Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Segítene valaki? Nem szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítene valaki? Nem szép dolog a bosszú de én szeretném. Segítesz?

Figyelt kérdés
A párom közel 10 év után otthagyott egy 18 éves kiscsajért. A szakítás óta is összejárunk de csak szexre. Iszonyú nagy fájdalmat okozott nekem mikor megcsalt és én viszonozni szeretném ezt neki. Ötleteket szeretnék hogy hogyan bukahatnám le magunkat de úgy hogy teljesen vélelennek tűnjön a dolog? Vagy legalábbis legyen olyan mintha semmi közöm nem lenne hozzá.
2011. ápr. 1. 16:40
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
Hát azt hiszem kaptál itt most hideget-meleget. Sajnos én is voltam már ilyen helyzetben, és valahol örülök, hogy nem voltam egyedül. Aki meg ezt elítéli, és mindenféle lotyónak elhord emiatt, annak kívánom, hogy szeressen bele valakibe, akiért még ezt a megalázó helyzetet is vállalja. Amikor az én párom a hátam mögött összejárt a volt nőjével, akkor én mindig megkaptam a nőtől sms-ben, hogy most éppen ők mit csináltak. Persze ez nem jó megoldás, mert így magadat járatnád le. De azt hiszem adtak már itt neked egy-két jó tanácsot, remélem sikerül belőlük választani. És igen igazad van, ha neked nem jó, neki se legyen... persze az is tény, hogy szegény kis csaj lehet, hogy nem tehet semmiről. Itt a pasi a hunyó, és megérdemli, hogy lebukjon. Sok sikert!!!
2011. ápr. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
Ez jó, mikor felteszel egy kérdést, és jönnek az oktató válaszok. Nem az volt a kérdés hogy nézz magadba, mit látsz??!!! Megcsalták,sértett, aszem dönteni is tudsz mit akarsz! A legjobb bosszú?? De hidd el nekem, ettől jobb nincs! A méltóságod is megmarad, és emelt fővel fogsz távozni!! A saját sztorimat írom le neked! Összejöttünk, dúlt a lamur, aztán 4 év után rájött a kedves, ő most akkor független akar lenni, kitessékelt a gyerekemmel albiba. Összeomlottam csúnyán, de tartanom kellett magam a pici miatt, megfogadtam, sírni fog emiatt. Új életet kezdtem, és talpra álltam, sugárzott rólam hogy boldog vagyok, és nélküle!!A pasit persze totál kizártam az életünkből, egyedül vittem ezt végig, te is megteheted. A pasi kész lett, a mai napig epekedik utánam, és bánja amit tett!! Kell ettől jobb bosszú?
2011. ápr. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:

"Kell ettől jobb bosszú?"

nem

Csak te nem feküdtél össze vele megint, tehát nem vagy lotyó,mint a kérdező.

Amúgy erős a gyanúm, hogy ez is egy kamukérdés, csupán hozzászólás generátornak volt jó, na meg, hogy összeugrassza az embereket. Egy db reagálás nem volt a kérdező részéről! De utálom az ilyen trollokat!

2011. ápr. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:

Ja, és ami miatt én nem bocsátottam meg az az volt, hogy a gyerekemnek végig kellett néznie mindezt. Az egyik nap még boldog voltam azzal akit szeretek, a másik nap kidob, fel se fogtam, csak azt hogy mi lesz, merre most? De azt mondom neked, ne sexelj vele többet, kéresd magad, ne dobd oda a tested! Találsz te pasit ezret, ő meg majd epekedik, és vissza akar kapni, tudod ami nem lehet a tied, az kell a legjobban!! :)


Sok sikert a továbbiakhoz, azért kivi vagyok mi lesz a vége :)

2011. ápr. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:

Csak te nem feküdtél össze vele megint, tehát nem vagy lotyó,mint a kérdező


Miért is lotyó?? Pénzért sexelt, vagy mi? A saját pasijával, ooooh te cafka :) :)

2011. ápr. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 A kérdező kommentje:
Nem kamu kérdés volt, de őszintén ezekre mit reagáljak? Minden hozzászólás után írjam le h nem nem vagyok lotyó pusztán egy hülye szerelmes nő? Mert az vagyok. Mint látszik aki volt már ilyen helyzteben az tudja miről van szó, aki meg lotyózik annak sosem volt fogalma arról, hogy mi az szeretni. Tudjátok szerintem az érzelmek néha erősebbek mint a büszkeség.
2011. ápr. 5. 08:57
 37/39 anonim ***** válasza:
33%
Igazad van nagyon!!!!
2011. ápr. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
58%

"Minden hozzászólás után írjam le h nem nem vagyok lotyó pusztán egy hülye szerelmes nő? "

Ebben a mondatban a hülye a leghangsúlyosabb! Azért nincs fogalmam arról, hogy mi az hogy szeretni, mert te idióta módon összefeküdtél azzal, aki kihasznált téged?

Tudod mit? megérdemeled b+!

2011. ápr. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
60%
Aki meg ilyen idióta, hogy csak bántani tudja a kérdezőt, mikor szerintem van elég baja amúgy is, ne írkáljon ide!!!
2011. ápr. 6. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!