Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Milyen tulajdonságot nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen tulajdonságot nem tudnál elviselni egy férfiben? Olyanra gondolok ami szakító ok lenne!

Figyelt kérdés
2009. márc. 15. 21:24
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
76%

00:03-as vagyok: nem rád gondoltam, Kérdező. Csak felettébb furcsállottam, hogy az első oldalon szinte mindegyik válasz le volt pontozva, pedig a kérdésre válaszolt. Aztán csak később jöttem rá, hogy én is félreértelmeztem a kérdést... De a szakító okok közé simán befér mindegyik.

Miért, talán szakított a barátnőd veled, és nem tudod, mi az oka? :O

2009. márc. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha megütne, megcsalna, átverne, inna, elverné a pénzt és amelyikért mindenképp az az, ha elhanyagolna, és nem törődne az én érzéseimmel.
2009. márc. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó előtti!

nő vagyok,és mostanság összejöttek a gondok,és nem tudom feldolgozni ezeket,nem tudom eldönteni,hogy a férjem túl komolytalan,vagy én várok el túl sokat...

ezért volt a kérdés,hogy ki hogyan ítéli meg a szakító okokat,már nem tudom eldönteni,hogy van e értelme tovább szenvedni...

szóval ez a helyzet(ünk)

2009. márc. 17. 15:07
 24/28 anonim ***** válasza:
100%

A Kérdezőhöz:

Nézd, mindenkinek más az értékítélete, mivel nem vagyunk egyformák, különféle neveltetésben, élményekben, iskolázottságban ( én ezt is idesorolnám.) stb - ben van / volt részünk, így aztán sztem baromira különbözik az emberek ízlése a férfiak terén is.

Én pl. nem bírom, mikor annyira elfoglalt egy férfi, hogy égnek a vonalai vhányszor velem beszél telefonon ( engem az se érdekel, ha munkáról van szó! ), meg akivel nem jön össze az első randi, mert közbejön neki vmi ( vagy vki?! :P )és az ilyet még az elején kiszűröm és össze se jövök vele, ha tudom, hogy ezen dolgai később ellentétet szülne a kapcsolatunkban..

Szóval az, hogy az ember mit tolerál egy kapcsiban és mit nem, sokmindentől függ, milyen régóta vagytok együtt?Együtt éltek vagy csak összejárogattok? stb.

Más pl. bizonyos tulajdonság végett dobni vkit, akit pár hete ismerek, mint mondjuk azt, akivel együttélek / felesége vagyok, vagy évek óta jó kapcsolatban vagyok vele.

Ha gondolod, írd le a problémádat, mert így "látatlanban" nehéz bármit is tanácsolni, ideírni.

2009. márc. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 A kérdező kommentje:

nos:már öt éve ismerjük egymást,és három éve a felesége vagyok.alapjáraton nincs is baj,csak sok kicsi apróság van ami újra és újra visszatérő probléma,és roppantul elkeserítő,hogy ezeket sosem tudjuk megszüntetni.

amit a neveltetésről írtál KEDVES UTOLSÓ azzal mind egyet értek,és ez nálunk is nehézségeket okoz(úgy érzem!)a mi családunk sem hibátlan (sőt!!!)

DE!!!mi anyuval mai napig puszilgatjuk, ölelgetjük egymást és nem"félünk"kimutatni a szeretetünket,és mondhatnám kiváló a kapcsolatunk!

ez az ő családjában rettenetes... ők csak ünnepeken "pusziszkoznak" az is csak kötelező jellegű!!!!és rettenetes rideg az egész család,minden a külsőségekre megy?és egyáltalán nincs alapja!!!!!!!

kicsit elkanyarodtam de ez is az egyik probléma alapja!

szóval sokszor úgy érzem,hogy nem szeret már a férjem,mert annyira rideg tud lenni,és nem tudja kimutatni az érzelmeit.nála ez pénz kérdése,azaz,ha megharagszom rá akkor azt "kenő pénzzel" akarja megoldani.

ezt rettenetesen útálom.

a másik probléma,hogy sokszor pofátlan a szüleimmel szemben!

