Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Tényleg azt akarja menjek el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg azt akarja menjek el?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Párom 23 éves,szókimondó,elég türelmetlen és tud velem csúnyán beszélni.

Nem rég költöztünk össze(2 hónapja),és azt mondta már legalább 5ször,hogy menjek el,takarodjak .Én most csak arra lennék kiváncsi,aki ilyeneket mond komolyan gondolja?Magatokból kiindulva,igaz a mondás:minden viccnek fele igaz?azt mondja csak azért mondja mert felhúzom.nekem van gyermekeim is,és lehet sok ez neki,idősebb is vagyok nála 6 évvel.Azt mondta pár napja:nélkülünk könnyebb lenne.

várom őszinte véleményeket,köszönöm.


2011. szept. 24. 15:46
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
53%
Hülye vagy:DD
2011. szept. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
83%

Pakold fel a gyerekeket, és húzz el onnan, mert ennek csak ők fogják meginni a levét. A helyedben inkább mennék velük a híd alá, mint egy ilyen emberhez.

Egyébként vannak emberek, akiknél tudni kell, mikor és mit nem kell komolyan venni. Fater anno sokszor, sok mindent a fejemhez vágott a vita hevében, és ki nem állhatom őt, de ettől függetlenül ő szeret a maga módján. Csak sajnos nem tudja kimutatni.

2011. szept. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem lát szivesen, márpedig nem lát szivesen, akkor mielőbb menj onnan, mert ennek igy nem lesz jó vége.
2011. szept. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
100%
Tudom, hogy nehéz helyzetben vagy, de ha akarja ha nem, menj. 2 gyerekes anyuka vagy, ő ne agonizáljon, hogy könnyebb vagy nem, mert ezt nem teheti meg egy olyan nővel, akinek 2 gyereke van és biztonságot akar.
2011. szept. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 A kérdező kommentje:

Igen igazad van.Az előbb faggadtam,és kérdeztem:tényleg azt akarod elmenjek??se igent se nemet nem mondott,lehajtotta a fejét csak,és elkezte utánna mondani mert mivel van tele.na ebből a nézésből amikor kérdeztem rájöttem,tényleg tele van ő is.

Nincs munkám,azt sem tudom mihez kezdünk,visszamegyek a régi életemhez,lakni tudok hol de dolgozni nem tudom.szóval anyagilag félek,mert gyerektartást nem kapok.Szóval ha így reagált a kérdésemre,akkor tényleg nem akar tőlem semmit jól érzem???

2011. szept. 24. 17:31
 26/34 anonim ***** válasza:

Ne értetlenkedj már! Nem akar, fogadd el. Nem tudom, mióta vagytok együtt, de csak 2 hónapja költöztetek össze, gondolom szép lassan felfogja, hogy mit vállalt, mikor magához vett egy munkanélküli két gyermekes nőt.


Tény, hogy nem a jó módját választotta ennek közlésére, de érthető, hogy mi baja van.

2011. szept. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:

2 éve !!! és eddig én tartottam el.

mert ott lakott nálam albérletben amit én fizettem.

de igazad van,most eszmélt fel..........

én is erre gondoltam,meg rájött,hogy a lakáshitelt 1edül is tudja fizetni.

2011. szept. 24. 17:47
 28/34 anonim ***** válasza:
100%
Akkor szerintem ezt megbeszéltük, menj csomagolni.
2011. szept. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
100%
Hátha 2 évig eltartottad, akkor annyit megtehet, hogy megvárja míg találsz munkát, egyenesbe jössz és el tudsz költözni. Szeretet ő valaha, vagy csak anyagilag kényelmes voltál neki?
2011. szept. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de én már csak büszkeségből sem maradnék.
2011. szept. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!