Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szakítsak? Párom gyermekei...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak? Párom gyermekei kikészítenek!

Figyelt kérdés

Páromnak van 3 gyermeke előző házasságából.Mi 4 éve vagyunk együtt,az elejétől fogva utálnak engem és keresztbe tesznek ahol tudnak.Nagyon féltékenyek ha megérintem az apjukat.Meg úgy általánosságba követelőznek,rosszul tanulnak,és nem tisztelnek engem.Természetesen a párom nekik ad mindig igazat.És ez nekem nagyon fáj.Próbálok velük kedves lenni,de csak elutasítást kapok.Az anyjuk is ellenem neveli őket,ráadásul nem sokat foglalkozik velük,talán ezért is neveletlenek.

Sajnos a páromban sem látom a hajlandóságot hogy elbeszélgessen velük vagy rájuk szóljon.

Lehet fiatal vagyok egy ilyen kapcsolathoz? 23 éves vagyok,a párom pedig már lassan közeledik a 40-hez.

Valahol érzem, hogy keresnem kellene egy hozzám való "fiút", de nincs merszem, hisz én miattam is váltak el.

Segítsen valaki, mérlegelni.


2009. ápr. 29. 14:20
1 2 3 4
 21/36 A kérdező kommentje:
Nem azért írtam,hogy volt előtte is kapcsolatom,hanem azért hogy nem első szerelem ez,hogy vak legyek.De köszönöm a jókivánságodat,biztos te vagy a 200 kilós exnej.Hát csak sajnálni tudlak...
2009. ápr. 29. 16:07
 22/36 anonim válasza:
80%
Szia!Igazából Te magad is kimondtad....ha már semmi vonzó nincs egy kapcsolatban,váltani kell!Sok sikert!
2009. ápr. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
92%

Borítékolhatod, hogy az egész életed így fog telni!


A szomszédunk esete pont ilyen mint a tiéd, csak ők már 16 éve vannak együtt. 21 volt mikor összejött a 36 éves pasival, aki elhagyta a feleségét és a 3 gyerekét. A nő azt hitte hogy minden jobb lesz ha felnőnek a gyerekek, de nem így lett, mert kettőnek már születtek gyerekei, így a pasas állandóan unokázni jár és 10 hétvégéből 8-at a gyerekeivel, unokáival és az anyjával tölt a közeli közös hétvégi házban! Azóta lett közös gyerekük is aki 3,5 éves most, de az apja nem viszi bemutatni a másik 3 gyereknek mert azok nem akarják, de ez a pasast nem zavarja. Szépen éldegél a szomszéd nő a gyerekével szinte egyedül, a pasas meg esténként hazajön, reggel pedig megy. Na ez milyen már! Azóta is utálja a család egyébként. Ne akarj ilyen életet!

2009. ápr. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm mindenkinek a tanácsot.Sajnos a lelkem mélyén tudom,hogy nem lesz hosszúéletű a dolog,pont ezek miatt,csak még nem mertem bevallani magamnak.Hiába szeretem a párom,de tudom,hogy ez egész életemet elrontaná.Lépni fogok,mégpedig kifelé.:(
2009. ápr. 29. 16:37
 25/36 anonim ***** válasza:
86%

En mar voltam hasonlo kapcsolatban, en mondjuk az o valasuk utan 3 evvel ismertem meg a ferfit. A legjobb,ha kilepsz, mert a gyerekek orokre megmergezik a kapcsolatotokat es azt nem varhatod el,h a parodnak ne ok legyenek az elsok. Nekem eletem egyik legjobb dontese volt,h otthagytam, mert azota nyugodt eletet elek es o is.

A negativ valszokkal kapcs.-ban, biztos sok olyan van kozottuk,akik tisztaban vannak vele,h ez veluk is barmikor megeshet, ne foglalkozz veluk!

2009. ápr. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
57%
Méghogy nem vagy vak?:DD Mi volt a szemed előtt, mikor 3 gyerekes, apád korabeli emberrel kezdtél? Nézz magadba!
2009. ápr. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
63%
Mégis mit vársz a gyerekeitől?Gondold magad a helyükbe.Apád lelép egy csitrivel.Te a csitrit sajnálnád,vagy a 200kg-os anyádat?Gondolkodj már ha tudsz te liba.Amúgy igen,ez bárkivel megeshet,még azzal is aki nagyon biztos benne,hogy nem.Sőt,még veled is!Úgyhogy,mielőtt valakire ennyire éles kritikát mondasz,gondolj bele lehet,hogy 10 év múlva te magad is 200 kg-os 3 gyerekes nő leszel,akinek a férje lelép egy taknyossal.Na,akkor majd másképpen fogod látni ezt az egész szitut.Egyébként a pasas is egy díszpinty lehet,kellene a francnak....
2009. ápr. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
90%

annyira bírom itt az embereket, úgy tudnak másokat szidni, mintha ők soha semmi rosszat nem tettek volna!!!

nekem meg az az álláspontom, hogy biztos lábakon álló kapcsolatot nem tudna senki sem felrúgni, hozzám aztán jöhetne bárki pitizni, hogy így szerelmes úgy szerelmes, én akkor sem hagyom el érte a páromat, csak ha én is akarom...ha a pasi nem akarta volna a dolgot, mondhatott volna nemet is, sőt ha jól olvastam még ő mászott a kérdező után!!

megértem, ha a gyerekek és az anyjuk is utálja, merthát erről az oldalról borzasztó lehet a dolog... de tegyük fel, az apa úgy is elhagyhajtja az anyát ha már nincs rendben a házassága, ha senki sincs a képben...lehet hogy Te voltál a mentőöv!

szóval azoknak üzenem, akik elhamarkodottan ítélnek, hogy az éremnek mindig két oldala van! Arról nem tudunk, milyen dolgok vezettek oda, hogy a férfi más után nézett!!

2009. ápr. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
80%
Azt nem tudom, hogy mit kellene tenned, "váltani" egy másik pasira vagy nem.Egy viszont biztos, az hülyeség, hogy Te miattad váltak el. Saját maguk miatt váltak el.
2009. ápr. 30. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
64%

17.49-nek:

Talan sajnalnuk kene a 200kg-os 3 gyerekes noket? Kerte vki oket,h hizzanak 200kg-ra, vagy szuljenek 3 gyereket? Mindenki maganak alakitja az eletet, ha valaki esetleg tobb gyereket vallal, amit nem bir el a kapcsoltata es magara sem jut eleg ideje, annak sajnos szamolnia kell az esetleges kovetkezmenyekkel. (Sajnos a ferfiak nagy tobbsege vizualis tipus, kerdezz meg parat,h pl ha szex kozbn fantazial egy `200kg-os` anyukat kepzel maga ele otthoni ruhaban, vagy egy vekonyabb, csinos not? )

Nincs semmi bajom a molettseggel, de ne hasznaljuk a kilokat, meg a gyerekeket ilyen fajta vedelemre, ha igy ismeri meg az ura es igy szereti az mas, de ha vki a hazassag alatt ilyen fokon valtozik az nem jelenti azt,h a ferjenek az izlese vele egyenesen aranyosan fog alakulni.

En nem vagyok, voltam, leszek 200kg-os, 3 gyerekes kiegyensulyozatlan no, akarmennyire is faj ez neked. Mindemellet nem torvenyszeru,h ez a hazassag romlasahoz vezet.

2009. ápr. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!