Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szakítsak? Párom gyermekei...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak? Párom gyermekei kikészítenek!

Figyelt kérdés

Páromnak van 3 gyermeke előző házasságából.Mi 4 éve vagyunk együtt,az elejétől fogva utálnak engem és keresztbe tesznek ahol tudnak.Nagyon féltékenyek ha megérintem az apjukat.Meg úgy általánosságba követelőznek,rosszul tanulnak,és nem tisztelnek engem.Természetesen a párom nekik ad mindig igazat.És ez nekem nagyon fáj.Próbálok velük kedves lenni,de csak elutasítást kapok.Az anyjuk is ellenem neveli őket,ráadásul nem sokat foglalkozik velük,talán ezért is neveletlenek.

Sajnos a páromban sem látom a hajlandóságot hogy elbeszélgessen velük vagy rájuk szóljon.

Lehet fiatal vagyok egy ilyen kapcsolathoz? 23 éves vagyok,a párom pedig már lassan közeledik a 40-hez.

Valahol érzem, hogy keresnem kellene egy hozzám való "fiút", de nincs merszem, hisz én miattam is váltak el.

Segítsen valaki, mérlegelni.


2009. ápr. 29. 14:20
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
90%

fura helyzet, gondolom 19 évesen még nem is mertél tiszteletet várni tőlük, most meg már hosszú ideje komoly kapcsolatban felnőttmód éltek a pároddal és azt vártad volna hogy kialakul valami elfogadás...

mennyi idősek a gyerekek?

pároddal beszélgettél róla hogy ha nálatok vannak, akkor szeretnéd ha neked is szót fogadnának?

mennyit vannak veletek?

2009. ápr. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
86%

Hát drágám, ha miattad váltak el, akkor ne várd el a gyerekektől hogy a nyakadba ugorjanak. Ez lehetetlen. Ha már elvált férfiként kerültök össze, akkor is lehet, hogy nem kedvelnének, de így aztán pláne. Ezt a békát le kell nyelni. Én elhiszem hogy beleestél a pasiba, biztos hevesen udvarolt meg minden, de azért valahol tudja hogy helytelen amit tett, vagy inkább ahogy tette.

Ja, és ahogy elhagyta a feleségét egy másik nő miatt, téged is simán otthagyhat ezt ne feledd!


Jobban jársz ha másik pasast keresel, de olyat aki nem foglalt.

2009. ápr. 29. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
94%

Ebből a helyzetből győztesként nem lehet kilépni. Ha maradsz, egy idegi roncs leszel. Még akkor is korai három neveletlen gyerekkel bajlódnod, ha a sajátod, ha meg a másé...hát.

Miattad váltak el: Nem: azért váltak el, mert a párodnak is ez volt a döntése. Ő felelősségteljesebb döntést hozott, te csak egy 19 éves kis csitri voltál (ne hari, nem bántásból írom), szeretted és kész, nem lehet elvárni egy ilyen fiatal kislánytól, hogy átlássa a következményeket. A párod viszont már akkor is bőven harmincon túli, tapasztalt férfi, családapa volt. Neki meg ezzel a fejével kellett volna döntenie. Utólag ne hagy magadra kenni az egészet. Nem áll ki melletted? Ne, ne bántsa a gyerekeit, de ha az elejétől megkövetelte volna tőlük, hogy tiszteljenek, akkor nem alakul ki ez a helyzet. Én azt mondom, lépj. Lépj ki ebből a kapcsolatból, mert ha négy év alatt nem fogadtak el, akkor már nem is fognak. Mindigis a pofozóbábuja leszel az egész családnak. A párod meg, ha téged ilyen helyzetbe tudott hozni, hogy nem segített megoldani a problémát (ami azért nagyon-nagyrészt az ő hibája), akkor gondolja tovább a saját életét ahogy akarja.

Keress korban, társadalmi helyzetben, családi kapcsolatokban hozzád illő fiút (de addig még élj egy kicsit, tanulj,dolgozz, szórakozz), szülj te gyerekeket és élj boldogul.

2009. ápr. 29. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
76%
en a gyerekek miatt nem szakitanek a parommal ha szeretem.tudom nehez a te helyzeted de probald meg megis megmutatni nekik hogy nem vagy te olyan rosz mint amilyennek teged beallitottak,este meg amikor agyba vagytok a paroddal hozd fel neki a problemat.hogy ez neked igy nagyon faj es rosz.segitsen benne ö is ha szeret teged.mert ez meg a kapcsolatra is ramehet.mond meg neki ezt a problemat,ha segit megoldani akkor biztos nem lesz baj mert akkor szeret teged.ha viszont nem akkor bizony ott mar bajok vannak a kapcsolatban.sok sikert.
2009. ápr. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
98%
Boldog vagy? Látsz változásra esélyt? Kérdezz magadtól és kitisztul a kép. Fiatal vagy még, nem kell belekényszerülnöd egy ilyen életbe! Ne légy tehetetlen!
2009. ápr. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
86%
nem írtad mennyi idősek a gyerekek.Ha kamaszok,és ha tényleg miattad is váltak el a szüleik,azt észreveszik . És mivel fiatal vagy te is,tinédzser gyerekektől sztem ne is várd el,hogy anyjuk helyett anyjuk leszel.
2009. ápr. 29. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
98%

Tényleg nehezíti a helyzetet, hogy miattad váltak el. De ha a párod a képes volt elhagyni a feleségét "egy nő" miatt, akkor ott már más problémák is voltak. Lehet, hogy te csak a végső döntés meghozatalában segítettél, szóval emiatt ne legyen lelkiismeret furdalásod.

Ha nem vagy így boldog, akkor igenis lépni kell. Még nagyon fiatal vagy (én is 23 vagyok amúgy), nehogy már egy olyan kapcsolatban ragadj, ahol nem vagy boldog.

A fő kérdés az, hogy szereted-e még a párodat annyira, hogy vállald miatta ezeket a nehézségeket. Ha nem jön egyértelműen az "igen" válasz, akkor tovább kell lépned.

Meg aztán nekem az is eszembe jutott, hogy mi lesz, ha te szeretnél majd gyereket? Vállaná még egyáltalán a barátod? És arra is gondolni kell, hogy a mostani féltékenység a gyerekek részéről csak nőne ha ott lenne még egy pici baba is. Akkor aztán a mostaninál is nehezebb helyzettel állnál szemben. Ezeket gondold át, és annak alapján mérlegelj!

2009. ápr. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én a helyedben lépnék tovább, még nagyon fiatal vagy, bőven lehet még saját családod, saját gyerekeid. Hidd el amikor ők kamaszodnak ahhoz is nagyon sok türelem kell, hát még más gyerekéhez. A rossz a te helyzetedben, hogy miattad váltak el, de ehhez is két ember kellett. Milyen idősek a gyerekek?
2009. ápr. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
47%

Könnyen mondjátok neki, hogy lépjen ki a kapcsolatból, csak arra nem gondoltok, milyen mérhetetlenül nagy kínlódással járó lelkiismeretfurdalása lehet egész életén keresztül, hogy ő szedett szét egy családot. Érdemes akkor? Ezt nagyon át kell gondolni.


Tapasztalatból beszélek!!

2009. ápr. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
52%
utolsó: Ezért kell előbb gondolkozni,utána belemászni egy házasságba.
2009. ápr. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!