Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindenki úgy érezte akit...

Mindenki úgy érezte akit megcsaltak, hogy az ő férje/felesége ezt sohasem tenné meg?

Figyelt kérdés
Elmeséled a történeted?
2011. nov. 24. 12:08
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%

Miért?Ki az aki egy olyan kapcsolatban él,ahogy úgy gondolja hogy a férje/felesége egy időzített bomba,aki bármelyik pillanatba robbanhat és megcsalhatja?


Azt hiszem a többség,azt hiszi vagy is szeretné azt hinni hogy ez vele sosem teheti meg a férje/felesége.

Én is így vagyok vele.Azt hiszem a párom nem csalna meg.Ha mégis megteszi,akkor majd elmondhatom,hogy pedig azt hittem ő nem csal meg...

2011. nov. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Hmmmmmm.Én így éreztem főleg hogy szültem neki egy gyönyörű gyermeket plussz 7 hós terhes voltam a lányunkkal mikor robbant a bomba.Megcsalni nem csalt csak akart de a csaj visszamondta hogy kikezdett vele.Együtt vagyunk de a bizalom 0.!!!
2011. nov. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
68%

2-es?

Miért vagy vele?

0 bizalommal jó élni???

Én egy ilyen férget aki meg akar csalni mikor 7hónapos terhes vagyok az ő gyerekével,úgy kitettem volna hogy a lába se érte volna a földet.

A bíróságon meg a kérhető legnagyobb gyerektartást kértem volna,hogy lássa kivel van dolga,és érezze a súlyát annak amit tett!

2011. nov. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
68%
Mert szeretem és hülye vagyok tudom de nem tudok ellene tenni:(
2011. nov. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
63%
Sőt azóta mégjobban szeretem nem tudom megmagyarázni miért.
2011. nov. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

És ő is szeret?Mi rá a garancia hogy nem jár el valami nőhöz?

Érzed azt hogy szeret,tisztel becsül?

2011. nov. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
19%
"A bíróságon meg a kérhető legnagyobb gyerektartást kértem volna,hogy lássa kivel van dolga,és érezze a súlyát annak amit tett!"--> mintha bosszút fedeznék fel a hangodban? Kérhetni kéthetsz sok mindent, maximum nem ítélik meg!
2011. nov. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
72%

Hát az én férjemre se mondta volna soha senki, hogy félre fog valaha kacsintgatni. Gátlásos a mai napig a nőkkel, nagyon nehezen kezdeményezett még nálam is. Halk, csendes, ráérünk típus, akinek a hátán fát lehetne vágni.


Aztán véletlenül lebukott...ő ugye áldozat, mert behálózták én pedig ültem a depressziómban a babámmal, mert nem tudtam szoptatni s emiatt szó szerint mindenki megvetett a környezetemben. Ahelyett, hogy segített volna, kiállt volna mellettem, hogy kilábaljak az önmarcangolásból szépen eltávolodott tőlem, hogy oldjam meg ahogy akarjam. Gyógyszeres kórházi kezelésre szorultam, tehát nem a "jaj hisztis voltál a te hibád amiért félre ment" egyszerű esettel voltunk.


A saját anyja nem hitte el, hogy az ő drága fia ilyent meg mer tenni, csinos feleséggel és tündéri kislánnyal akit annyira de annyira várt. Aztán kapta a nevelő célzatú füleseket.


Fél évig kínlódtam utána, hogy mit tegyek...de végül együtt maradtunk a gyerkőc miatt. Esetemben nincs már szerelem, de elismerem, hogy jó apuka. Ő meg udvarol ezerrel és próbálja kiköszörülni a csorbát. A megcsalást és a lelki elhagyást is. Hát majd meglátjuk... (egészségben betegségben, jóban rosszban...)

2011. nov. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
86%

"2-es?

Miért vagy vele?

0 bizalommal jó élni???

Én egy ilyen férget aki meg akar csalni mikor 7hónapos terhes vagyok az ő gyerekével,úgy kitettem volna hogy a lába se érte volna a földet.

A bíróságon meg a kérhető legnagyobb gyerektartást kértem volna,hogy lássa kivel van dolga,és érezze a súlyát annak amit tett!"

Nos, én 8 hónapos terhes vagyok, már van két 3 éves lányunk, a munkahelyemen 1 hónapja közölték, hogy nem várnak vissza; gömbölyödő pocakkal természetesen sehova se kellek, a gyerektartás pedig kb. a rezsire lenne elég. Igaz, az én párom még sose csalt meg, nem is gyanakszom, csak kicsit kibuktam, hogy lehet ilyet írni ilyen gazdasági helyzetben. Biztos vagyok benne, hogy ha a párom megcsalna, vagy megkísérelne félrelépni, nem válnék el másnap, mert mehetnék az utcára a két gyerekkel, terhesen. A ház a szülei nevén van, állásom most már gyakorlatilag nincs, azért így már háromszor is meggondolja az ember lánya, hogy mit csinál. Teljesen meg tudom érteni azt, aki nem akar egyből válni, függetlenül attól, hogy már nem bízik a párjában. Anyukám egyszer megcsalta apámat, kb. 7 éve, 2-3 évig elég gyakran feljött a téma apám részéről (veszekedésnél egyből leqrvázta, de volt, hogy "csak poénkodott" vele, pl. "tán randevúd lesz, hogy ilyen csinos vagy?"), de mára már olyan, mintha nem is történt volna meg. Egyikükben se merült fel, hogy el kellene válniuk, pedig biztos vagyok benne, hogy apám részéről szintén 0 volt a bizalom, de van két 11 éves öcsém, akkor azért még elég picik voltak még. Apukám úgy volt vele, hogy ha 3 kölköt fel tudtak nevelni tisztességgel, akkor ezt a kettőt is fel tudják.

2011. nov. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
54%

9es!A te véleményedet is megértem.Kinek a pap,kinek a pappné!

De!Gazdasági helyzet ide vagy oda,én akkor sem élnék tovább egy fedél alatt egy olyan emberrel aki képes engem megcsalni.Nem hogy amikor én terhes vagyok tőle!

A szüleim tárt karokkal várnának otthon,mert rájuk mindenben számíthatok!Arról nem is beszélve,hogy ők sem hagynák hogy egy ilyen emberrel éljek együtt.

Ahogy írtam,ízlések és pofonok.Az én szememben az ilyen típus nem ember,és nem hogy egy fedél alatt nem tudnék ilyen férfival élni,de még csak rá nézni sem!

2011. nov. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!