Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Válás után csak idő kell vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válás után csak idő kell vagy kihasználnak érzelmileg?

Figyelt kérdés

2 hónapja ismertem meg egy elvált embert, mivel nem rég vált el, eléggé benne van még a tehetetlenség.

Viszont mi nagyon jól kijöttünk egymással, amikor kezdett jobban kialakulni valami, akkor hirtelen visszalépett, hogy ő nem akar engem megbántani, mert nem tud még komoly kapcsolatot elképzelni.

Erre a 3 hét mosolyszünet után jelentkezett, hogy hiányzok neki. De azóta még nem találkoztunk újra, egyszerűen nem tudom mit tegyek. A szívem annyira húz felé...

Szerintetek jó jel, hogy hiányérzete van kicsit miattam vagy ezt nagyon megfogom szívni?


2011. jún. 1. 21:50
 1/5 anonim ***** válasza:

szerintem jó jel!

és ne erőltesd - sebet kapott a lelke, hadd gyógyuljon! megvárnám, amíg ő keres!

ő érzi, mikor gyógyult annyira, hogy nyitott legyen feléd

2011. jún. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azt még nem mondta, hogy most már készen áll, próbáljátok meg. Vagy igen?
2011. jún. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt nem, csak hogy hiányzok...
2011. jún. 1. 22:21
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor várnék még a helyedben.
2011. jún. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Régen azt gondoltam, hogy nem baj, ha elvált a srác, talán tudja már mi kell neki és okosabban dönt. Sőt mivel volt már házassága, ami összeférhetetlenség miatt bomlott, gondoltam hűséges típus. Aztán tévedtem.

Bár minden eset más!!!


Enyém: Nem akart a múltjáról beszélni, hát nem faggattam. Azt sem tudom milyen rég vált. Testvérét sem faggattam, bíztam benne. Eleinte tök jó volt, de mégis felületesnek éreztem a kapcsolatot, hát próbáltam beszélni, kérdezni magunkról, hogy mégis mit szeretne, mert a fontos kérdéseket folyton hárította.

Aztán elegem lett, nem szakítottam, csak nem kérdeztem, helyette figyeltem, vártam, vele voltam, s végül bele unt, ő szakított. A végén mondott ezt-azt, hogy nagy vitával vált el feleségétől, meg azóta több barátnője volt, és nem akar újra elköteleződni.

Csak játszott velem, illetve úgy tűnik kapcsolatfüggő valamennyire.

Szakítás után pár héttel jelentkezett, hogy van-e kedvem találkozni... Nos akkor sem fejlődött a kommunikációja, találkoztunk, de nem hagytam magam... Szerintem csak még nem találta meg a következő áldozatot, ezért próbálkozott. Azóta nem láttam.


Nálad mi lesz?

Őt dobta a felesége vajon? Ti beszéltetek mindenről őszintén, vagy ő is titkolódzik? Nem mindegy.

Ha lehet vele beszélni, az már jobb!

De nehogy téged is azért hívjon 3 hét után, mert épp nincs más! Vigyázz!

2011. jún. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!