. aug. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem (magamból kiindulva) majd ő ír ha érdekled, vagy csak én vagyok ilyen maradi hogy ha ő akar valamit jelezzen ő
2010. aug. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

hát eleve az életem zavaros...

itt lakik szembe...

2010. aug. 14. 18:42
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha ott lakik szembe, akkor miért nem mész át? Közölte, hogy látni akar egy puszira, csak vissza kellene jelezned, hogy gyere apa vagy megyek apa, ez így illik.
2010. aug. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Ha apukád látni akar ugyis megkeres,nem,miért kellene írnod neki?"- írja valaki.


Hát ez aztán a tanács!


Írjál csak nyugodtan, ha úgy érzed. Emberek vagyunk, vannak érzéseink, jó esetben kommunikálunk és egymás mellett éljük le az életünket.

Jegyezd meg : az életben semmi sem csak fehér és fekete így tehát nincs szabály arra , hogy kinek kötelező a kapcsolatfelvétel , ráadásul pont egy apa-lánya/fia kapcsolatban.

Tegyél úgy , ahogy érzel és nem lesz semmi probléma!!!!

2010. aug. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2010. aug. 14. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!