Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Megcsaltak, de elneztem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltak, de elneztem a dolgot gyerekunk miatt, csak tobbe nem volt mar az a bizalom kozottunk mint azelott, igy van ez masoknal is?

Figyelt kérdés
2011. dec. 14. 06:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
NEM az a hibás,akit megcsalnak, hanem aki megcsal, és akivel. Ha nem jó vmi egy házasságban, megbeszéljük,nem félrek.runk. Aki ez utóbbit választja, az azért van,mert nincs mit megbeszélni, ő ilyen, unja mindig ugyanazzal lenni, azt gondolja, neki mindig a legjobb jár, mindenki más meg le van sz.rva.Ezt bizony nehézmegbeszélni... 1x még én képes lennék újra bizalmat szavazni, ha tudnám,hogy még szeret.Próbáld meg megbocsátani,én meg tudtam, más kérdés, hogy kár volt. Többszöri esetnél felesleges.
2011. dec. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Ha egyáltalán meg lehet beszélni. Van aki nem hajlandó arra, hogy beszéljenek a gondokról. Általában azt szokták megcsalni, aki nem hajlandó erről még beszélni sem. Mindenféle kifogásokkal szoktak jönni Pl: biztosan mesizni fogsz, most mit hisztizel? csak rémeket látsz, nincs semmibaj stb. No ezekre akartam felhívni a kérdező figyelmét
2011. dec. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül mindkét fél hibás.

Én is megcsaltam a férjem, holott nagyszerű a házasságunk, és ő is egy csodálatos férj/apa.

Csak x év után már hiányzik a újdonság varázsa, és az, hogy mással, másképp szeretkezzek. (Vagyis vele már uncsi együtt lenni.)

2011. dec. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!