Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindenki úgy érezte akit...

Mindenki úgy érezte akit megcsaltak, hogy az ő férje/felesége ezt sohasem tenné meg?

Figyelt kérdés
Elmeséled a történeted?
2011. nov. 24. 12:08
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
95%
Persze. Gondolom, aki családot alapít valakivel abban teljesen megbízik. Engem is megcsalt, nem szeretjük egymást, együtt élünk.Válaszolónak:Miért? Hová mennék a 3 gyerekkel, munka nélkül? Még munkát kapni sem lenne esélyem, nincs aki elvinné őket vagy hozná iskolába/ból, óvodába meg még ahová sajnos nálunk kell. 2 hetente beteg valamelyik.Egyedül 3 gyerekkel legfeljebb a nagymama szomszédságában boldogulhatsz!(és akkor még nem beszéltem a hitelről, meg ahol fütyül fizetni az apa)
2011. nov. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Azóta még csak gyanú sincs és igen szeret mindenben a kedvem keresi ez egy ilyen hirtelen volt nála és most fog csattani az ostor hibás voltam én is mert veszélyeztett voltam szóval sex tiltva de hát van erre más megoldás is,de én szó szerint semmit nem tettem.
2011. nov. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
A férjemről soha nem gondoltam volna, hogy megteszi, de még a család sem, hiszen még egy hangos szó sem hangzott el közöttünk. Majd egyszer csak megtette. Egy világ omlott össze bennem. A kédésemre hogy miért, csak annyit válaszolt, hogy attól félt, félrelépek és azt nem élné túl. Rájött arra hogy százszor többet érdemelek, mint ő. Még él csak belém lesz szerelmes és senki másba. A nő csak egy eszköz volt, hogy engem el tudjon hagyni. Összeomlottam idegileg. 12 év borzalmasan sok idő. Elváltunk. Majd rá egy évre megismertem valakit. Fülig szerelmesek voltunk, összeköltöztünk. Az élet újra megismételte önmagát. Hiába kérdeztem tőle, ő csak tagadta. Azt hittem belehalok. Az élet megismételte önmagát. Most ott tartok, hogy ezek után képtelen vagyok megbízni, az apukámat kivéve, a férfiakban. Nem vagyok képes hinni senkinek. Egyszerűen elég volt. Bizalom nélkül pedig nem megy. Nem értem ezt a mai világot. Miért ennyire hűtlenek az emberek? Miért nem őszinték...még önmagukhoz sem?! Kedves kérdező, miért tetted fel ezt a kérdést?
2011. nov. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Én is ettől félek a párom részéről.Most még imád szeret,én vagyok a tökéletes bombázó nő,gyönyörű arccal,és ha 1-2 év múlva megcsal?? Róla se gondolná meg senki,és ebbe gyötrődik bele a lelkem a félelembe.
2011. nov. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat.


Nem tudom miért tettem fel a kérdést. Mikor egyik nap aludt a fiam és én főztem kicsit egyedül maradtam a gondolataimmal. A párom szeretné ha hozzámennék, de én mindig lerázom annyival, hogy minek a házasság? Jól meg vagyunk így is. Eleve van egy dolog amit ő akar és én nem. Ott a másik dolog: a szex. Sokszor nagyon fáradt vagyok, mert most fogzik a gyerek így se éjjelem se nappalom, de a párom ugye jön és igényli. Nem minden nap van hozzá energiám ( kedvem meg mikor volt fene se tudja már). Formába ráztam magam, megint 50 kiló vagyok, tetszeni akarok neki. Szóval nagyon igyekszem, de néha betegesnek érzem ezt az egészet amit művelek. Ennek a feléhez nincs kedvem és még is úgy csinálok mintha lenne csak azért, hogy megközelítsem a tökéletes nőt és ne csaljon meg.


Nem tudnám róla elképzelni, de mindenhonnan ezt hallom. Nem hűségesek a párok. És ezen a házasság sem változtatna.

2011. nov. 24. 15:17
 16/22 anonim ***** válasza:

18 éves vagyok, de meg van a véleményem a megcsalásról. Éppen tegnap beszélgettem erről a barátommal, hogy ha esetleg később lenne bármi, ami szerinte hiányzik a kapcsolatunkból, esetleg egy másik nőhöz kezd vonzódni, szóljon. Fiatalok vagyunk, ha esetleg együtt maradunk is lesz vágy. Nem leszek mindig az egyetlen nő, ezt elfogadom. Mondtam neki azt is, hogy amint tettlegesség lesz (tehát szex, csók, intimitás) azonnal szakítok. Azt már nem bírnám elviselni, meg magamat ismerve, mindig felemlegetném, amit meg ő nem bírna elviselni. Még ha gyerekeink lennének sem. Akkor továbbra is együtt élnénk, egy lakásban, aludhatnánk egy ágyban, de sem csók, sem ölelés, semmi intimitás, szex főleg nem.

Én nem mondom, hogy soha nem tenné meg, ismerve a múltját, de nem félek tőle. Amíg tart, addig élvezem, mit rettegjek?!

Na meg ő állítja, hogy még megkívánni sem fog soha senkit. Persze ezt meg nem hiszem el:D De aranyos, hogy ennyire kis naivan szerelmes az én drágám:)

2011. nov. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Igen, úgy éreztem. Pedig millió jel utalt rá előtte. Hirtelen jóba lett egy munkatársaával, akiről idővel kiderült, hogy jaaa, hát ő amúgy nő. Én meg mantráztam magamban, hogy "úgysemfogmegcsalni,úgysemfogmegcsalni". Aztán megtette.

De túléltük. Azóta évek múltak el, és már csak olyan, mint egy rossz álom. A bizalmamat teljesen visszaszerezte már. Mindketten sokat változtunk, és a kapcsolatunk is. Talán nem is baj, hogy így alakult.

2011. nov. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

„hibás voltam én is mert veszélyeztett voltam szóval sex tiltva”


ha ezt jól értem, te most magadat okolod, amiért veszélyeztetett terhes mertél lenni????

2011. nov. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Tűzbe tettem volna a feleségemért a kezem. Utólag (3évet jelent) derült ki hogy félre kacsingat a drága. És nem is egyszer. Miután meg volt a lagzink és saját lakásba költöztünk, szinte rögtön félrelépett. Meg volt a biztos háttér, lakás, én, és azt hitte sosem derül ki. Egyszer minden kiderül!
2011. nov. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Utolsó ez nem így van.Vannak olyan titkaim ami soha nem fog kifújni a szél!!!
2011. nov. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!