Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Tényleg azt akarja menjek el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg azt akarja menjek el?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Párom 23 éves,szókimondó,elég türelmetlen és tud velem csúnyán beszélni.

Nem rég költöztünk össze(2 hónapja),és azt mondta már legalább 5ször,hogy menjek el,takarodjak .Én most csak arra lennék kiváncsi,aki ilyeneket mond komolyan gondolja?Magatokból kiindulva,igaz a mondás:minden viccnek fele igaz?azt mondja csak azért mondja mert felhúzom.nekem van gyermekeim is,és lehet sok ez neki,idősebb is vagyok nála 6 évvel.Azt mondta pár napja:nélkülünk könnyebb lenne.

várom őszinte véleményeket,köszönöm.


2011. szept. 24. 15:46
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
50%
És büszkeségből etesse a gyerekeit? Sajnálom, tényleg szerencsétlen helyzet, furcsa, hogy amíg te tartottad el, nem volt tele semmije.
2011. szept. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
100%

Ha azt mondta, hogy "takarodj", az nagyon nagy sértés.

Normális ember a kutyájával nem beszél így!

Legyen benned büszkeség, és ha van hová, akkor már holnap csomagolj, és költözz!

2011. szept. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
100%

Igen komolyan gondolja és ha van hová menj gyorsan mert most még csak szóban agresszív de bármikor átcsaphat fizikai erőszakba.

Ne ess bele olyan csapdába mint sok nő aki állandó lelki, fizikai terrornak van kitéve a gyerekeivel együtt.

2011. szept. 24. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Nem te vagy az akinek a pasija szexrandit szervezett a neten, mielőtt 2 gyerekkel odaköltöztél? (Mert volt egy ilyen kérdés is itt...)
2011. szept. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!