Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Tényleg azt akarja menjek el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg azt akarja menjek el?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Párom 23 éves,szókimondó,elég türelmetlen és tud velem csúnyán beszélni.

Nem rég költöztünk össze(2 hónapja),és azt mondta már legalább 5ször,hogy menjek el,takarodjak .Én most csak arra lennék kiváncsi,aki ilyeneket mond komolyan gondolja?Magatokból kiindulva,igaz a mondás:minden viccnek fele igaz?azt mondja csak azért mondja mert felhúzom.nekem van gyermekeim is,és lehet sok ez neki,idősebb is vagyok nála 6 évvel.Azt mondta pár napja:nélkülünk könnyebb lenne.

várom őszinte véleményeket,köszönöm.


2011. szept. 24. 15:46
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
88%
Azt mondta,hogy takarodj és te még mindig ott vagy? Büszkeség semmi?
2011. szept. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
97%

"Párom 23 éves,szókimondó,elég türelmetlen és tud velem csúnyán beszélni."

Es Te igy ilyen f.szkalappal osszekoltoztel? Sot, meg gyerekekkel? Ha magadra nem is gondolsz, de anya vagy, a gyerekeket kimeld ilyen alakoktol.

2011. szept. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt mondja, hogy nélkületek könnyebb lenne, akkor az úgy van. Higgadt pillanatban nyugodtan mondd meg neki, hogy elmész. Akkor nem lehet fogni a veszekedés pillanatnyi hevére. Utána pedig tényleg csomagolj és menj, a gyerekekkel együtt, mert neked ott már nincs semmi keresnivalód.
2011. szept. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
100%
Hmm hát ha ennyira rondán beszél veled/ veletek,akkor nem kéne, hogy vele légy.Legyen tartásod,büszkeséged,és hiába van az,hogy valaki hirtelen haragú,nem mentség arra,hogy milyen rondán beszél veled.Fognám a cókmókom,és ottthagynám a francba.Ez nem hangzik úgy,mintha szeretne téged!Sok szerencsét!
2011. szept. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:

Először is messze vagyok családomtól,nincs hova mennem,kell 1 hét mire megszervezném.2 gyermekem van.

Arra lennék kiváncsi aki kimondja ezt akarja??mert tagad.

2011. szept. 24. 15:53
 6/34 anonim ***** válasza:
81%
Egyszer mondana ilyet a párom, úgy "takarodnék", hogy nem is látna többet. Megérdemled, ha te ezt hagyod. Hihetetlen mennyire nincs önérzeted.
2011. szept. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:

Ettől féltem,hogy nem szeret.Mondom neki akkor tagad.

Akkor tényleg így is gondolja?Hát elkeseredtem......

2011. szept. 24. 15:55
 8/34 A kérdező kommentje:
DE MIÉRT TAGAD????MÉRT NEM MONDJA AZT:NEM SZERET VAGY BÁRMIT
2011. szept. 24. 15:56
 9/34 anonim ***** válasza:
100%
Rászánnám azt a hetet a szervezésre és elmennék.Nem egyszer mondta ezt a párod,hanem 5-ször!!!! Legyen már eszed!Hogy engedheted,hogy így beszéljenek veled és azt mondják,hogy nélkületek könnyebb lenne!Akkor senkinek nem lennék a terhére és mennék!
2011. szept. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
100%
Mit kellene még mondania és hányszor,hogy végre valóban megsértsen és elmenj?
2011. szept. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!