Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Tényleg azt akarja menjek el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg azt akarja menjek el?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Párom 23 éves,szókimondó,elég türelmetlen és tud velem csúnyán beszélni.

Nem rég költöztünk össze(2 hónapja),és azt mondta már legalább 5ször,hogy menjek el,takarodjak .Én most csak arra lennék kiváncsi,aki ilyeneket mond komolyan gondolja?Magatokból kiindulva,igaz a mondás:minden viccnek fele igaz?azt mondja csak azért mondja mert felhúzom.nekem van gyermekeim is,és lehet sok ez neki,idősebb is vagyok nála 6 évvel.Azt mondta pár napja:nélkülünk könnyebb lenne.

várom őszinte véleményeket,köszönöm.


2011. szept. 24. 15:46
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom a 2 gyerek nem ezé az emberé akivel most összeköltöztél?!

Szervezd meg a hazaköltözködést,ez az ember nem akar sem téged,sem a gyerekeidet.Legyen büszkeséged.

2011. szept. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
100%
Én olyan gyorsan csomagolnék össze,ahogyan csak tudnék!Ha könnyebb lenne nélkületek,hát csak próbálkozzon.Nem állnék az útjába.Mi 10 éve vagyunk együtt a párommal,6 éve élünk együtt(mostmár van egy 13 hós kislányunk is),de 1x nem mondta,hogy takarodjak.Pedig voltak kemény időszakaink,nagy veszekedések,de még dühében sem mondott ilyet.Neked kell dönteni,de én ott hagynám.
2011. szept. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:

IGEN TUDOM KEVÉS AZ ÖNBIZALMAM,ÉS MEGÖLT BENNEM MINDEN JÓ ÉRZÉST,ANNYIRA FÉLRE ISMERTEM.RÁFÁZTAM A JÓSZÍVEMRE.MINDENT MEGKAPOTT TŐLEM.ÉS TÉNYLEG CSAK ARRA LETTEM KIVÁNCSI:AKI EZT MONDJA KOMOLYAN IS GONDOLJA E.

KÖSZÖNÖM

2011. szept. 24. 15:59
 14/34 A kérdező kommentje:
NEM ÖVÉ A GYEREKEK.AZT IS MONDTA MENNYEK VISSZA A FÉRJEMHEZ.EZT MA MONDTA :(
2011. szept. 24. 16:00
 15/34 anonim ***** válasza:
100%
pakolj és költözz ha sokszor mondta hogy takarodj na meg hogy könnyebb lenne nélkületek az már komoly dolog. de te ezek szerint nem veszed a lapot. nekem egyszer mondott volna ilyet a párom akkor rögtön csomagoltam volna. nem szeretnék megtűrt személy lenni.
2011. szept. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:

KÖSZÖNÖM.ÉS KÖSZÖNÖM AZ ŐSZINTE VÁLASZOKAT!!!!!MINDENKINEK!!!

SOK SEGÍTSÉGET KAPTAM.

MEGÍROM A FEJLEMÉNYEKET.

2011. szept. 24. 16:01
 17/34 A kérdező kommentje:
LE IS KUR...OTT,ÉS Ő AKARJA KEZELNI A PÉNZT,TELOMAT 2 NAPRA ELVETTE.KIOKTAT MINTHA HÜLYE LENNÉK.SZÓVAL VANNAK DURVA DOLGOK
2011. szept. 24. 16:02
 18/34 anonim ***** válasza:
78%
Meg mindig nem irtal semmi aggodalmat a gyerekeidrol. Csak a pasin vaccilalsz, szeret e, stb. Szegyeld magad, Te nem vagy egy anya, ha a f.sz tobbet er mint artatlan gyerekek. Ha van hova menned, mint irod, szuleidhez, minek egy het hozza? Felulsz a vonatra es robogsz. Ilyen f.sznak meg a cuccokat is ott hagynam, mentenem a gyerekeimet.
2011. szept. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:
NINCSENEK SZÜLEIM,DE VAN AKI SEGÍTENE.NEM A GYEREKEK ELÖTT VESZEKSZÜNK,ERRE ÉN FIGYELEK.A GYEREKEKET NEM PISZKÁLJA.
2011. szept. 24. 16:03
 20/34 anonim ***** válasza:
100%

"igaz a mondás:minden viccnek fele igaz?"

A viccnek lehet, való fele...de ha nekem valaki azt mondaná takarodjak, a következő fél mondatát nem várnám meg...takarodnék mindenestől az egész életéből.

Nekem ha ilyet mondana a párom (amit soha nem mondana egyébként) úgy ott hagynám, mint Szent Pál az oláhokat...egy barátnőm csak befogadna néhány napig mg kapok valami lakást...tejóóóég...


Néha én is mondok meggondolattlanságokat, de ez azért több annál, sosem küldeném el...

2011. szept. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!