Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Állítólag olyan nő vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Állítólag olyan nő vagyok, akit mindenki szeretne. Ez oldal szerint is, mégis megcsaltak! Hát hogy is van ez?

Figyelt kérdés

Ezen az oldalon mindig azt olvasom, hogy alig létezik már olyan nő, aki rendes, megbízható, normális, hűséges...de nem is folytatom, hisz gondolom ti is sűrűn olvassátok.

De tudjuk, hogy azért vannak ilyenek, csak ritkábbak.


A párommal több, mint egy évet voltam együtt tegnap estig.

Nagy szerelemmel indult. Oda voltam érte. Sohasem féltékenykedtem, mindig megadtam neki a szabad teret. Odaadó voltam mind érzelmileg, mind szexuálisan. Nem emlékszem olyan napra, hogy nem szexeltünk volna, akár többször is. Mindig mondta, hogy hihetetlen, hogy rám talált. Nem gondolta volna, hogy egy ilyen szép nő lesz mellettem, és kiegészít mind érzelmileg és szexuálisan. Teljesítettem pár kívánságát is e téren. Sokat beszélgettünk kapcsolatunk folyamán. Sok időt is töltöttünk együtt, szinte egy család voltunk. A jövőnket terveztük. Mégis tegnap délelőtt egyik ismerősöm mondta, hogy a hétvégén látta egyik szórakozóhelyen csókolózni egy lánnyal. Szakítottam vele.

Mind a normális lányról álmodoztok, azt mondjátok, hogy az egy igazi kincs...mégis mi vezethet oda, hogy megtegyétek az egyik legrosszabb dolgot? Mi vezet a hűtlenséghez, ha a másiktól megkaptok mindent? hiszen hangoztatja is, és én is tudom, hogy a szívemet lelkemet kiteszem. Fáj.


2011. jan. 11. 23:17
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

Én mindigis úgy voltam vele, bár sosem mondtam el a barátaimnak, nehogy kihasználják, hogyha egyszer így - pontosan ahogy veled is történt - csak csók, részegen, ismeretlennel!!!, akkor azt kisebb mosolyszünettel, de elfogadnám. Jelezve persze, h többet ilyen nincs, kis plusz hiszti, jódologmegvonás, stb... Ez még talán jól is jön, mert a pasinak feltűnik, h milyen is lenne elveszíteni. Ha tényleg szeret, a következőnél még időben eszébe fog jutni. Mivel fogalma nem volt arról, h milyen téged elveszíteni, nem is volt mire gondoljon...

Az az eset SOKKAL rosszabb lett volna, ha bele mer szeretni egy ismerősébe, és nem csal meg vele fizikailag. Na az szakítási indok. Ez is lehet, h az, de én még adnék egy esélyt. De tényleg, normál esetben nem jó dolog hisztizni, de itt szerintem megéri. :D Egy darabig ne legyél vele annyira odaadó, most küzdjön meg érted ő. De mindig kapjon picit többet, nehogy túl hamar feladja... Szerintem lehet ebből még valami, nem biztos, h most azonnal fel kéne adnod. Én drukkolok nektek. :)

2011. jan. 12. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 Fülünyúl ***** válasza:

Kedves kérdező,


Kérlek dobj egy privátot, hogy e-mailben írhassak, válaszolhassak neked. Köszi!

2011. jan. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
Szerintem az ember alapvető jellemét a párkapcsolat nem változtatja meg. Tehát ha "társaságközpontja" figura volt aki könnyen ismerkedik, flörtölget stb. akkor kapcsolatban is az marad. És jó eséllyel valaki más előbb utóbb elcsavarja a fejét. Nem azért hogy hazabeszéljek (én is gátlásos, visszahúzódó ember vagyok), de szerintem akit nem rajong körbe mindennap a másik nem, az valószínű jobban megbecsüli a párját mint aki "hozzászokott" a figyelemhez. Remélem értitek mire gondolok:)
2011. jan. 12. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
Mindenkiben ott lehet a fejlődés kényszere, ha már egy kapcsolatból ki van hozva a maximum, ott hol a fejlődés lehetősége? Az másutt van :P
2011. jan. 12. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

Bocsi,hogy ezt mondom de szerintem túl jó voltál.Tudom mert én is igy jártam.=(

Az első nagy szerelmemmel 4évig jártunk és mindent megadtam neki.Engem is nagyon szép lánynak tartanak,értelmesnek,aranyosnak,minden jó volt köztünk,tökéles volt a szex is,mégis kiderült,hogy csomószor megcsalt más lányokkal.De ráadásul milyenekkel...ilyen igazi közönséges,piálós,mindenkivel összefekvő r.bancokkal.

Teljesen összetörtem. Azóta van egy másik kapcsolatom,több éve már és rájöttem,hogy igenis nem szabad tökéletesnek lenni.Bárhogy is mondják a pasik,hogy ők egy normális lányt akarnak,nem szabad mindig megadni nekik,különbe megunnak,ahogy a drága exem is.

Van,hogy nemet kell nekik mondani,nem állandóan adaadni magad testileg és lelkileg,kell a titokzatosság,néha érthetetlennek, kiismerhetetlennek lenni,nem mindig mindent megadni nekik,tökéletesnek lenni.

Ismerek én egy lányt mindenki pasi odavan érte,pedig amilyen hisztiket le tud vágni.De ő a NŐ a kapcsolatba,akit meg kell szerezni,hóditani,tartani,elvárja,hogy a tenyerén hordozzák.Emellett persze gyönyörü és szexi,ha olyanja van imádja a pasiját,adaadó és gondoskodó,aztán meg van,hogy hirtelen átvált és jégkirálynő lesz,imád szenvedtetni,játszadozni.

Erre minden pasi hatalmas szenvedéllyel imádja meg tényleg a tenyerén hordozza,még sose csalták meg,hagyták ott.Érdekes...

2011. jan. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Hogy túl jó voltál ez a legszebb a fülleimnekXD És ha rossz lesz akkor megoldva a próbléma? nem hiszem:) Ha tudom, hogy holnap elütt egy busz akkor nem megyek el se. Ezt akkor se fogom előre tudni, ha másképp csinálok valamit. Az az igazi kérdés, hogy kinek mi a rendes, normális ember:) Mert a voltpárodnak más a rendes lány mint nekem:) meg értékelte is, de nem kérte a te véleményed:S Nála az volt normális, hogy neki lesz egy megbizható lány és ő meg élvezi az életett. Nah, legyél továbbra is jó, ne változ meg, de legközelebb figyelj oda.
2011. jan. 12. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!