Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Állítólag olyan nő vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Állítólag olyan nő vagyok, akit mindenki szeretne. Ez oldal szerint is, mégis megcsaltak! Hát hogy is van ez?

Figyelt kérdés

Ezen az oldalon mindig azt olvasom, hogy alig létezik már olyan nő, aki rendes, megbízható, normális, hűséges...de nem is folytatom, hisz gondolom ti is sűrűn olvassátok.

De tudjuk, hogy azért vannak ilyenek, csak ritkábbak.


A párommal több, mint egy évet voltam együtt tegnap estig.

Nagy szerelemmel indult. Oda voltam érte. Sohasem féltékenykedtem, mindig megadtam neki a szabad teret. Odaadó voltam mind érzelmileg, mind szexuálisan. Nem emlékszem olyan napra, hogy nem szexeltünk volna, akár többször is. Mindig mondta, hogy hihetetlen, hogy rám talált. Nem gondolta volna, hogy egy ilyen szép nő lesz mellettem, és kiegészít mind érzelmileg és szexuálisan. Teljesítettem pár kívánságát is e téren. Sokat beszélgettünk kapcsolatunk folyamán. Sok időt is töltöttünk együtt, szinte egy család voltunk. A jövőnket terveztük. Mégis tegnap délelőtt egyik ismerősöm mondta, hogy a hétvégén látta egyik szórakozóhelyen csókolózni egy lánnyal. Szakítottam vele.

Mind a normális lányról álmodoztok, azt mondjátok, hogy az egy igazi kincs...mégis mi vezethet oda, hogy megtegyétek az egyik legrosszabb dolgot? Mi vezet a hűtlenséghez, ha a másiktól megkaptok mindent? hiszen hangoztatja is, és én is tudom, hogy a szívemet lelkemet kiteszem. Fáj.


2011. jan. 11. 23:17
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
és te hittél az ismerősnek? Pasidat megkérdezted?
2011. jan. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 DJ_Whiteman ***** válasza:

Egyszerű a dolog:)

Nem mindenki vágyik a tökéletességre. Nem mindenki egyforma:)

Legtöbben akik erre vágyunk, ezt meg is becsüljük:)

2011. jan. 11. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
Igen, a legtöbb ffi olyan lányról álmodik, de azok között affi-ak között van aki mégsem tudja úgy értékelni, ha megkapta. Gondolom megszokta a jót, és elfelejtette, hogy milyen különleges is vagy, gondolta "kipróbál" mást is. A jót könnyű megszokni, és csak akkor értékeljük igazán amikor már elveszítettük. Én soha nem csalnék meg egy lányt sem, és biztos van más is igy.
2011. jan. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 A kérdező kommentje:

Természetesen elbeszélgettem a most már volt párommal. Nem tagadta. Persze az elején igen, de aztán csak kibukott.


Szóval a normális nőknek sincs nyugalma, igaz? Mert ebből számomra ez a tanulság. Annyira leírhatatlan, hogy mit érzek. Csalódtam a szerelemben, benne, mindenben, ami eddig vágyakozással töltött el:(

2011. jan. 11. 23:30
 5/36 anonim ***** válasza:
20 éves vagyok. És azt hiszem a saját történetemet olvasom. A barátom nem csalt meg, legalábbis ő és a környezete ezt mondja. Olyanokat írt egy csúnya, értelmetlen (Ezeket nem féltékenységből.) lánynak, hogy miközben velem lefekszik rá gondol, hogy nem akar fűvel fával megcsalni, csak vele. De most ez mindegy is. Csak annyira érdekes és elszomorító volt, ahogy olvastalak. Mintha magamat olvasnám.
2011. jan. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
Hjaj, és mikor egy férfi azt kérdezi hol vannak a rendes lányok? kitalálom elhiszed ezt a szövet. Amikor egy lány megkérdi hol a rendes fiúk? én tudom a választ és te is tudtad. De én azt is tudom, hogy nem csak nekem kell rendesnek lenni és egy ilyen kérdést úgy jellemezzük, hogy a kérdő rendes...hát nem feltétlen:) Hát nehéz, de mikor megkérdezik akkor te is kérdez vissza;) Léteznek rendes, hűséges fiúk csak nem ő benne talátad meg:( tévedtél, ezt be kell látnod. Ne higyj mindent el, amit mondanak, hanem amit felmutatt:) és ha a szexben tud felmutatni valamit akkor nem a szerelemben;)
2011. jan. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
Jézus..hát ez se semmi. Gondolom szakítottál vele.
2011. jan. 11. 23:34
 8/36 anonim ***** válasza:
Nem tudtam. Persze azóta szenvedés az élet, minden este sírva bújok a takaró alá, akár ő is alatta fekszik, akár nem, de mindig van egy utolsó esély.
2011. jan. 11. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy léteznek normális férfiak is:)

És tudom, hogy ezt elhibáztam, viszont mindent megtettem a kapcsolatért. Hát nem ez a lényeg minden embernek? Ha megkapsz mindent, miért kell más? Bele van kódolva egyesekbe, hogy hiába megtalálták a "főnyereményt", akkor is másra is kell vadászni? Vagy hogy van ez?

Elég kétségbeejtő. Mi van, ha egy normális férfi volt ez is? Mi van, ha a normális állapot csak addig tart, amíg összejön a szerelmével, és eltelik egy kis idő. Mikor is rájön, hogy ez mind szép és jó, és persze szeretem is, de azért van még a pályán egy-két nőcske. Jaj, most ilyeneken gondolkodom...

2011. jan. 11. 23:40
 10/36 anonim ***** válasza:
Sajnálom a dolgot tényleg. Nem tudom másokat mi motivál, h ilyet tegyenek, kár h mindig az jár rosszul, aki nem érdemelné meg. Nem azért, hogy védjem, de a legtöbb ember akaratgyenge, csábítható. Talán csak egy gyenge pillanatában történt a dolog.
2011. jan. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!