Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Segítene valaki? Nem szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítene valaki? Nem szép dolog a bosszú de én szeretném. Segítesz?

Figyelt kérdés
A párom közel 10 év után otthagyott egy 18 éves kiscsajért. A szakítás óta is összejárunk de csak szexre. Iszonyú nagy fájdalmat okozott nekem mikor megcsalt és én viszonozni szeretném ezt neki. Ötleteket szeretnék hogy hogyan bukahatnám le magunkat de úgy hogy teljesen vélelennek tűnjön a dolog? Vagy legalábbis legyen olyan mintha semmi közöm nem lenne hozzá.
2011. ápr. 1. 16:40
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
82%

Otthagyott, de hagyod magad lefektetni.

Fájdalmat okozott, de azért szexelsz vele.

Sérelmezed, hogy megcsalt, de most veled is csal.

És még bosszút is akarsz állni.

Hát nem mondom, gyönyörű történet.


Én tudom, hogy mi lenne a legjobb bosszú, de azt azt hiszem már egyrészt buktad, másrészt ebben a sztoriban az túl magasröptű lenne. De 16:49-es válaszához hasonlóra gondoltam.

2011. ápr. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
97%

és te ezek után még lefeszel vele???? miután otthagyott??

Miért? ne a bosszún törd az agyad hanem dobd a francba és keress egy normális pasit. a bosszúval csak azt bizonyítod hogy te odavagy érte , ne szerezz neki még így is örömet. kidobni, többet rá sem nézni, telefonból, internetes portálokról kitörölni.

2011. ápr. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
52%

Az jó amit az egyik válaszoló írt!!! Maradj ott véletlenül amire hazaér az isiből a kiscsaj.


Egyszerű: álltsd át a párod óráját meg a mobilján is, és akkor hiába nézi az időt, nem fogja tudni hogy a kis barátnője bármelyik pillanatban hazaérhet, mert mondjuk 3-kor szokott hazaérni, de az órák még csak kettőt mutatnak, te meg mondhatod neki hogy még van időtök egy menetre :)))))


Többi válaszolónak: a kérdező tanácsot kért, nem mást. Hiába írtok ide hittérítő szöveget, nem érdekli, mert nem erre volt kíváncsi, szóval szerintem inkább aki idetéved és nem a kérdésre válaszolna, ne írjon. Mert ennyi erővel ideírhatnátok a krumplifőzelék receptjét is, az is kb. annyira válasz a kérdésre.

2011. ápr. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
71%

Ne állj bosszút, nem érdemes! Hagyd! Fájdalmat okozott, elment, itthagyott. Nagyon rossz, de törődj bele. És a lányt ne hívd lotyónak még magadban sem, mert ezzel csak a saját keserűségedet növeled. Csak belekeseredsz, beleöregszel ebbe a történetbe. Nem éri meg!

Ha lebuktatod is, mit érsz vele?

Összevesznek, aztán lehet, hogy kibékülnek, te meg ugyanebben a helyzetben maradsz.

Felejtsd el!

Én a helyedben nem is szexelnék már ezzel a férfival. Eldobott szexre meg jó vagy neki?

Hagyd az egész helyzetet, csak vesztes lehetsz.

2011. ápr. 1. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
59%
Hármasban nem próbáltátok? Izgi lenne szerintem...
2011. ápr. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
60%
Te mennyi idos vagy es a parod?
2011. ápr. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
86%
Hát igen, aki bosszút akar állni valakin, annak tanácsot kell adni, nem elmondani neki, hogy nem jó hozzáállás ez, és reménykedni, hogy legalább egy embert jobbá tettél ma is.
2011. ápr. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
63%
Nem tudom, én nem próbálok nevelgetni senkit a gyk-n, mert nem gondolom komolyan hogy azért mert én ideírom hogy csúnya rosszkislány vagy ha ilyen goni dolgot csinálsz, majd meggondolja magát, én meg hátradőlhetek hogy na megvolt a mai jócselekedet, mert jó útra térítettem egy embertársamat :)) Ez aranyos dolog, de egyrészt naív, másrészt a kérdezőt NEM ez érdekli.
2011. ápr. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
88%
Hagyd szét a cuccaid feltünés nélkül. Egy rúzst vagy egy bugyit szórj el olyan helyen,ahová nem néz be csak a lány,a pasi nem.
2011. ápr. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
58%

Mekkora egy szánalmas lotyó vagy...


1., Tűröd, hogy megcsaltak

2., Nincs annyi büszkeséged, hogy ezek után ne járj át b@szatni magadat az exel

3,. Még ahhoz is gyáva vagy, hogy szemtől szembe csesszél ki az exeddel, inkább suttyomba csinálnáld...


Egyszerűen szánalmas vagy, az ilyen meg is érdemli...

2011. ápr. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!