Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szakítsak? Párom gyermekei...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak? Párom gyermekei kikészítenek!

Figyelt kérdés

Páromnak van 3 gyermeke előző házasságából.Mi 4 éve vagyunk együtt,az elejétől fogva utálnak engem és keresztbe tesznek ahol tudnak.Nagyon féltékenyek ha megérintem az apjukat.Meg úgy általánosságba követelőznek,rosszul tanulnak,és nem tisztelnek engem.Természetesen a párom nekik ad mindig igazat.És ez nekem nagyon fáj.Próbálok velük kedves lenni,de csak elutasítást kapok.Az anyjuk is ellenem neveli őket,ráadásul nem sokat foglalkozik velük,talán ezért is neveletlenek.

Sajnos a páromban sem látom a hajlandóságot hogy elbeszélgessen velük vagy rájuk szóljon.

Lehet fiatal vagyok egy ilyen kapcsolathoz? 23 éves vagyok,a párom pedig már lassan közeledik a 40-hez.

Valahol érzem, hogy keresnem kellene egy hozzám való "fiút", de nincs merszem, hisz én miattam is váltak el.

Segítsen valaki, mérlegelni.


2009. ápr. 29. 14:20
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
79%

Kedves 10,26-os Te nem tudom milyen világban élsz.Szerinted csak azok a nők érdemlik meg a boldogságot,hogy tisztelje szeresse őket a férjük,akik 45 kg-osak tudnak maradni?Eléggé szánalmas ha egy kapcsolatban csak a külsőségek számítanak,nem vágynék egy ilyen felületes üres semmitérő kapcsolatra.Ha attól kellene félnem,hogy elhagy a férjem mert felszednék pár kg-ot akkor nem élnék vele.De valóban vannak ilyen látszat emberek,akiknek csak az a fontos,hogy kívülről szép legyen a nő akivel él a többi nem számít(ez látszik néhány kérdező kérdésén,és válaszon is).Az én férjem kifejezetten rühelli a pláza cica kinézetű üres fejű libákat.Talán a foglalkozásából kifolyólag is,túl intelligens hozzájuk.

Én a házasságunk alatt voltam már 55 kg-s is,és 85 is.És a férjem mindenhogyan szépnek és kívánatosnak talált,mindig szerettük és tiszteltük egymást,amióta pedig megszületett a 3 gyerekünk egyszerűen rajong értem talán jobban mint valaha.Mi így terveztük,így teljes az életünk.Sosem mondta egyik szülésem után sem,hogy fogyjak le.Azért fogytam le,mert nekem volt fontos,én nem éreztem jól magam kövéren.De egyébként szeretem a kövér embereket,sokkal több köztük a szimpatikusabb ember mint a vézna csontkollekciók közt.Sokkal több köztük az értékes tulajdonságokkal bíró ember mint az állandóan fogyózó depis nők között akik nem tudják magukat elfogadni olyannak amilyenek,és akiket többnyire ezért nem fogad el a környezetük a férjük sem.A gyerekekhez pedig 2 ember kell.Mi az,hogy mindenki annyit vállaljon amennyit bír??Amennyit 2 ember bír,ugyanis a gyerekeknek nem csak anyjuk,apjuk is van.És én személy szerint azt a férfit aki a gyerekeit elhagyja,vagy bármilyen módon árt nekik,nem gondoskodik megfelelően róluk felkötném.Ez hülye duma,hogy joga van a boldogsághoz...bla,bla,bla...jah,joga van a kötelességei teljesítése után ha már megcsinálta a gyerekeit.És szerinted ha változik valamelyik fél a házasság alatt,akkor a másik már joggal tojhat rá mondván Ő nem ezt az árút vette???Milyen deformált abnormális gondolkodás ez??Ha mondjuk tolószékben leszel pár év múlva,akkor elhagy a férjed,mert Ő egy ép emberrel kötötte össze az életét?Vagy Te is ezt tennéd?A garancia addig szól,amíg azt kapod amit szeretnél,úgy ahogy szeretnéd.Ha a nem tetszésed szerint változik valami,akkor mehet a másik,el lehet dobni mint egy elhasznált zsepit.Na gratulálok az ilyen jellemű embereknek,szép életük lehet.

2009. ápr. 30. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
Olvass a sorok kozott! Teljesen felre ertelmezed a valaszom, elbeszelunk egymast mellett, ugyhogy folosleges ezen tovabb `vitatkozni` es indulatos megjegyzeseket tenni. x
2009. máj. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
34%

ekem meg az az álláspontom, hogy biztos lábakon álló kapcsolatot nem tudna senki sem felrúgni, hozzám aztán jöhetne bárki pitizni, hogy így szerelmes úgy szerelmes, én akkor sem hagyom el érte a páromat, csak ha én is akarom...ha a pasi nem akarta volna a dolgot, mondhatott volna nemet is



Ez a szöveg a kedvencem..az iylen lotyók mint te szeretnek ezzel védekezni,a saját lelkiismeretük megnyugtatására..pedig ettől még undorító amit csinálsz,kiállitasz magadról egy erkölcsi bizonyitványt az biztos..kit érdekel,hogy milyen a feleségével a kapcsolata?! attól még a felesége.. legyne már tartása az embernek kérem!!!

2009. máj. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
73%

Szia! Benne van a kérdésedben, hogy "valahol érzed, hogy keresnek kellene egy hozzád illőt, de nincs merszed", vagyis inkább sajnálatból, lelkiismeretfurdalásból vagy vele, tehát egyértelmű Neked is, mi lenne a legjobb, ugye? Lelkiismeretfurdalásra, mint alapra, épülhet tartós, boldog kapcsolat?

A többiről, amit még gondolok ehhez, sokan írtak: a döntés, hogy a párod elhagyta a családját, az övé, legalábbis a végső döntés. Lehet, hogy Te csak egy bábu voltál, aki kapóra jött, és az is igaz, hogy egy kapcsolatban már megvan a hiba, amikor a harmadik megjelenik. Akármennyire is volt részed benne, ha most kilépsz, a párod és volt felesége még mindig dönthet az együttélés mellett, ha akarnak, hiszen a papír csak papír, nem igaz?

A szüleim is együttéltek, pedig elváltak, igaz más okokból (kényszerűségből, nem tudtak megosztozni), sok ilyen is van.

2009. máj. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim válasza:
52%

Undorító vagy te is meg a párod is.Hányok az ilyen emberektől.Fiatal csitri lenyulja az idősödő férjet (és fordítva; idősödő férj kapuzárási pánikában fiatal ostobával áll össze.) aztán természetesen a fiatal leányzó megunja a kapcsolatot de már sajnos tönkretett egy családot.

Előbb kellett volna gondolkoznod! A párodnak mindig a gyerekei lesznek az elsők ezt tapasztalatból tudom, úgyhogy jobb ha nem szülsz neki gyereket.

2009. máj. 5. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

ezt úgyis letörlik de gy büdös krva vagy amiért egy aktuális farok miatt tönkretetted 3 gyerek életét.

egy büdös rbanc.ennyi.

2010. okt. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!