Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Állítólag olyan nő vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Állítólag olyan nő vagyok, akit mindenki szeretne. Ez oldal szerint is, mégis megcsaltak! Hát hogy is van ez?

Figyelt kérdés

Ezen az oldalon mindig azt olvasom, hogy alig létezik már olyan nő, aki rendes, megbízható, normális, hűséges...de nem is folytatom, hisz gondolom ti is sűrűn olvassátok.

De tudjuk, hogy azért vannak ilyenek, csak ritkábbak.


A párommal több, mint egy évet voltam együtt tegnap estig.

Nagy szerelemmel indult. Oda voltam érte. Sohasem féltékenykedtem, mindig megadtam neki a szabad teret. Odaadó voltam mind érzelmileg, mind szexuálisan. Nem emlékszem olyan napra, hogy nem szexeltünk volna, akár többször is. Mindig mondta, hogy hihetetlen, hogy rám talált. Nem gondolta volna, hogy egy ilyen szép nő lesz mellettem, és kiegészít mind érzelmileg és szexuálisan. Teljesítettem pár kívánságát is e téren. Sokat beszélgettünk kapcsolatunk folyamán. Sok időt is töltöttünk együtt, szinte egy család voltunk. A jövőnket terveztük. Mégis tegnap délelőtt egyik ismerősöm mondta, hogy a hétvégén látta egyik szórakozóhelyen csókolózni egy lánnyal. Szakítottam vele.

Mind a normális lányról álmodoztok, azt mondjátok, hogy az egy igazi kincs...mégis mi vezethet oda, hogy megtegyétek az egyik legrosszabb dolgot? Mi vezet a hűtlenséghez, ha a másiktól megkaptok mindent? hiszen hangoztatja is, és én is tudom, hogy a szívemet lelkemet kiteszem. Fáj.


2011. jan. 11. 23:17
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:

Ezek szerint ez lehet a titok? Nem szabad annyira oda adnod magad?

Küzdettem a kapcsolat elején, persze. Nagyon szépen is indult..a tegnapi napig. Azt hittem tökéletes a kapcsolatunk, büszke voltam magunkra, és most minden összeomlott.

2011. jan. 12. 00:12
 22/36 anonim ***** válasza:
azért nem kellene élből elutasítanod minden eshetőséget. egyrészt, mert akkor minek tetted fel a kérdést, másrészt mert valami oka csak lehetett, hogy ide jutottatok. persze lehet, hogy minden az ő hibája és később fogja a fejét bánatában, de azéet az az általánosabb, h mindkét fél "hibázik" - vagy talán egyik sem, csak valahogy mégsem "illenek" egymáshoz...
2011. jan. 12. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 A kérdező kommentje:
Hidd el, hogy keresem magamban is a hibát. Keresem egyáltalán a megfejtést, ami ehhez vezetett. De ha még pár nappal ezelőtt is azt mondja, érezteti, hogy minden nagyon szép és jó, akkor azt valahogy én is elhiszem. Ennyi idő után azért csak levágnám, ha nem stimmelne valami. Egyébként mondta, hogy annyira részeg volt, hogy ez lett belőle. Hát nagyszerű. Akkor legyek egy házisárkány ezentúl, és ha bulizni akar, akkor én is mindig tartsak vele? Mert ezek szerint ez a megoldás. Lehet ebben hibáztam, hogy nem járkáltam utána, hagytam neki szabad teret, és rátalált a csókolózhatnék részegen.
2011. jan. 12. 00:18
 24/36 Nowan ***** válasza:

Ha tényleg csak egy csók volt részegen...

Hát, nem tudom. Valld be Te is megtudnál szédíteni pár férfiút ha olyanod van.

Ha pedig téged kapna le egy romantikus szám után a partner?


Ha neki is fáj, meggondolandó.

2011. jan. 12. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:

na ne, házisárkány azért ne legyél, én utálom a házisárkányokat, pedig én is nő vagyok :-). szerintem az odaadás nem baj,ssőt. ezen a téren engem komoly kacsolatban még sosem ért csalódás, pedig mindig kimutattam az érzelmeimet ( egyébként a rossz érzéseket is, csak nyilván azok ritkábbak)


hogy reagált a szakításra? megrázta vagy relatíve könnyen beletörődött? Keresett, jelentkezett azóta?

2011. jan. 12. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 A kérdező kommentje:
De ha visszafogadnám, akkor hogyan csináljam, hogy többet ne forduljon elő? Folyton azon paráznék, hogy mikor elmenne nélkülem, vajon mit csinál majd. Gondolom elkezdenék féltékenykedni, amit teljesen utálok, és biztos ő is utálná, ezért sok lenne a veszekedés. ó, te jó ég, lehet ez lenne. Az eszem azt mondja, hogy ne tegyem meg, a szívem már most felhívná.
2011. jan. 12. 00:27
 27/36 A kérdező kommentje:

Igen, kétszer hívott, de rövidre fogtam, mert majd' elsírtam magam és nem akartam, hogy hallja az elcsukló hangomat. Kb most ezzel büntetem vagy mi:(

Üzeneteket is küldött, olyan igazi szerelmeseket. Csak egy napja történt hogy tudom, de mintha már ezer éve lett volna, olyan lassan megy az idő.

Egyébként kissé zaklatottan reagált a szakításra, kicsit könyörgő félére váltott a végén, aztán gondolom a határozottságomat látván elment.


Mi lehet a biztosíték rá, hogy egy újabb részeg estén ne tegye meg? az eszem azt mondja, hogy semmi.

2011. jan. 12. 00:32
 28/36 Nowan ***** válasza:

Nem akarok provokatívnak látszani, még kevésbé mentegetni a párod.

TE sosem fogod megtenni?

Nem a szíved válaszára vagyok kíváncsi...

Az eszed mit mond? Ismerve a világot. Tudva hogy nincs lehetetlen és Te sem vagy tökéletes.

2011. jan. 12. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 A kérdező kommentje:

Hogy megcsaltam-e volna a párom?

Nem. Jobban tiszteltem én annál. És ezt nem csak a szívem mondja.

2011. jan. 12. 00:42
 30/36 anonim ***** válasza:
"Mi lehet a biztosíték rá, hogy egy újabb részeg estén ne tegye meg? az eszem azt mondja, hogy semmi." - talán az, h tanult az esetből és tudja, milyen következményei lehetnek... szerintem adj ennek egy kis időt, és érezni fogod, h egyre inkább eltávolodsz vagy egyre inkább vágyódsz vissza. ne érezd magad hülyének, ha így van, szerintem ti szeretitek egymást, nem csak te a fiút, hanem ő is téged. egyetlen egy ilyen botlás még belefér, még meg is erősítheti a kapcsolatotokat, főleg a srác részéről (rájön, h csak téged akar, és tudja,milyen lehet elveszíteni). adj neki egy utolsó esélyt. mondom ezt úgy, hogy én vagyok 23.44. szerintem nálad más a helyzet, ti még boldogok lehettek egymással. te is, és ő is.
2011. jan. 12. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!