Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Milyen tulajdonságot nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen tulajdonságot nem tudnál elviselni egy férfiben? Olyanra gondolok ami szakító ok lenne!

Figyelt kérdés
2009. márc. 15. 21:24
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
Megcsalás, fizikai vagy lelki erőszak, árulás, lenézés. Ezek automatikus szakítóindokok nálam. Hosszú távon nem viselem el, ha valaki meg akar változtatni, akár szép szóval, akár zsarolással. Aki nem tisztel és nem szeret úgy, ahogy vagyok, az nem érdemli meg, hogy vele legyek. Természetesen a középutas megoldásoknak híve vagyok, de akkor elvárom, hogy ő legalább olyan mértékben legyen képes alkalmazkodni, amennyire ezt tőlem is elvárja.
2009. márc. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
85%

Össze se jövök olyannal, akinek van olyan tulajdonsága amit nem tudok tolerálni... nagyon meggondolom.


De ha kiderülne, hogy erőszakos, agresszív (úgy értem megütne engem, vagy akár mással szemben kihasználná a testi fölényét) akkor első alkalommal lépnék.

Apám elég sokat ivott, vert engem mindig, szóval én megfogadtam nem kerülök többet ilyen helyzetbe, nem érdekel!

Ha ilyenné válna a viselkedése, azonnal szakítanék, egy pofont sem tudnék megbocsátani.


Tőlem lehet féltékeny, kissé feminin, nyafogós meg bármi, az szerintem aranyos tud lenni. De ha megütne vagy lenézne engem, abban a pillanatban repülne.

2009. márc. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű szakítóok az lenne, ha megcsalna vagy megütne. Minden más helyzetfüggő. Bármilyen szenvedélybetegség esetén is kb. 100% lenne, hogy otthagynám. (alkohol, drog, szerencsejáték, stb)
2009. márc. 15. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
81%
Még mindig én. Hát amit írtatok még, hogy mondjuk gyilkos vagy pedofil, egyértelmű szakítóok lenne, dehát ez normális emberek számára csak nem kérdés :-)
2009. márc. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%

azt nem értem, hogy miért pontoznak le itt szinte minden választ. férfiak pontozzák le? vagy a kérdező? nem értem. a kérdés az volt, mi lenne szakító ok. ezek tényleg elég durva helyzetek, én is százszor meggondolnám, hogy együtt maradok -e ilyen emberrel, vagy sem.

vagy az lenne a "helyes" válasz, hogy "seeeeeeemmi sem szakító ok. holtomiglan holtodiglan." - ácsi. ez a házasságkötés szövege, nem az együttjárásé!

tulajdonságok. lássuk csak: döntésképtelen, agresszív, mániákus, hazug, azt hiszem ezek azok a tulajdonságok.

/23-L/

2009. márc. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
utolsó vagyok. most nézem csak, hogy ez a "válás" témakör alatt van. akkor válóokot kérdez a kedves kérdező? mert nyilván a házasságot az ember egy életre tervezi, ott nem szabadna semminek kiderülnie, ami az együttjárás időszakában nem derült ki. szóval tanácstalan nézés ezerrel.
2009. márc. 16. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:

1:én nem potozok itt soha senkit,mert nem érdekel!

2:azért a válás támában van mert ide került a kérdés!


köszönöm a válaszokat mindenkinek!!!

ÉRDEKELNE MÉG TÖBB HOZZÁSZÓLÁS!!!

(hátha magamra ismerek...)

2009. márc. 16. 06:34
 18/28 anonim ***** válasza:
64%

1. ha megcsalna

2. dohányzás nálam 100%os szakítás tényező!!!!!!!


Sokan írták azt hogy náluk szakító ok a megütés. Persze ez igy rendjén van. De sztem nem szabad addig eljutni, hogy ez megtörténjen. Mi a kiváltó ok, hogy pl. megüt?? Na nálam pl. az lenne akkor a szakító ok, nem pedig a megütés, mert nem is hagynám hogy a közelébe kerüljünk.


Van sok tényező, amit nem szeretek. De általában ez a kapcsolat elején kiderül hogy ki milyen, és ha van köztük olyan tényező, akkor nem is lesz a párom. És akkor már azok sem szakító tényezők.

2009. márc. 16. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
100%

Én nem szeretem az alkoholista embereket,azért szakítanék vele!

Szakítanék,ha megcsalna,ha minden más fontosabbá válna neki mint én,ha megalázna,ha megütne,,ha nagyot hazudna!

Egyedülállo anyuka vagyok,és azért is szakítanék,ha nem tudja elfogadni a kisfiamat!

2009. márc. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
76%

Ha megverne, nem bánna jól a gyerekekkel, alkoholista lenne, akkor tuti kidobnám.

Megcsalni már megcsalt, megbánta, megbocsátottam, de a köv. megcsalásnál nem lenne bocsánat.

2009. márc. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!