Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Vannak akik megcsaltak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak akik megcsaltak a parjukat, es utana nagyon nagy buntudatot ereztek?

Figyelt kérdés
2011. márc. 19. 13:57
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
volt rá példa. de nem sűrűn.
2011. márc. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
SOHA!
2011. márc. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem,eszembe se jutott soha.Gyerekeink vannak,és nemsokára lesz mégegy.

Persze bolond diákkoromba voltak,de azokat a kapcsolatokat nem sokba néztem,velük nem terveztem komolyabban.

Korod,nemed?Ha szabad tudni...

2011. márc. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
marmint nem csaltad meg?vagy nem erztel buntudatot?
2011. márc. 19. 14:01
 5/26 A kérdező kommentje:
meg mielott ossze nem hazasodtunk volna,meg nem volt a ferjem,egyetlen egy alkalommal megcsaltam,de nem volt erzelmi,csak ugy elvesztettem a fejem,es megcsaltam,es azota is buntudatom van,amugy mar el telt 2 ev azota!
2011. márc. 19. 14:03
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Igen. De azonnal felhívtam és megmondtam neki. Szakítottam vele első felindulásból, de egy hetet sem bírtunk ki külön :)

Mivel elmondtam, legalább a hazugság nem terhel, bár maga a sztori néha eszembe jut, akkor érzek egy kis bűntudatot, de a múltat nem tudom megváltoztatni.

2011. márc. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
64%

Fene tudja, hogy van-e bűntudatom miatta. Igazából a párommal is a baj van mert úgy csinál, mintha a tesómnak nézne vagy nemtom. Azt volt alkalom mással és kész. Illetve hosszúúú... :-l

22/N

2011. márc. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Előfordult már, de nem a mostani páromat. Őt sose csalnám meg. De nem bántam meg, nem volt bűntudatom.
2011. márc. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem most volt,ne is gondolj rá.Hát...ha most a férjem előállna,hogy még a lagzi előtt megcsalt,mit mondjak,el nem válnék,de hazugságnak érezném azokat az éveket,amikoris olyan szépen megvoltunk,mint most.Inkább lépj túl rajta.
2011. márc. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim válasza:
Én megcsaltam,és másnap el is mondtam neki,majd szakított velem. Próbálok nem arra gondolni, amit tettem, mert rosszul érzem magam tőle, hogy képes voltam rá. Most várok és reménykedem, hogy hátha visszajön...
2011. márc. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!