a mi szüleimnél lakunk,és így ránk is hárul némi teendő.ezeket csak sok nyaggatás árán hajlandó megtenni,ezzel szemben amikor az ő szüleinél van valami teendő akkor egy telefon,és már úton is van.ezzel nem is lenne gond!!!de ha itthon kell tenni valamit akkor csak a száját húzogatja...

azt azért tudni kell,hogy a szüleimtől rengeteg segítséget kapunk(hússal,konyhakerti növényekkel ők látnak el minket)amikor összeköltöztünk akkor sem volt kérdés,hogy hol is lakjunk,mert itt hatalmas ház van mi az emeleten lakunk külön bejárattal,tehát nem kell egymáson keresztül járni!!!az ő kezdeményezésére,még konyhát is kialakítottunk itt fent a kisszobából!

szóval azt hiszem a fő gondokat leírtam,már nem fokozom tovább,de ezek olyan dolgok amik újra és újra előjönnek,és nem szűnnek meg.egyébként nem rossz ember nem járkál el nélkülem,nem iszik,nem dohányzik,nemrég indított vállalkozást,ezekre nem lehet egy rossz szavam sem.

remélem érthető volt amiket leírtam,már most is nagyon felhúztam magam ezeken,lehet van némi "félre"fogalmazás.

előre is köszi az új hozzászólást.

2009. márc. 22. 10:43
 26/28 anonim ***** válasza:
100%

Agresszivitás, hűtlenség, hímsovinizmus, "nő dolga a házimunka"-gondolkodás + ha utálja a macskákat + ha annyit és úgy iszik, hogy szégyent hoz rám.

Remélem, nem kell majd újra társat keresnem, de ha mégis előáll egyszer ilyen helyzet, fentiek kizáró okok.

2012. febr. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 Kindi válasza:

Én konkrétan azt nem tudom elviselni a férjemben hogy sokszor pillanatok alatt felmegy benne a pumpa ok nélkül és olyankor nagyon csúnyán beszél velem és megbánt :-( Aztán lecsillapodik persze és sokszor bocsánatot is kér, de ezzel sok sok szép pillanatot elront amit élveznünk kellene.

Próbáltuk megbeszélni de nem tud változni, ilyen a vérmérséklete.


Mondok egy-két friss esetet: utaztunk és a kocsiban rátört a farkaséhség, mondta hogy enne valami finom húst. Erre én felajánlottam neki egy szelet csokit hogy enyhítse az éhségét míg találunk egy vendéglót az úton. Erre ő bedühödött hogy ő húst akar enni nem csokit kért és ezt rámförmedve közölte.


Másik eset: megírtam a motivációs levelem idegen nyelven és megkértem hogy egy mondatot javítson ki. Egy szót ki akart venni belőle amivel én nem értettem egyet mondtam hogy azt úgy szeretném hagyni, viszont van egy bekezdés amin javítani kellene. Ezen annyira begurult hogy egyáltalán nem segített!


És sok ilyen kis életmérgező dolog van...Különben meg egy olyan pasi aki imád engem, de sokszor egyszerűen úgy érzem nem tudok boldog lenni vele!


Szerintetek normális vagyok?

2013. máj. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

19:50 Persze, hogy normális vagy, nem veled van a baj.

Én kb. olyan vagyok, mint a párod. Nálunk is hasonló megy, pl. hús-csoki. "Csokoládé?! Basszus, nem mondod komolyan! Mondom húst, nem édességet... Édesség! Normális vagy?! Ha szőnyegeket akarsz venni, de nincs, akkor sem veszel helyette kulcstartót! Ááá, inkább ne is szólj, egy szót se!" Szóval én is rémes vagyok sokszor. Szerintem a sok hülyeség idegesít a világban és azért vagyok folyton feszült, mert úgy általánosságban elegem van. Nem érdemes magadra venni. Ha van is alapja, akkor sem, mert a párod sem tökéletes, ő is szokott hibázni. Csak mondjuk lehet, hogy azok felett a helyzetek felett átsiklik. De őszintén javaslom, hogy ha téged ez nagyon megvisel, akkor inkább szakíts. Én is látom, mit művelek néha a környezetemben lévőkkel, pedig 10-ből 7 alkalommal igazán nem kellene ilyen bántóan reagálnom. Még nem jöttem rá a megoldásra.

2013. máj. 25. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!