Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szakítsak? Párom gyermekei...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak? Párom gyermekei kikészítenek!

Figyelt kérdés

Páromnak van 3 gyermeke előző házasságából.Mi 4 éve vagyunk együtt,az elejétől fogva utálnak engem és keresztbe tesznek ahol tudnak.Nagyon féltékenyek ha megérintem az apjukat.Meg úgy általánosságba követelőznek,rosszul tanulnak,és nem tisztelnek engem.Természetesen a párom nekik ad mindig igazat.És ez nekem nagyon fáj.Próbálok velük kedves lenni,de csak elutasítást kapok.Az anyjuk is ellenem neveli őket,ráadásul nem sokat foglalkozik velük,talán ezért is neveletlenek.

Sajnos a páromban sem látom a hajlandóságot hogy elbeszélgessen velük vagy rájuk szóljon.

Lehet fiatal vagyok egy ilyen kapcsolathoz? 23 éves vagyok,a párom pedig már lassan közeledik a 40-hez.

Valahol érzem, hogy keresnem kellene egy hozzám való "fiút", de nincs merszem, hisz én miattam is váltak el.

Segítsen valaki, mérlegelni.


2009. ápr. 29. 14:20
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
87%

15:05-nek!

Ha egy kapcsolat, házasság nem áll biztos lábakon az nem a "harmadik" fél hibája. A férj miért lépett ki? Bizonyára nem azért, mert a feleségétől mindent megkapott. Az ex-feleség meg bizonyára művelt nő ha a gyerekeit ellene neveli. Ez komoly felnőtt gondolkodás? Ezzel nem csak az új barátnőnek árt, hanem a saját gyerekeinek is árt.


Kérdezőnek:

Ha a barátod nem áll ki melletted akkor nem biztos, hogy jó ötlet vele maradnod. Tényleg fiatal vagy és bizonyára szeretnél később gyereket is vállalni, de jó ötlet ez egy olyan emberrel aki a már meglevőkkel sem bír, inkább rájuk hagyja, hogy nekik volt igazuk? Gondolkodj el ezen és ha megvannak a kérdéseid tedd fel őket a barátodnak. Üljetek le megbeszélni, mert ez a helyzet egyikőtöknek sem jó és a későbbiekben még rosszabb lehet a helyzet!


Kitartás.

2009. ápr. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
40%
Tényleg nem a harmadik fél hibája,de amint látod elég sok problémája származik most ebből..én úgy gondolom,nem süllyedek le arra a szintre,hogy 23 évesen egy 40 éves ,családos férfivel folytatok kapcsolatot..az le van szarva,miylen a kapcsolata a feleségével..
2009. ápr. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
65%

elöre szolok,lelehet pontozni eme nagy öszinteségemért..

mit värsz attol a nötöl,és annak a gyerekeitöl,akinek a csalädjät szétszedted??

nekem pofäm nem lett volna belemész egy olyan kapcsolatba ahol barätnö,feleség,räadäsul gyerekek is vannak!nézzél magadba,és lépj toväbb,a pasidat meg téRitsd észhez hogy neki a csalädja mellett a helye!ne värj mäst a gyerekeitöl,igazuk van,hiszen apa miattad hagyta el az egész csalädot!tudsz te tükörbe nézni?most ugy öszintén..

nekem is van egy kisfiam,mäsféléves ugyan,még pici,de ha az apa egy mösik nöéRt hagyna el,räadäsul méG a nönek ällna fejjeb hogy én utälnäm meg a gyerekem..hät lehet megmondanäm neki azt amit gondolok..

2009. ápr. 29. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:

Ha nem erőltettem volna,hogy váljon el akkor talán még most is együtt lennének.Szóval az én hibám.Bár már akkor rossz volt a házasságuk.

A gyerekek 6, 12, és 14 évesek.

A párom nagyon szeret,de tudom,hogy neki a gyerekek az elsők.Talán így is van jól,de azért megálljt parancsolhatna néha nekik.Az exfeleség semmit nem költ rájuk mégis engem utálnak,pedig én mindig veszek nekik apróságot,megyünk ide-oda, és mégis az anyjuk nekik a szent.

Nagyon szeretem a párom,de ha jobban belegondolok én még gyerekeket akarok,csavarogni,bulizni,mindent ami előttem áll,de ez mellette nem nagyon lehetséges.Mégsem tudok dönteni...

