Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Milyen tulajdonságot nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen tulajdonságot nem tudnál elviselni egy férfiben? Olyanra gondolok ami szakító ok lenne!

Figyelt kérdés
2009. márc. 15. 21:24
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
83%
Ha megcsalna, vagy lebecsmérelne. De akkor is, ha elvárná, hogy kiszolgáljam. Mondjuk össze sem jönnék vele, ha tudnám, hogy ilyen.
2009. márc. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%
HA megalazna, megutne, megcsalna...ezek kozul egyiket sem tudnam megbocsajtani
2009. márc. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
75%

Ha kiderülne róla, h tutyimutyi, vagy papucs. Egy férfi legyen határozott és önálló!

De mostanában kezdek rájönni, h azt is nehezen viselem el, ha kihasználják a helyzetemet. Mert most a páromban ha van valami, ami nem tetszik, akkor ez az... :( - de nem szakító ok, csak nem tudom, hogyan kezeljem, mit kezdjek vele...

Szívesen segítek, nem arról van szó, h nem... Csak h mire is gondolok pontosan? Én itt élek a fővárosban, ő nem. Így én mindig "kéznél vagyok", ha kell valami. Ami nem azt jelenti, h nem segítek szívesen, mert ha rajtam áll, megteszek, amit csak tudok, hiszen fontos nekem ő... Csak miért kell annyira kézenfekvőnek venni, h én pesti vagyok, és így biztosan tudok neki segíteni bizonyos dolgokban... Tényleg ennyivel több a lehetőség itt, mint másutt? :O

(22/L)

2009. márc. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
86%
Ha nincs önálló véleménye. De azt se, ha a saját véleményét rámerőlteti. Meg ha helyettem akar dönteni. És ha túl konzervatív és úgy gondolkodik, hogy minden nőnek a konyhában a helye meg hasonlók.
2009. márc. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

Most veszem eszre inkabb tettekrol beszeltem, de akkor maskepp: Ha hazudna, becsapna, vagy ha nem lenne bator, hogy kialljon az igazaert, ha nem lenne onallo, ha nem lennenek tervei, ha allandoan masok donteseitol fuggne, ha nem tartana ki mellettem...

masodik valaszado

2009. márc. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
89%
Ha feltekeny lenne mert altalaba onnan kezdodik minden, mar megjartam :D
2009. márc. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
91%
nálam a hímsovinizmus, hűtlenség, agresszivitás, sorozatos figyelmetlenség szakító ok lenne.
2009. márc. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Ha hazudna nekem, ha a cselédjének tekintene és nem a társának, ha agresszív lenne. Szakító ok nálam az lenne ha megütne vagy úgy bánna velem mint egy cseléddel, aki csak arra kell hogy kielégítse ilyen-olyan igényeit. Hát ezt egy napig sem tűrném!
2009. márc. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 Nikcsi ***** válasza:
100%
Szia! Nalam az alkohol elso helyen van (apam alkoholista volt sajnos), jatekgepezes meg hasonlo szenvedelybetegsegek, ha megutne, megcsalna, nem tisztelne, hulyenek nezne, nem tekintene nonek, ilyesmik. :)
2009. márc. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

Ha kiderülne, hogy olyasmiért bűntetett előéletű, hogy: megerőszakolt vkit, vagy pedofíliáért.

Egyébiránt elég széles skálán mozog a tűrőképességem, nem vagyok annak a híve, hogy az ember, ha szeret vkit és ki tudja hozni a másikból a pozitív változást ( főleg a párja saját érdekében ), akkor ne érné meg kitartani mellette egy darabig, de csak akkor, ha a partnere is hajlandó változtatni bizonyos tulajdonságain.

Persze, van egy határ, de a kompromisszum képesség sokkal célravezetőbb.

2009. márc. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!