Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Segítene valaki? Nem szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítene valaki? Nem szép dolog a bosszú de én szeretném. Segítesz?

Figyelt kérdés
A párom közel 10 év után otthagyott egy 18 éves kiscsajért. A szakítás óta is összejárunk de csak szexre. Iszonyú nagy fájdalmat okozott nekem mikor megcsalt és én viszonozni szeretném ezt neki. Ötleteket szeretnék hogy hogyan bukahatnám le magunkat de úgy hogy teljesen vélelennek tűnjön a dolog? Vagy legalábbis legyen olyan mintha semmi közöm nem lenne hozzá.
2011. ápr. 1. 16:40
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
45%
A kis lotyója előtt akarod lebuktatni?
2011. ápr. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
58%

Ne csináld! Ne süllyedj le erre a szintre. Ő fájdalmat okozott Neked, te ne legyél olyan, mint ő.

Ha tönkre is megy a kapcsolatuk -lehet, hiszen még mindig Veled van egy ágyban- legalább tiszta lesz a lelkiismereted, hogy nem Te voltál a közvetlen oka.

2011. ápr. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
53%

Megértelek.

De mondjuk számomra az sem lenne gáz ha kiderülne hogy az én kezem van a dologban, mármint mondjuk a pasi lakásán lenne a csak-szex-találka, én meg amíg zuhanyozik, wc-zik a pasi, írnék a telójáról a csajnak a pasi nevében hogy jöjön át most, vagy valami ilyesmi.

2011. ápr. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
60%
És aztán mitől lenne jobb neked?Inkább éld az életed,mutasd meg a párodnak,hogy igenis nem fogsz epekedni utána és nem ő az egyetlen a világon.Én nem tenném,gyerekes dolog.
2011. ápr. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
61%
Ja, hogy anank idején téged megcsalt a kislánnyal, erre te most visszacsalod... Hát ne haragudj, de te szimplán hülye vagy.
2011. ápr. 1. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
61%
hát a lebuktatás nem igazán bosszú, nem hiszem hogy nagyon rosszul érezné magát miatta, magadat viszont lejáratnád vele
2011. ápr. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy azért nem akarom h tudja h kzöm van a dologhoz mert ő is nagyon csúnyán keresztbe tudna tenni nekem. a telefonos ötlet jó lenne de sajnos a kis lotyója nála lakik onnan jár iskolába és csak akkor tudunk találkozni ha iskolába van. onnan meg hiába írnék nem tudna hazajönni :(
2011. ápr. 1. 16:51
 8/39 anonim ***** válasza:
64%

Nem

" A szakítás óta is összejárunk de csak szexre."

te is lotyó vagy így!

2011. ápr. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
70%
és ha egyszer nála taliznátok és elfelejtenél elmenni mire hazaér a kiscsaj?
2011. ápr. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
67%

Süt belőled a keserűség, bármit teszel, már vesztes vagy.

Szerintem fogd a maradék méltóságod, és kezdj új életet.

2011. ápr. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!