2009. ápr. 29. 15:29
 15/36 A kérdező kommentje:
Azért még nem 40 éves,és nagyon fiatalos gondolkodású.Higyjétek el,ha nem udvarolt volna,és nem mászott volna folyton utánam soha az életbe nem kellett volna,mert tudtam,hogy családja van.De szerelmes lettem,és egyszer csak azt vettem észre hogy nagyon hiányzik,majd pedig már élni sem tudtam volna,ha nem láthatom.:(
2009. ápr. 29. 15:33
 16/36 anonim ***** válasza:
56%
Kisgyerek vagy még te is, ahogy a válaszodból olvasom, ne akarj te 3 gyerek pótanyukája lenni! Ha a pasid helyébe gondolod magad, naná, hogy kepesztett érted, régen dugott már olyan fiatalt, mint te és ez elvette az eszét. Kár, hogy nem lehet megköpködni itt az embereket!
2009. ápr. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
93%

Szia!

Egy gyereknek mindig az anyja lesz a szent. Pláne akkor, ha apa lelépett.

Akár volt hozzá közöd, akár nem a gyerekek mindig azt fogják rólad gondolni, hogy ha te nem lennél, még mindig boldog család lennének.

Én azt olvasom ki a soraidból, hogy őrlődsz, de csak azért együtt maradni valakivel, mert közöd volt a válásához, egyszerűen butaság. Hidd el, pár év múlva nagyon-nagyon bánni fogod, hogy nem tudtál mellette élni.

Arról nem is beszélve, hogy kutyából nem lesz szalonna.

2009. ápr. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:

Nem vagyok kisgyerek,a mostani párom előtt 3 évig együtt voltam az első szerelmemmel.

Talán szeretie kellett volna a 200 kilós,elhanyagolt,semmi szeretetet nem adó exfeleségét?Miért?Mert van közös gyermekük?Ez már akkor sírig tartó kötelezettség ugye?Hát jobb hogy nem úgy nőnek fel,hogy együtt maradnak a szülők és látják a ridegséget,veszekedést,undort...

2009. ápr. 29. 15:44
 19/36 anonim válasza:
91%
Szia. Én hasonló cipőben járok, csak egy gyerekkel. Pár éve tart a kapcsolat. Mindíg halogatom a döntést, pedig legbelül tudom mit kell tennem, de nagyon nehéz. Sosem lesz jobb, sőt egyre nehezebb. Hasonló a korkülönbség is köztünk és olyan problémák is előjönnek amire tényleg nem számítok. PL: közös gyerek, közös otthon, közös kassza, stb. Ha együtt élitek át a válást, végig nézheted ahogy egy bosszuálló volt feleség folyton húzza ki a pénzt a zsebetekből és tönkre teszi a gyereket, vagy ellened neveli. Nem egyszerű. Ne felejtsd el, hogy 40-en túl már nem biztos hogy bevállal majd gyerek, nem is lenne túl okos dolog, valljuk be őszintén. Meg ilyen korban a férfiak már lassan kiégnek, nem lesz olyan intenzív és folyamatosan haladó kapcsolatotok, vagy életetek. Megmarad minden ezen a szinten, hiszen ketőtöknek más-más értékeitek lesznek és más terveitek. Lehet hogy most még ezt nem érzed, hiszen gondolom folyton azzal védekezel mások előtt hogy nektek nem számít a korkülönbeség, nem érzitek. Én is ezt tettem/teszem. De egyszer biztos hogy ki fog ütközni valahol. Ráadásul te sosem leszel egyenrangú a gyerekekkel az ő szemében, nem úgy mintha te lennél az anyjuk. Ha mégis úgy érzed, hogy mindezek mellett olyat nyújt a kedvesed, amiért megéri küzdeni és feladni mindent(amit sosem hálál meg), akkor tedd meg. Biztos vagyok benne hogy folyamatosan küzdesz te is a gondolattal, hogy lépni kellene, hidd el ha eljön az idő, amikor elszakad a húr, meg fogod tenni. Magadtól. És túl fogod élni! Rossz kapcsolatból úgyis kilépsz ha nem bírod tovább, ahogy a párod is megtette. Addig is szerintem tegyél meg mindent, hogy jól éljetek együtt, hogy amikor egyszer felébrdesz kétségek között, végig tudd gondolni, hogy TE mindent megtettél.
2009. ápr. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
56%

Nem attól lesz felnőtt, érett gondolkodásod, hogy a mostani kapcsolatod előtt együtt éltél három évig egy pasival:DDDD És 200 kilós nőt is lehet ám szeretni, nem a kilókon van a hangsúly:D

Állj már a sarkadra!! Remélem a gyerekeknek sikerül elüldözni téged!

2009. ápr. 29. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!