Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem akarja hogy külföldr...

Miért nem akarja hogy külföldre menjek?

Figyelt kérdés

Ma valahogy felvetődött, hogy én majd külföldön szeretnék dolgozni. De anya elkezdte hogy először itt Magyarországon bizonyítsak meg így meg úgy. Semmi épkézláb indoka nem volt.

Életcélom egy középfokú ny.vizsga és egy diploma, egyelőre :)

Mi a véleményetek? L18


2010. dec. 2. 15:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Most őszintén; honnan tudjuk?


Lehet, hogy csak annyi, hogy nem szeretne téged sokáig távol tudni. De akkor is tőle kellene megkérdezni, mert mi csak találgatni tudunk.

2010. dec. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Megkérdeztem, de mondom nem mondott semmi értelmeset csak makogott össze vissza. Hogy először itt Magyarországon álljam meg a helyem stb.

Az meg hogy nem szeretne távol tudni.. hát nemtudom, nem igazán jó a kapcsolatunk ahhoz. Köszönöm a választ :)

2010. dec. 2. 16:05
 3/11 anonim ***** válasza:
55%
Magyarországon csak minibálbér,gürcölés várna rád,lépj,18 év után úgyse kell szülői beleegyezés.Vissazhúzna,hoyg te is ebbe a posványba szoruj be,ami itt van.
2010. dec. 2. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én is pontosan erre gondoltam utolsó válaszoló, hogy biztos azt akarja hogy én is itt poshadjak. Nem akar nekem jobb életet. Az egyik kijelentése még az volt hogy itt is lehet jól élni. Jah persze... de még milyen jól -.-"
2010. dec. 2. 16:19
 5/11 A kérdező kommentje:
A baj az hogy még el is tudom hinni ezt, hogy csak vissza akar húzni. Mert kitelik tőle.. sajnos.
2010. dec. 2. 16:20
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha nem olyan jó a kapcsolatotok, akkor miért kéred ki a véleményét? Lépjél, és indulj el. Lehet, hogy még te fogsz segíteni rajta, nem ő rajtad! Ha van pénzed a külföldi elinduláshoz, ne gondolkozz! Ha jó szakmád is van, amit ott kint elfogadnak, keresnek, fogj bele! Ha fiatalabb lennék, én már itthon se lennék!
2010. dec. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nem a véleményét kértem ki, egyszerűen csak tettem egy fél mondatot hogy én majd úgyis külföldre megyek. Ebből indult ki ez a kis párbeszéd...

A nagy helyzet meg az hogy még nincs meg rá a pénzem, és a tanulmányaim sem, de mihamarabb szeretnék már kimenni.

És a pénzről jut eszembe, még mondtam is neki, hogy ha a pénz miatt aggódik, akkor nem lesz gond, majd küldök haza :) a válasz egy nevetés féle volt.

2010. dec. 2. 16:25
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy silányak az emberi kapcsolatai, és nem akar elveszíteni? Beláthatná, hogy neked a külföldi munka lenne az előnyös. Indulásnak, és nyelv gyakorlásnak is.
2010. dec. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
77%

Nevetés=irigységből fakad ,magába gondolhatta,te kis hülye ha rajatam múlik sose mész el,sose leszel nálam sikeresebb...Lépj le mielőtt a kapcsolatodat ha van azt is elkezdi megmérgezni...Az keserű anyák gyakarn irgyek a saját gyerekük boldogságára,sikereikre,mert nekik nincs sajnos,azt akarják ,hog nekik se legyen...pszichológia.

Én anyám keserű volt magányos,minden megtett hogy páromtól elválasszon,egszser vita hevébe ezt mondta ő boldogtlan,hát hogy merek én boldog lenni,nem szégyenlem magam,mondtam nem és lendületből mentem csomagolni...

2010. dec. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Kezdettől fogva volt egy ilyen érzésem, hogy az irigység beszél belőle. Mint máskor is.. gondolhattam volna hogy ez most se lesz másképp

A kapcsolatai azonban elég jók, sok ismerőse, barátja van ebből nem lehet probléma. A párkapcsolata pedig háát... nem a legfényesebb.

Na mindegy, amint tudok lelépek. Látom nem csak nekem van ilyen jó anyukám, aki a feltétlen szeretet híve :)

Köszönöm az eddigi válaszokat :)

2010. dec. 2. 16:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!