Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Segítene valaki? Nem szép...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítene valaki? Nem szép dolog a bosszú de én szeretném. Segítesz?

Figyelt kérdés
A párom közel 10 év után otthagyott egy 18 éves kiscsajért. A szakítás óta is összejárunk de csak szexre. Iszonyú nagy fájdalmat okozott nekem mikor megcsalt és én viszonozni szeretném ezt neki. Ötleteket szeretnék hogy hogyan bukahatnám le magunkat de úgy hogy teljesen vélelennek tűnjön a dolog? Vagy legalábbis legyen olyan mintha semmi közöm nem lenne hozzá.
2011. ápr. 1. 16:40
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
53%

Azzal tudsz rajta bosszút állni, ha megvizsgálod magadat és megtalálod azt, hogy miért hagyott el egy 18 éves lányért! Amikor rájöttél, hogy miért történt ez, eléállsz és elmondod neki.

Más egyébbel csak saját magadon állsz bosszút, ahogy azt már most is teszed.

Mit akarsz tulajdonképpen? Visszakapni az exedet, aki jelenleg a szexpartnered, vagy önző módon azt elérni, hogy egyedül maradjon azért, mert ha Te már egyedül maradtál, akkor maradjon ő is. Jegyezd meg: Még ha a kislányt el is zavarod az idétlen bosszúddal, akkor sem Hozzád fog visszamenni az exed, hanem hamar kerít egy újat. Ezen gondolkodj el és azon, hogy valóban rongyként akarod-e élni az életedet, vagy elfelejted ezt a pasit és esélyt adsz magadnak arra, hogy egy boldog új életet kezdj. És tudod pont ez lenne a legnagyobb bosszú, ha látná az exed, hogy kivirágoztál egy új társ mellett.

2011. ápr. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
24%

ne állj bosszút, m póruljáthatsz :S...én is abban a helyzetben voltam, mint te, 1 kis qva bekavart a kapcsolatomba, lecserélt rá az exem, de összejártunk...

én megzsaroltam az exem, hogyha nem szakít a csajjal, mindent kitálalok neki: megelőzött, elmondott neki mindent.

a kis r*bi "megbocsájtott" az exemnek, de módszeresen kiidegelte, állandóan a szemére vetette, h mennyivel több pénze van, ellenőrízgette, örökké belekötött mindenbe stb.

rólam csinált neten 1 oldalt, ami végig arról szólt, én mekkora k -vok, és állandóan zaklatott.

bepereltem becsületsértésért, + zaklatásért, jelenleg büntetőeljárás folyik ellene, amiről nemtud(muhaha)

az exemmel nem beszéltünk 1 évig, de most önszántából felelevenítette velem a kapcsolatot, elég durván szexuális tartalmú levelekkel bombáz.

elegem van a kiscsajból...azt fontolgatom, elpostázom neki a barátja kis leveleit...de csak miután újra megcsaltuk, és arról is van leírás :P

2011. ápr. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:

bocs, de ha beperelsz valakit ilyesmiért, akkor arról tudnia kell, mivel kap idézést gyanúsítottként. sántít a sztori... ezt azt előzőnek írom.


a kérdésre: egy humánus, ámde szemét módszer: tegyél leveskockát a zuhanyrózsába. eleinte nem fogják tudni, hogy miből jön ez a húsleves-szag :DDDD

2011. ápr. 2. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:

Szia!

Aki volt ilyen cipőben,együtt érez Veled,aki meg nem,az nem is tudja milyen érzés ez.Sajnállak hogy megtörtént ez Veled,és minden nő társamat,aki már átélte,vagy át fogja majd esetleg..

Vegyél egy csomag óvszert,bontsd ki,vegyél ki belőle 1-2 darabot,és a felbontott csomagot tedd az 'úriember'egyik szennyesének a zsebébe,amikor bemész a fürdőszobába.Ő már nem fog turkálni a szennyesébe,de a kis cafat amikor be akarja tenni a mosógépbe a ruhákat,gondolom előtte átnézi a zsebeit.Remélhetőleg szokott mosni,bár az ilyenek nem nagyon szoktak,de reménykedjünk.Megtalálja a bontott óvszeres dobozt,és már áll is náluk a bál!Az a jó ebben,hogy a cafat nem fogja pontosan tudni,hogy Veled használta e el a pasija,csak azt,hogy valakivel használta.

Sok sikert,és ne feledd,azért nagyon sokan vannak,akik Veled éreznek!!!

2011. ápr. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
53%
Könyörgöm, a szövegértő olvasás már első osztályban követelmény! A kérdezőt megcsalta a pasija, erre most ő dug a pasi jelenlegi barátnője háta mögött. NORMÁLIS??? Mivel jobb ő, mint a lány volt? Lotyó a 18 éves, mert a pasid nem tudott parancsolni magának? Te mi vagy most? Nem pont ugyanolyan? Vagy talán rosszabb is.
2011. ápr. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
78%
Azért azt ne feledjük, hogy a kiscsaj ugyanúgy csak egy paliravett lány. Azt sem tudjuk egyáltalán mit mondott neki az exe, tudta e hogy van valakije. Lehet azzal tömte, hogy már régóta nem müködik a dolog stb. És ugyebár nem a kiscsaj dugott félre,nem ö tart szeretöt...
2011. ápr. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:

szerintem elég bosszú, h összejártok szexelni, de én lehet h ottfelejteném egy hajszálamat az ágyban, egy bugyit, egy rúzsos poharat a mosogatóban.....ezek olyan dolgok amit egy csaj egyből kiszúr a pasiknak viszont nincs érzéke hozzá, h eltüntesse ezeket az apró nyomokat, az expárod se rohatja fel az ilyen kisebb "figyelmetlenségeket"

ja egyébként a kedvencem az anyósülésnél lévő napellenző tükrének elhúzása (ha olyan a kocsi).....csak egy csaj utazhatott ott, aki megnézi magát....sok apró jel elég bosszantó

2011. ápr. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
0%

kedves 06:10-es

1hete tettem feljelentést a csaj ellen, tegnap hívtak vissza, és mondták, hogy per lesz belőle. akk kijavítom: VALÓSZÍNŰLEG nem tud még róla.

tehát, csak akk vágjuk rá egy sztorira, h sántít, ha ismerünk minden körülményt.

bocs az off-ért.

2011. ápr. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:

Kedves 22:26!


Feljelentés ügyben nem hívnak vissza, sőt, semmilyen rendőrségi, bírósági vagy ügyészségi ügyben, hanem tértivevényes levelet írnak...A sértett és az általa bevádolt egyszerre kapja ugyanazt a levelet...

2011. ápr. 3. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 barbara2012 válasza:
Én a helyedben hagynám a francba ezt a palit!!! Nem érdemel meg! És mivel csak szexelni szoktatok ez azt jelenti hogy jo vagy a szexben! A legnagyobb érvágás az lenne neki hogy ha nem találkoznál és nem szexelnél vele!
2011. ápr. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!