Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Állítólag olyan nő vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Állítólag olyan nő vagyok, akit mindenki szeretne. Ez oldal szerint is, mégis megcsaltak! Hát hogy is van ez?

Figyelt kérdés

Ezen az oldalon mindig azt olvasom, hogy alig létezik már olyan nő, aki rendes, megbízható, normális, hűséges...de nem is folytatom, hisz gondolom ti is sűrűn olvassátok.

De tudjuk, hogy azért vannak ilyenek, csak ritkábbak.


A párommal több, mint egy évet voltam együtt tegnap estig.

Nagy szerelemmel indult. Oda voltam érte. Sohasem féltékenykedtem, mindig megadtam neki a szabad teret. Odaadó voltam mind érzelmileg, mind szexuálisan. Nem emlékszem olyan napra, hogy nem szexeltünk volna, akár többször is. Mindig mondta, hogy hihetetlen, hogy rám talált. Nem gondolta volna, hogy egy ilyen szép nő lesz mellettem, és kiegészít mind érzelmileg és szexuálisan. Teljesítettem pár kívánságát is e téren. Sokat beszélgettünk kapcsolatunk folyamán. Sok időt is töltöttünk együtt, szinte egy család voltunk. A jövőnket terveztük. Mégis tegnap délelőtt egyik ismerősöm mondta, hogy a hétvégén látta egyik szórakozóhelyen csókolózni egy lánnyal. Szakítottam vele.

Mind a normális lányról álmodoztok, azt mondjátok, hogy az egy igazi kincs...mégis mi vezethet oda, hogy megtegyétek az egyik legrosszabb dolgot? Mi vezet a hűtlenséghez, ha a másiktól megkaptok mindent? hiszen hangoztatja is, és én is tudom, hogy a szívemet lelkemet kiteszem. Fáj.


2011. jan. 11. 23:17
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
Jaj ne általánosítsatok már!Tesék itt vagyok rendes férfi és soha nem csalnám meg akit szeretek.6 évig éltem párkapcsolatban és egyszer sem csaltuk meg egymást.Ezután sem tervezem.Ezek szerint nem voltál számára az igazi.Ennyi
2011. jan. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
kedves utolsó. semmi közöm hozzá, de szerintem utolsó esély csak egyszer van, és ő bőven eljátszotta. hogy becsülhetne meg téged, ha te sem becsülöd magad annyira, h elhidd, ennél skkal jobbat érdemelsz? szakíts vele, ennek nem lesz jó vége. csak elveszed az esélyt, h boldog lehess valaki mással. bocsánat, ha kiosztásnak tűnik, tényleg segítő szándékkal írom
2011. jan. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
Mindenki végülis ilyet keres:aki rendes, megbízható, normális, hűséges. Ez tényleg nagyon szép! Csak mindenki másban találja meg ugyanazt. Nem egyeznek a fogalmak az egyes emberek fejében. Ami az egyiknek:rendes, normális, ugyanaz a másiknál, aki "ugyanilyet" keres, az már az unalmas kategóriba esik pl. Vagy rendes, megbízható = lehet rá anyagilag számítani. Hogy csak 2 példát mondjak. Szal nem egyszerű! :))
2011. jan. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
a 23.44-es hsz-t 23.39nek szántam, csak gyorsak vagytok, és számos komment beékelődött :)
2011. jan. 11. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:

23:44-el egyet értek.


A páromnak ne lettem volna az igazi? Hát nem tudom, nem ezt láttam rajta sohasem. Ő is velem tervezte a jövőjét, áradozott, hogy mekkora hihetetlen számára, hogy rám talált. De ezeket már leírtam. És elhittem persze, hiszen nagyon boldogok voltunk. Ez mind kívülről is látszott.

2011. jan. 11. 23:48
 16/36 anonim ***** válasza:

Tudod azok az emberek, akiknek meg kell küzdeni az életben mindenért, legyen az ruha, étel, iskola, lehet bármi, azok sokkal jobban megbecsülik, ha az élettöl valami jót kapnak.

Ez a szerelemmel is össze függ, mert akinek jó élete volt az sosem fogja úgy becsülni sem a dolgait, sem a kapcsolatait, mint akinek küzdelem volt.

Persze van kivétel, de tudat alatt ez nagyon sok emberben benne van.


Az is lehet, hogy túl biztos volt benned. Úgysem derül ki, úgysem hagyod el......

Ez egy elég rossz hozzáállás, de van ilyen.

Ami a legszomorúbb az egészben, hogy most Te legbelül nem azt mondod, hogy de szemét volt "Ö", hanem milyen szemetek a "Férfiak".

Mi Férfiak sem kapjuk meg azt a megbecsülést sokszor, amit megérdemelnénk. Hiába próbálunk 100%-ot nyújtani, jön egy rosszfiú és mi meg megyünk a levesbe.

Az embereknek a sz@rra van igényük, a jót meg nem képesek értékelni.

2011. jan. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 A kérdező kommentje:

Elnézést, ha általánosítottam, nem szokásom, én sem szeretem.

Az egyes normális férfiakra értettem amit az imént leírtam. Ez csak egy gondolatmenet volt, egy elképzelés a szakításom után.

Ő is megküzdött az életben, az a szép. Félárvaként nőtt fel, nem túl jó családban. Átlagos fizetése van, nem hull az ölébe semmi csak úgy. Szóval ezek után is tartom az elképzelésemet, csak nem általánosítva persze.

2011. jan. 11. 23:54
 18/36 anonim ***** válasza:
Nekem nem sokáig érdekes az, aki mindig kiszolgál.
2011. jan. 12. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 Nowan ***** válasza:
100%

Szia!

Fura lesz amit írok.

De jártam a párod cipőjében.


Mennyit "küzdöttetek" ezért a kapcsolatért? Mi volt ami "összekovácsolt" titeket?

Mert az kell.

És igen a "vadászat" ezzel függ össze. NE szexelj minden nap! KÜZDJÖN, HÓDÍTSON meg Téged minden nap!


Kincs vagy. De ebben az esetben a becsülettel megkeresett pénz többet ér - ha érted a képzettársítást.


Még egy dolog, bár a "nők nem értik a focit": Egy meccs attól is lehet rossz ha az egyik csapat sokkal jobb a másiknál. Lehet a párod már nem tudott rádlicitálni odaadásban.

2011. jan. 12. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy szolga lettem volna. Van önbecsülésem, és a párom sem volt az a régi típusú férfi.
2011. jan. 12. 00:06
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!